Forum Praca Praca - Warszawa
ZMIEÑ
      zarobki

zarobki

(260 wyników)
    • Moze ktos sie orientuje, jaka jest stawka za godzine pracy lektora w dobrych szkolach jezykowych w Warszawie? jmxp
    • Witam, Czy ktos ma nowe info na temat tej firmy? Wiem, ze juz bylo na forum, ale to posty sprzed dluzszego czasu. Jesli ktos moglby sie podzielic aktualnymi informacjami (atmosfera wewnatrz firmy, zarobki, mozliwosci awansu), bede niezmiernie wdzieczna. Zauwazylam, ze czesto rekrutuja - czy to oznacza, ze sie rozwijaja, czy raczej, ze jest tak kiepsko, ze duzo ludzi odchodzi? Moze ktos byl ostatnio na rozmowie i czeka na odpowiedz lub juz ja dostal? pozdrawiam, mouffinka
    • Witam, czy ktoś może się orientuje, ile zarabia się w PARP (Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości)bo niestety na miejscu nie informują, jakie stawki są przewidziane na dane stanowisko. A interesują mnie stanowiska od młodszego do starszego specjalisty. Z góry dziękuję za pomoc Justyna
    • Witam,szukam informacji - ile zarabia psycholog w W-wie w prywatnej szkole? Zarobki w państwowych znam, nie wiem jak mają się do tego te w prywatnych. Czekam na wieści, pozdrawiam wszystkich...
    • Czy ktoś wie ile zarabia pokojówka w dobrym (sheraton, hyatt,Bristol) hotelu?
    • ile można zarobić pracując w urzędzie?? (wyższe wykztałcenie, języki)
    • witam mam pytanie do osób które pracują aktualnie w erze jako konsultanci telefoniczni bądź pracowali tam w ostatnim czasie? zastanawiam się nad podjęciem tam pracy, prosze o wypowiedzi jak się pracuje atmosfera i zarobki...
    • Jezeli ktos wie cos o tej firmie prosze o informacje. Stanowisko Przedstawiciel Handlowy na czym dokładnie polega ta praca i na jakie wynagrodzenie moge liczyc? Z góry dziękuje za odpowiedzi.
    • Witam serdecznie: Czy Orientujecie się może jakiego rzędu zarobki ma Analityk Sprzedaży w Warszawie? Pzdr. Basia
    • W dobrych miesiecznikach dla kobiet typu Zwierciadlo, Pani, Elle, Twoj Styl? jestem dziennikarka z kilkuletnim stazem jako wspolpracownik-wolny strzelec - w dziennikach i tygodnikach. Chcialabym sprobowac czegos innego, lzejszego, bo czuje sie zmeczona "powazna" prasa... Planuje wyslac swoje CV do kilku tytulow. Jakich kwot moge sie spodziewac na rozmowie? Pozdrawiam. A.
    • Czesc, mam do Was serdeczna prosbe. Moglibyscie odpowiedziec mi na pytanie czy ktos z Was pracowal w raiffeisen bank jako opiekun klienta ds. obslugi telefonicznej? Jesli tak, lub wiecie jakie sa tam zarobki i amtmosfera, bylbym wdzieczny za odpowiedz. Pozdrawiam :)
    • Jestem ciekawa ile zarabiają farmaceuci w Warszawie. Ci po technikum i po stażu i Ci po studiach. Jak coś wiecie w tym temacie to napiszcie. dzięki ;)
    • Witam, noszę się z zamiarem zmiany miejsca pracy. Jestem doświadczonym spedytorem krajowym i międzynarodowym (mam certyfikat kompetencji), znam procedury celne i dobrze komunikuję się w języku angielskim. Proszę o informacje ile zarabia osoba o podobnych kwalifikacjach w firmie spedycyjnej lub export-import. Z góry dziękuję za odpowiedzi
    • ile można zarobić na takim stanowisku ?
    • Cześc, Ile według was możan wyciągnąć na stażu w dużej firmie z branży tytoniowej? Zastanawiam się czy lepiej iśc na staż, czy może popracować gdzies "na lewo" aby więcej wyciągnąć
    • ma ktoś jakieś doświadczenia z wydawnictwem Murator? Konkretnie chodzi mi o marketing i obsługę klienta, ale będę tez wdzięczna za wszelkie informacje nt. atmosfery w całym wydawnictwie, czy zatrudniają na umowę o pracę, czy są możliwości rozwoju i ewentualnego awansu itp. pozdrawiam, Fen
    • Praszę o pomoc. Praca biurowa-jakie wpisać zarobki? Przysłano mi do uzupełnienia formularz, gdzie muszę wpisać oczekiwania finansowe. Nie pracowałam wcześniej i mam problem-ile wpisać. Oczekiwania finansowe przez pierwsze 3 miesiące-okres próbny oraz po okresie próbnym przy podpisaniu umowy na stałe. Praca stała, umowa o pracę, zarobki brutto.
    • Czy wiecie ile zarabia początkujący kreślarz (AutoCad) w biurze projektowym?
    • Witam, czy moze ktos sie orientuje ile moze zarobic spec. ds. logistyki w firmach typu Henkel, Unilever, P&G i jakie sa max place na tym lub podobnym stanowisku (np. koordynator, ewentualnie kierownik dzialu)
    • Czy Was tez to wkurza, ze firmy nie podaja nawet orientacyjnych zarobkow? Tak jakby to bylo cos wstydliwego, a przeciez wielu osobom oszczedziloby to czas itd. Zastanawiam sie czy nie podawac w cv wymagan finansowych, robil tak ktos? Moze mniej bedzie odpowiedzi ale za to konkretniszych.. W jakims poradniku przeczytalem, ze nie powinno sie pytac o zarobki na poczatku, co troche dziwne bo to tak jakbym poszedl do sklepu i nie widzial cen.. Zanim znalazlem obecna prace to jakies pol rok...

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.