zastrzyki

(154 wyniki)
  • Proszę o podanie ceny zrobienia zastrzyku przez prywatną pielęgniarkę (wizyta domowa). Mam przepisane 10 zastrzyków i poproszę koleżankę pielęgniarkę (sąsiadkę). Ile powinnam jej zapłacić?
  • Witam, mam obecnie odmiedniczkowe zapalenie nerek i dostalam od lekarza w zastrzykach gentamycyne 2x dziennie. Ogolnie az tak zel sie nie czuje oprocz tego e gtroche oslabiona jestem i nerki mnei jeszcze bola, ale na zastrzyki musze wychodzic 2 x dziennie do szpitrala zeby mi ej zrobili. Czy to nie zaszkodz mi z zdrowieniu? Oczywiscie autobusem musze ejchac co prada kawalek ale wyjsc musze z domu. Czy to nie przeszkodzi w leczeniu? Boje sie z swoje zdrowie. Sa to zastrzyki domiesniowe, ...
  • Dziewczyny, ile jest ważna recepta na zastrzyk antykoncepcyjny? Miesiąc czy tydzień? Brała któraś z Was go? Jak tak to jak się czujecie? Pozdrawiam. Beata
  • jak szybko po glebokim zranieniu powinien byc podany zastrzyk przeciwtezcowi zeby byl skuteczny? Rana nie byla zabrudzona ziemia. Po skaleczeniu zdezynfekowana woda uteniona. Zastrzyk zostal podany po ok 9 godz od momentu zranienia.
  • Mam dostać zastrzyk w pupe na wywołanie miesiączki 3 razy co drugi dzień.Boje się trochę.Boli??????
  • Witam, czy któraś z was bierze zastrzyki antykoncepcyjne??? jakie jest wasze samopoczucie, jaki jest koszt zastrzyków? co ile się je bierze?? czy możecie coś polecić?
  • Mowa o antykoncepcji dla karmiącej ;) co wybrałyście lub wybrałybyście i dlaczego?
  • Czy stosowala ktoras z Was antykoncepcje w zastrzykach? Chodzi mi konkretnie o depo-provera. Wlasnie gin mi przepisal, ponoc bezpiecznie mozna stosowac przy karmieniu piersia... zastanawiam sie, bo karmie corcie piersia i troche sie waham. Boje sie, zeby nie wplynelo to negatywnie na organizm dziecka... Poradzcie!
  • zastrzyki

(7)
    czy mozna miec goraczke podczas zastrzykow ?lub stan podgoraczkowy ?i czy moze byc osabienie?
  • mam przewlekłą anemię (nie przyswajam żelaza)dostaję zastrzyki z żelaza(znów!) strasznie mnie bolą miejsca po tych zastrzykach podobno to zrosty po zastrzykach ,może ktoś wie co zrobić aby mniej bolało?
  • czy takie zastrzyki (rozrzedzające krew) mają wpływ na skuteczność tabletek antykoncepcyjnych? porównywałąm ulotki, ale nic nie mogę znaleźć. dziękuję za odp
  • W marcu dostalam od ginki tablektki na wywolanie okresu. NIe pomogly. Wczoraj bylam na wizycie i lekarka powiedziala, ze mam przysc za tydzien w piatek i na razie czekac jezcze za miesiaczka. JAk sie nie pojawi to przepisze mi zastrzyki. Strasznie sie boje!! Brala ktoras z WAs takie zastrzyki? Jesl;i tak to moge prosic o wszelkie info? Z gory bardzo dziekuje:)
  • Witajcie., mam pytanie, mój bBd ze wczesniej nie zglebilam wiedzy na temat tego zastrzyku, bo lekarz dal mi do wybory 3 metody; tabletki , zastrzyk no i spirale. Jako ze dzieci jeszzce palnuje za jakies 3 lata to nie chcialam spirali ktora zaklada sie na 5, tabletek tez nie chcialam bo kiedy bralam i nie czulam sie najlepiej wiec wybralam ten zastrzyk. W sumie pomyslalam ze i wygodny, codziennie nie trzeba pamietac itp. tylko raz na 3misiace. No wiec go wzielam, problem sie zacza...
  • Witam, własnie mija 14 tygodni od wzięcia pierwszego zastzyku, lekarz mówił ze na nast. mam przyjechac 2 lutego - no i sie nie zdecydowałam. Mam 4,5 mies. córeczkę, karmię piersią. Wybralismy teraz prezerwatywe. Tydzien temu zaczełam plamic. Wkładka wystarcza. CZy to oznacza, ze orgaznim próbuje juz wracac do normy? Czytałam, ze po zastrzyku bardzo długo nie ma sie okresu i noramalnego cyklu. Czy to by oznaczało jakies powikłania? Czy jest jakis sposób, aby pomóc sobie wrócic do w miarę...
  • Przecież tabletki zawsze można odstawić w razie czego. Zawsze. A zastrzyk? Przechlapane. Nie boicie się?
  • Jak reagował Wasz organizm na ten zastrzyk?
  • Przyjmuję progesteron domięśniowo. Mam coraz większe problemy z siniakami.Natłuszczam i masuję pośladki oraz robię kompresy z Altacetu w żelu,ale widzę że te zabiegi są coraz mniej skuteczne.Czy ktoś miał podobny problem i może coś poradzić jak sobie pomóc,bo jeszcze kilka tygodni kuracji przede mną.
  • Moja starsza siostra dotąd brała tabletki anty, ale po tym, jak ją poinformowałam o zastrzyku antykoncepcyjnym z wielu względów zdecydowała się na tą metodę antykoncepcji. Zastrzyk ma ode mnie, bo mnie ostatnio dość skutecznie odwiodłyście od zamiaru wstrzyknięcia go (siostra ma ponad 35 lat i dzieci już nie planuje, a ja mam 23 i nie wiem, ale jakoś boję się ewentualnego okresu 36 miesięcy powrotu do "pełnej płodności"). Mamy jednak pewien problem - kiedy ona powinna go wstrzykną...
  • Wczoraj miedzy 18 a 20 odbylam zabezpieczony, ale nie dosc skuteczny stosunek, ktory zakonczyl sie niezbyt korzystnie. Zawiodlo zabezpieczenie, stad panika. Od dwoch lat przyjmowalam Cilest i bylam z niego bardzo zadowolona, ale od dwoch tygodni mam przerwe w przyjmowaniu tabletek. Okres wystapil prawidlowo i zakonczyl sie w zeszly wtorek (31.08). Wczoraj byl 15/16 dzien cyklu. Dzis bylam w swojego lekarza, ktory zrobil mi zastrzyk, majacy na celu zageszczenie sluzu i uniemozliwie...
  • Witam! Już prawie od roku utrzymuje mi się na pośladku siniak po zastrzykach z żelaza. Czy może ktoś miał podobny problem i jak sobie z nim poradził.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się