zastrzyki

(6 wyników)
  • www.autismweb.com Strona główna » Forum Główne » Dieta i Biomedycznej leczeniu autyzmu GALANTAMINA marian770-zerknij "fachowym"okiem na NAC i GALANTAMINĘ. Są to suplementy ale to samo przepisują w formie leków na receptę. marian770--- mama o nicku-4bryce jest zachwycona poczytaj jak nie czytałeś jej postów. Co tam wogóle u Was? U mnie święta były smutne jak juz pisałam w odrębnym temacie:(:(:(
  • Witam,dzis podałam 1 dawke owego leku dla synka 2,5 roczku,o dziwo ampulki do iniekcji zdobylam bez recepty:-),kiedy moge spodziewac sie 1 efektow? do kuracji dołączyłam równiez LOG IQ,
  • Jak w temacie. Podaję starszemu synowi 2x w tygodniu do ust 1 ampułkę i widzę poprawę. Ale mam wlaśnie pytanie - jak dlugo mozna powadać CC? i czy jakieś przerwy robić? Pytam bo nie wiem ile kupić jeszcze ampułek, są sprzedawane po 10 i po 50. ( a tanie to one nie są, niestety) Po jakim okresie widać że już nie działają? I pytanie do mariana. ty chyba polecaleś jeszcze jakiś homeopatyk do CC? ale nie pamiętam jaki? czy sie mylę? gra
  • marian-prosba:) mógłbyś podac jakieś linki do Celebrolizyny. Posty rodzicow zadowolonych z tego leku. Chciałabym poczytac jak najwięcej na ten temat. Apropo dlaczego sam nie zdecydujesz sie na te zastrzyki? Pozdrowionka:)
  • Proszę o informacje na temat nootropilu moja córka (3 lata i 3 m) właśnie dostała ten lek od neurologa z powodu opóźnionego rozwoju mowy w tym wieku mówi zaledwie kilka zrozumiałych dla otoczenia słów proszę podzielcie się swoimi doświadczeniami z tym lekiem jak wasze dzieci reagowały , kiedy nastapiła poprawa ( córka bierze ten lek od 3 dni) , ja nie wiem co o tym myśleć czytałam wiele informacji, przeglądałam różne fora i tam najczęściej odradzają przyjmowanie tego leku, z gór...
  • jestem zalamana, nie wiem, co jeszcze moge zrobic, zeby pomoc Natalce, juz zaczynam sie bac, ze nigdy nie bedzie zdrowa....... Natalka od sierpnia chodzi do logopedy, od 2 m-cy uczestniczy w programie wczesnej interwencji (w kazdym tygodniu logopeda, psycholog, muzykoterapia, grupowe zajecia psychoruchowe), od 2 tygodni chodzi na jeszcze jedne zajecia grupowe z psychologiem, juz w inne poradni, od prawie 4 miesiecy jest na depakinie, w piatek dostanie ostatni zastrzyk Celebr...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się