Forum Zdrowie Służba zdrowia
ZMIEŃ
      zastrzyki

zastrzyki

(6 wyników)
    • Czym się charakteryzuje zastrzyk podskórny? To że ma byc pod skórę w sadełko wstrzyknięty lek czy to jest poprostu to samo co domięsniowy? Co sie stanie jak wstrzyknę w mięsien zastrzyk, ktory ma byc podawany podskornie?
    • Jak to jest z zastrzykami, dostalam skierowanie na zastrzyki od lekarza prywatnego i jak sie okazalo, za samo wykonanie zastrzyku w przychodni musze zaplacic 10zl!! Bylam w pewnej przychodzi i pielegniarka powiedzila mi ze jest taki przepis, ze w swojej przychodni rejonowej mam prawo do bezplatnego zastrzyku nawet jesli skierowanie jest od lek. prywatnego. Poszlam wiec do swojej przychodni, a tam kaza mi placic. Wiec jak to jest. Czy nikt nie moze mi zrobic zastrzyku za darmo??? m...
    • (zaznaczam osobę nie będącą związaną z medycyną) wymioty,zawroty,ból głowy, wysokie ciśnienie(skaczące), niemozność utrzymania równowagi,drętwienie nogi. Nie wiecie. powiem wam:dał zastrzyk przeciwbolowy, zapytał czy pacjent chce przeciwwymiotny,tłumacząc że dzis pacjent ma prawo do decyzji o przyjęciu leku. Nie omieszkał przy tym zaznaczyć, że pogotowie nie wyleczy przewlekłego schorzenia.Wciąż nagabywał,że chory ma sam odpowiadać za skutki wynikle z podania określonego leku, i wyszed...
    • Zgłosiłam się do szpitala z potwornym bólem nerki[kto miał ten wie jak to boli].Siedzę na korytarzu zwijam się z bólu,lekarz przyjmuje innych pacjentów,przechodzi co chwila koło mnie, widzę że mnie widzi jak się z bólu wiję,zero reakcji z jego strony.PO pewnym czasie[4 pacjentów] na mnie kolej.Wchodzę, wywiad, badanie, diagnoza kolka nerkowa i tu najlepsze, wypisuje mi leki[urolog]:wszystkie doustne, a ja rzygam dalej jak widzę[w tym jako przeciw bólowy wątpliwy Ketonal].Szanowni ...
    • witam.poszukuje osób chorych na algodystrofie(zespół sudecka).Bardzo prosze o kontakt.ewela-1982(mój email).
    • Kiedys wydawalo mi sie ze to prawie lekarze, po doswiadczeniach ze szpitalami ma wrazenie ze to takie lepsze sprztaczki?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się