zastrzyki

(264 wyniki)
  • Czesc, Dziewczyny. W piatek zaczynam zastrzyki z gonalu. Nasluchalam sie, ze zastrzyki trzeba robic o stalej porze. Na jakiejs stronie wyczytalam, ze najlepsze godziny na zastrzyki to 6-8 rano albo 18-20 wieczorem. Czy to prawda? I dlaczego jesli tak? Ja myslalam zeby robic poznym wieczorem, tak kolo 22h, bo tak najlatwiej, jak juz sie spokojnie jest w domu w razie wczesniejszego wyjscia do miasta. I dlatego chcialam sie Was zapytac czy slyszalyscie o jakis "wskazanych" godzinach na zastrz...
  • Za tydzien zaczynam zastrzyki z Gonalu. Potem dojdzie Cetrotide. Chcialam Was zapytac o samopoczucie w trakcie zastrzykow. To przeciez hormony, musza wiec dzialac na to jak sie czujemy. Czy czujecie zmiane w nastroju? Jestecie bardziej drazliwe? Smutne? Czy to tak jak PMS? To dla mnie pierwszy raz i nie wiem czego sie spodziewac.
  • Gin zapisał mi zastrzyki z Pregnylu od 3 dnia po owulacji co 2 dni, łącznie 5 dawek po pół ampułki, czyli wyjdzie do terminu @. Staram się o dziecko, mam niewydolne ciałko żółte, Luteina nie pomaga. Mam takie pytania: - czy zastrzyk trzeba robić w tyłek i nigdzie indziej? Czy może mi je robić mąż albo ja sama, czy koniecznie pielęgniarka? Może ktoś robił sam i coś powie w praktyce jak to jest? Gdzie się wkłuć, jak głęboko? Jaką igłę kupić - może być jak najcieńsza? - czy @ powinna albo moż...
  • Dziewczyny, podpowiedzcie mi proszę, gdzie w Warszawie o 21.00 mogę zrobić sobie zastrzyk? Patrzyłam na godziny odtwarcia prywatnych przychodni - tylko do 20 :( [b]Z góry dziękuję :)[/b]
  • Jak w temacie. Jestem tu bardzo nowa i troszkę poczytałam forum i wiem, że pewne dziewczyny same sobie wykonują zastrzyk w brzuch, jak lekarz zaleci wzięcie hCG na peknięcie pęcherzyków. Mam pytanie - jakie strzykawki i igły do tego kupujecie..? Prosze o rozmiary. Ja biorę Pregnyl w 12 d.c (dotychczasowo tak było, chociaż okazuje się, że może i za późno). Następny zastrzyk już chyba wykonam sobie sama, bo mam dość użerania się w przychodni i gabinecie zabiegowym o ten zastrzyk.. Mieszkam w m...
  • Dziewczyny proszę o pomoc. od jutra jeśli się zdecyduję to mam zaczać brac 3 x dziennie Merional do stymulacji. Ma postać proszku i rozpuszczalnika, ale nie jestem pewan jak go podac i pomieszać. Możecie mi napisac krok po kroku? Ja napisze po swojemu jak to rozumiem. A wiec tak jest 1 ampulka z proszkiem a 2-ga z rozpuszczalnikiem, biore grubsza igle wciagam rozpuszczalnik, potem wstrzykuje do proszku, mieszam i zmieniam igle na cienka i wstrzykuje podskornie w brzuch tak? Bede wdzieczna za...
  • DZiewczyny, czy któraś w Was robiła sobie sama zastrzyk z pregnylu? Przed poprzenimi inseminacjami robiła mi go pielęgniarka, teraz jednak najlepiej byłoby, gdybym go zrobiła o 24, jestem więc chyba skazana na zastrzyk wykonany przez męża. POwiedzcie, czy osoba, która nigdy zastrzyków nie robiła da sobie z tym radę, czy może lepiej szukać jakiejś znajomej piguły po nocy?
  • Witam!Mam pytanie w zwiazku ze stymulacja hormonalna przed In-vitro poniewaz szykuje sie do tego zabiegu.Jak mi wiadomo oprocz tabletek bierze sie tez zastrzyki w brzuch do stymulacji.Jak dlugo sie je bierze?ile tych zastrzykow jest?
