zarobki

zarobki

(262 wyniki)
  • Czy ktoś wie ile zarabia pokojówka w dobrym (sheraton, hyatt,Bristol) hotelu?
  • Wiem, że ten wątek był poruszany już parokrotnie, ale mam parę pytań. 1. Ile kosztuje kurs i egzamin na motorniczego tramwaju? 2. Jakie są zarobki na tym stanowisku? 3. Jak się dostać do tej pracy?
  • Czy ktoś może powiedzieć jakie zarobki i atmosfera w PCM??
  • Witam, noszę się z zamiarem zmiany miejsca pracy. Jestem doświadczonym spedytorem krajowym i międzynarodowym (mam certyfikat kompetencji), znam procedury celne i dobrze komunikuję się w języku angielskim. Proszę o informacje ile zarabia osoba o podobnych kwalifikacjach w firmie spedycyjnej lub export-import. Z góry dziękuję za odpowiedzi
  • Ile w W-wie zarabia osoba na w/w stanowisku, po filologii, z kilkuletnim (np.5-letnim)doświadczeniem w takiej pracy, ze znajomością słownictwa specjalistycznego w danej branży, w średnio dużej firmie?
  • Cześć mam do was Drodzy forumowicze takie pytaie mianowicie : czy orientuje sie ktoś z was jakie są może zarobki w ERNST & YOUNG ?? chodzi mi o stanowsiak od początkującego (asystenta) po menadżera ?
  • Ile placa Panstwo opiekunce do dziecka (przedszkolak) ? Za jaki czas pracy ? Na jakich warunkch ? Jakie musi spelniac wymagania (oprocz oczywistych) - mam na mysli np. znajomosc angielskiego, prawo jazdy, wlasny samochod ? Czy oprocz zajmowania sie dzieckiem ma inne obowiazaki (np. prasowanie, gotowanie, sprzatanie) ? Bede wdzieczna za wszelki informacje. Pozdrawiam, Bea
  • W dobrych miesiecznikach dla kobiet typu Zwierciadlo, Pani, Elle, Twoj Styl? jestem dziennikarka z kilkuletnim stazem jako wspolpracownik-wolny strzelec - w dziennikach i tygodnikach. Chcialabym sprobowac czegos innego, lzejszego, bo czuje sie zmeczona "powazna" prasa... Planuje wyslac swoje CV do kilku tytulow. Jakich kwot moge sie spodziewac na rozmowie? Pozdrawiam. A.
  • Jestem ciekawa ile zarabiają farmaceuci w Warszawie. Ci po technikum i po stażu i Ci po studiach. Jak coś wiecie w tym temacie to napiszcie. dzięki ;)
  • Jakie zarobki są przy obsludze sklepu internetowego kyos moze to robił
  • Czy ktoś wie ile wynoszą zarobki netto na infoliniach (BOK-ach) trzech operatorów komórkowych - Ery, Idei i Plusa. Chodzi mi o wartości netto. Ile można spodziewać się na początku a ile po jakimś dłuższym okresie pracy. Z góry dzięki za jakiekolwiek info...
  • Chcialbym sie dowiedziec, jakie sa zarobki grafikow w Wawie.
  • Cześc, Ile według was możan wyciągnąć na stażu w dużej firmie z branży tytoniowej? Zastanawiam się czy lepiej iśc na staż, czy może popracować gdzies "na lewo" aby więcej wyciągnąć
  • Czesc, mam do Was serdeczna prosbe. Moglibyscie odpowiedziec mi na pytanie czy ktos z Was pracowal w raiffeisen bank jako opiekun klienta ds. obslugi telefonicznej? Jesli tak, lub wiecie jakie sa tam zarobki i amtmosfera, bylbym wdzieczny za odpowiedz. Pozdrawiam :)
  • Witam serdecznie: Czy Orientujecie się może jakiego rzędu zarobki ma Analityk Sprzedaży w Warszawie? Pzdr. Basia
  • Witam, podobno ACXIOM otwiera nowe centrum serwisowe w Polsce. Zatrudniają specjalistów IT. Czy ktoś był na rozmowie kwalifikacyjnej? Jakiej klasy specjalistów poszukują / doświadczenie / technologie / itp.? Wasze wrażenie z rozmowy? Pozdr. Tomasz
  • Czy wiecie ile zarabia początkujący kreślarz (AutoCad) w biurze projektowym?
  • czekam na informację o zarobkach w służbie zdrowia publicznej i niepublicznej
  • Warszawa nie opłaca się Jedynie ma sens praca w stolicy jak ktos ma niezle stanowisko w dobrej firmie za minimum 3-4 tyś Reszta która przujeżdza do wawy i pracuje za od 1 tyś do 2 tyś i wynajmuje mieszkanie chyba mija sie z powołaniem Juz lepiej jechac do Irlandii i odkladac miesiecznie 3 tyś po opłatach i życiu
  • Moze ktos sie orientuje, jaka jest stawka za godzine pracy lektora w dobrych szkolach jezykowych w Warszawie? jmxp

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.