Forum Dom Ogród i rośliny domowe
ZMIEŃ
      zasilony

zasilony

(3 wyniki)
    • Podlałam, a rano był przymrozek cała trawa zmarznięta ... :( Czy zmarnowałam trawę ??
    • Mam na działce kilkanaście piwonii każdego roku pięknie i obficie kwitną.(stosuje Azofoskę) Kiedy kupilam działkę kwiaty miały piękny, różowy kolor, a w ostatnim roku kwiaty były zupełnie wybarwione, prawie białe. Rosną w lekko kwasnej ziemi i może dlatego zmiana koloru kwiatów.(??) Proszę, powiedzcie jakim sztucznym nawozem poprawic im warunki glebowe, bo byc może wtedy zakwitna znowu na różowo. Sorry, za byc może przekombinowane pytanie...:)) pozdrawiam..J :)
    • Mój rododendron, który zimował na balkonie ( owinięty agrowłókniną ale górą odsłonięty) chyba ma się nie najlepiej. Spora część liści zbrązowiała częściowo lub w całości. Czyzby zmarzły czy to jakaś choroba? Czy powinnam je oberwać lub obciąć czy same odpadną? Kiedy zasilić roślinkę nawozem? Dziękuję z góry za wszelkie rady i pozdrawiam Blu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.