  • Miałam zastrzyk z Ovitrelle 36 godz przed iui i miałam ten cykl na Clo.Chciałabym wiedziec czym rozni sie Pregnyl od Ovitrelle napewno wiem ze cena.Drugie pytanie to kiedy isc na bete po Ovitrelle zeby nie falszowac wyniku a trzecie pytanie to czy ten zastrzyk moze powodowac bole brzucha jak na okres juz od 20dc ja mam cykle 30-31 to troche wczesnie poprostu nie chce sobie robic nadziei piersi tez sa inne ale moze poprostu po tym zastrzyku tak mam...?Prosze o odpowiedz
  • dziewczyny pomozcie! Za godzine mam miec zastrzyk 10 tys jedn. pregnylu i nie jestem pewna czy obie ampulki moge rozpuscic w jednym rozpuszczalniku, czy trzeba w dwoch?? wolalabym w jednym, bo mniej wstrzykiwania bedzie, ale nie wiem czy wolno... czy ktos moze podpowiedziec? bardzo dziekuje...
  • Hej dziewczyny, Powiedzcie prosze jak robilyscie sobie zastrzyki przy ivf? Same? Mezowie? Pielegniarki? W pierwszych dwoch programach do mnie przychodzila pielegniarka, tym razem musimy zaczac radzic sobie sami... Powiedzcie, czy ktos was uczyl robic te zastrzyki podskornie? W ktore miejsca sie klolyscie? Jakie najlepiej kupic igly? Sprawa pilna bo pojutrze musze zaczac kłocie... :-(
  • Witam, proszę o wskazówkę. Leczę się w Białymstoku. Od tego poniedziałku zaczynam stymulację Gonalem, który jest w tzw. penie czy długopisie. Czy gdzieś w Warszawie mogę zrobić odpłatnie zastrzyk? Ostatnio w Lux Med pięlęgniarka żle podała mi dipferelinę i teraz szukam profesjonalnej pielęgniarki która ma doświadczenie z zastrzykami w penie.
  • właśnie jaki preparat jest lepszy gonal czy fostimol ? co polecacie?
  • dziewczyny, jak dlugo HCG utrzymuje sie w organizmie po zastrzyku na dojrzewanie i pekniecie pecherzykow? u mnie dzis 10 dpt. zrobilam test z apteki i po ok. 5 min pokazal sie cien drugiej kreski. zastrzyk (horagon) zrobilam sobie dokladnie 2 tygodnie temu. na HCG z krwi ide w poniedzialek. jest mozliwe, ze to zastrzyk zafalszowal wynik testu? pozdrawiam, mayaxx luty 2007 - IVF/ICSI (nieudane) maj 2007 - kriotransfer (nieudany) lipiec 2007 - IVF (?)
  • witajcie mój gin zapisał mi progesteron w zastrzykach mam brać na wywołanie @ w schemacie 1 dzień -2 dawki 2 dzień -2 dawki 3 dzień -1 dawka nie dopytałam sie go czy 2 dawki mogę sobie wstrzyknąć naraz czy muszę 2 razy dziennie pozdrawiam
  • witajcie dziewczyny, dr.stymuluje mnie zasrtrzykami merional.....clo za bardzo na mnie nie działa,,,,czy któraś tez go bierze? i jak sie po nim czujecie? ( ból straszliwy przy robieniu zastrzzyku)
  • mam nadzieje ze nie glupich pytan na tym forum, bo ja mamjedno z tej serii. czy przygotowania do inv zawieraja w sobie zastrzyki? jakie (tzn w co??)? duzo? same je sobie robicie? czy sa one w trakcie przygotowani do punkcji czy tez przed kazdym kolejnym transferem?
  • napiszczie mi proszę jak czujecie się po tych zastrzykach, i ile ich zlecił wam lekarz w przygotowaniu do in vitro?
  • dziewczyny, czy też macie takie krwiaczki od tych zastrzyków.czy naprawdę trzeba je brać codziennie?może chociaż co 2 dzień.boję się,ażpomyśleć jak będzie wyglądał mój brzuch po kilku zastrzyków
  • mam w niedzielę zrobić zastrzyk z pregnylu ...czy musze pędzić do szpitala ( mam o 23.30 czy może mi mąż zrobić? wiecie jak się go robi ?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się