zastrzyki

(6 wyników)
  • do ilu godzin mozna go przyjąć i ile kosztuje??????
  • Słyszałam o zastrzykach antykoncepcyjnych .Wiem o nich tylko ze bierze sie je raz na 3 miesiace.Ja biore Diane35.Ale wolałabym te zastrzyki.Po tych 3 miesiacach robi sie przerwe tak jak przy tabletkach?Sa bezpieczniejsze?(Nie niszczy zoładka i watroby).Czy mozna je tylko brac podczas karmienia piersia?
  • Wczoraj byłam pierwszy raz na kontroli u gina po porodzie. Jeśli chodzi o antykoncepcję to przepisał mi depo proverę (zastrzyk na 3 miesiące) dodam że karmie piersią a w ciąży miałam cholestazę ciężarnych i teraz nie mogę przyjmować żadnych środków zawierających estrogen. Po powrocie do domu zaczęłam czytać na temat wspomnianej depo provery i trochę się przeraziłam możliwymi skutkami ubocznymi. W związku z tym mam pytanie, czy któraś z Was już to brała, jeśli tak to czy wystąpiły jakieś "powi...
  • czy ktoś ma jakieś doświadczenia? wady, zalety, przeciwskazania
  • To taki cudowny zastrzyk antykoncepcyjny, bierze sie go raz na 3 miesiace i spokoj, nie ma stresu z zapomniana tabletka z przeziebieniem i innymi rzeczami ktore moga sie przyczynic do niechcianej ciazy. A najpiekniejsza sprawa jest to ze NIE DOSTAJE SIE OKRESU !!!!!! Mozna spokojnie planowac wakacje, chodzic na basen, do sauny czy na silownie wtedy kiedy ma sie na to ochote. Lek ten mozna nawet przyjmowac bedac matka karmiaca ( piersia oczywiscie )!!!! Mam 32 lata lekow antykoncep...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się