zarobki

zarobki

(262 wyniki)
  • Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jak kształtują się zarobki w Ministerstwie Gospodarki? Mam pracować od 1 października jako Referendarz w Departamencie Instrumentów Finansowych. Jestem magistrem ekonomii, prawie bez doświadczenia zawodowego. Na rozmowie nie powiedziano mi, ile będę zarabiał, spytano tylko, jakiej pensji się spodziewam. Gdy powiedziałem, że 1500 netto, komisja zareagowała śmiechem i stwierdziła, że "tyle to się dostawało kilka lat temu"
  • Witam, noszę się z zamiarem zmiany miejsca pracy. Jestem doświadczonym spedytorem krajowym i międzynarodowym (mam certyfikat kompetencji), znam procedury celne i dobrze komunikuję się w języku angielskim. Proszę o informacje ile zarabia osoba o podobnych kwalifikacjach w firmie spedycyjnej lub export-import. Z góry dziękuję za odpowiedzi
  • czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć ile zarabia się w bdo na stanowisku młodszy asystent i potem po kolei w górę? :)
  • Czy ktoś może powiedzieć jakie zarobki i atmosfera w PCM??
  • W dobrych miesiecznikach dla kobiet typu Zwierciadlo, Pani, Elle, Twoj Styl? jestem dziennikarka z kilkuletnim stazem jako wspolpracownik-wolny strzelec - w dziennikach i tygodnikach. Chcialabym sprobowac czegos innego, lzejszego, bo czuje sie zmeczona "powazna" prasa... Planuje wyslac swoje CV do kilku tytulow. Jakich kwot moge sie spodziewac na rozmowie? Pozdrawiam. A.
  • Ile w W-wie zarabia osoba na w/w stanowisku, po filologii, z kilkuletnim (np.5-letnim)doświadczeniem w takiej pracy, ze znajomością słownictwa specjalistycznego w danej branży, w średnio dużej firmie?
  • Cześć mam do was Drodzy forumowicze takie pytaie mianowicie : czy orientuje sie ktoś z was jakie są może zarobki w ERNST & YOUNG ?? chodzi mi o stanowsiak od początkującego (asystenta) po menadżera ?
  • Jestem ciekawa ile zarabiają farmaceuci w Warszawie. Ci po technikum i po stażu i Ci po studiach. Jak coś wiecie w tym temacie to napiszcie. dzięki ;)
  • Ile placa Panstwo opiekunce do dziecka (przedszkolak) ? Za jaki czas pracy ? Na jakich warunkch ? Jakie musi spelniac wymagania (oprocz oczywistych) - mam na mysli np. znajomosc angielskiego, prawo jazdy, wlasny samochod ? Czy oprocz zajmowania sie dzieckiem ma inne obowiazaki (np. prasowanie, gotowanie, sprzatanie) ? Bede wdzieczna za wszelki informacje. Pozdrawiam, Bea
  • Cześc, Ile według was możan wyciągnąć na stażu w dużej firmie z branży tytoniowej? Zastanawiam się czy lepiej iśc na staż, czy może popracować gdzies "na lewo" aby więcej wyciągnąć
  • Jakie zarobki są przy obsludze sklepu internetowego kyos moze to robił
  • Czy ktoś wie ile wynoszą zarobki netto na infoliniach (BOK-ach) trzech operatorów komórkowych - Ery, Idei i Plusa. Chodzi mi o wartości netto. Ile można spodziewać się na początku a ile po jakimś dłuższym okresie pracy. Z góry dzięki za jakiekolwiek info...
  • Chcialbym sie dowiedziec, jakie sa zarobki grafikow w Wawie.
  • Witam, podobno ACXIOM otwiera nowe centrum serwisowe w Polsce. Zatrudniają specjalistów IT. Czy ktoś był na rozmowie kwalifikacyjnej? Jakiej klasy specjalistów poszukują / doświadczenie / technologie / itp.? Wasze wrażenie z rozmowy? Pozdr. Tomasz
  • Czesc, mam do Was serdeczna prosbe. Moglibyscie odpowiedziec mi na pytanie czy ktos z Was pracowal w raiffeisen bank jako opiekun klienta ds. obslugi telefonicznej? Jesli tak, lub wiecie jakie sa tam zarobki i amtmosfera, bylbym wdzieczny za odpowiedz. Pozdrawiam :)
  • Witam serdecznie: Czy Orientujecie się może jakiego rzędu zarobki ma Analityk Sprzedaży w Warszawie? Pzdr. Basia
  • Czy wiecie ile zarabia początkujący kreślarz (AutoCad) w biurze projektowym?
  • Warszawa nie opłaca się Jedynie ma sens praca w stolicy jak ktos ma niezle stanowisko w dobrej firmie za minimum 3-4 tyś Reszta która przujeżdza do wawy i pracuje za od 1 tyś do 2 tyś i wynajmuje mieszkanie chyba mija sie z powołaniem Juz lepiej jechac do Irlandii i odkladac miesiecznie 3 tyś po opłatach i życiu
  • Praszę o pomoc. Praca biurowa-jakie wpisać zarobki? Przysłano mi do uzupełnienia formularz, gdzie muszę wpisać oczekiwania finansowe. Nie pracowałam wcześniej i mam problem-ile wpisać. Oczekiwania finansowe przez pierwsze 3 miesiące-okres próbny oraz po okresie próbnym przy podpisaniu umowy na stałe. Praca stała, umowa o pracę, zarobki brutto.
  • czekam na informację o zarobkach w służbie zdrowia publicznej i niepublicznej

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.