Forum Zdrowie Nowotwory-damy radę !
ZMIEŃ
      zastrzyki

zastrzyki

(4 wyniki)
    • Witam, parę dni temu w jednym z dzienników (pominę nazwę, żeby nie byc posądzonym o kryptoreklamę) ukazał się krotki artykul na temat likopenu. W artykule napisano, ze likopen może pomagać chorym cierpiących m.in. na choroby serca. Nic natomiast o dziwo nie napisano na temat jego efektów w terapiach nowotworowych. Dlatego chciałem poruszyć ten wątek. Wiem ze na zachodzie stosuje się zastrzyki z likopenem podczas leczenia raka i innych nowotworów jako bardzo silny środek wspomagający ...
    • Pisałam wcześniej, że u mojej Mamy wykryto guz trzustki. Rozpoczęła chemioterapię (Gemzar), po każdych dwóch cyklach robiony był marker Ca 19-9. Po dwóch cyklach wzrósł, następnie zaczął spadać. Miałam nadzieję, że to jest dobry znak. Dziś Mama miała robioną tomografię i okazało się, że guz się zwiększył, w prawym płacie wątroby są cztery ogniska meta o średnicy 11-22 mm, do 15 mm powiększone są zaotrzewnowe węzły aortalne nad- i śródbrzusza i objawy naciekania dwunastnicy. Jest...
    • Kochani, pisałam już nie raz o problemach mojej Mamy. Gemzar nie zadziałał i dostała 5 zastrzyków z cisplatyny i 5-fluorouracylu. W piątek był ostatni zastrzyk, a od niedzieli zaczęły się sensacje - biegunka, wymioty, ogromne kołatanie serca (w poniedziałek tętno 200). Wezwałyśmy pogotowie i zabrano mamę do szpitala. Wczoraj praktycznie nic nie robiono, ale dziś załozono sondę do żołądka, kroplówki (zakaz jedzenia) i w miarę uregulowano pracę serca (mama jest podłaczona do monit...
    • Szukam pomocy dla mojej mamusi. Ma 59 lat. Ma raka nerki z przerzutami. Wszystko zaczęło się we wrześniu 2006 od bólu w okolicach kręgosłupa. Była u kilku lekarzy, jeden mówił że to coś z kręgosłupem, inny że to biodro. Od pażdziernika zaczęła mieć kłopoty z chodzeniem. W styczniu musiała już chodzić o lasce. 28 stycznia poszła do szpitala i od tego czasu już nie chodzi. Po badaniach okazało się, że ma raka nerki z przerzutami do kości (przerzut objął cały prawy talerz biodrowy) i...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się