zastrzyki

(5 wyników)
  • Witam, lekarz chce mnie wpisać w program metoject. Są to zastrzyki ,które bierze się samemu co tydzień. Czy ktoś je brał i może coś napisać, czy pomagają?
  • olfen

(4)
    czy ktoś z Was miał olfen w zastrzykach i czy Wam pomógł, dostałam od reumatologa 10 zastrzyków od pon ...
  • Witam Od 11 lat biorę Mtx.Obecnie jestem na leku biologicznym,który przyjmuję z methotrexatem ,jednak nie mogę sobie poradzić z nudnościami jakie dokuczają mi w dzień przyjęcia mtx i dwa dni po nim.Kiedyś nudności były słabe,na dzień dzisiejszy są nie do zniesienia. Niestety słyszałam,że terapia lakmi biologicznymi bez mtx jest nieskuteczna.Wiem,że większość z Was przyjmuje ten lek,ale może ktoś wie ,jak sobie poradzić ze skutkami ubocznymi tego cytostatyku? Tylko nie piszcie ...
  • CzeSC! Mam na imię Agnieszka. Jestem mamą 9-cio letniej Dominisi i 2-letniego Maciusia. Niestety dwa miesiące po jego urodzeniu wykryto u mnie RZS. Od roku biorę Methotrexat 15mg tygodniowo i Encortolon 7,5mg dziennie oraz tabletki osłonowe Omar i debridat.Głównie mam zmiany dłoni w stopach i kolanach narazie spokój.Ogólnie czułam sie dobrze,wiadomo mam lepsze raz gorsze dni. Brałam też dość duże dawki Diclac(lek przeciwbólowy).Lekarz zalecił mi jego branie systematycznie, aby zapobiec ...
  • Witam. Chciałbym zapytać wszystkich biorących mtx czy można mieć w normie wyniki wątrobowe (alat i aspat). pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się