zastrzyki

(6 wyników)
  • Poradźcie... Mam od tygodnia skierowanie na 10 zastrzyków milgamma N, czyli B1, B6 i B12. Miałam zacząć brać jeszcze przed Świętami, ale musiałam je wykupić i w ogóle zaganiana byłam. Na 100% chciałam iść jutro, ale okazuje się znów, że nie dam rady. I teraz nie wiem, czy zaczynać te zastrzyki od czwartku z przerwą na weekend majowy (bo wtedy raczej nigdzie ich nie zrobię? pewnie nawet 2 maja przychodnie w większości nie pracują), czy raczej już poczekać i zrobić je hurtem po weekendzie majow...
  • Witajcie, Prawdopodonie mam Hashimoto- choc nie amm przeciwciał do tej pory..... W zeszłą środe mialam tomografię komuterową z kontrastem. W ten poniediząłek wzięłam pierwsze zatrzyki z następujących wiatmin:B12,B6 i B1. Od wtorku czuję,że moje serce zaczyna przyspieszać- najpierw tylko na stojąco i chwilami, w środę już więcej, wczoraj znou bardziej- juz cały dzień kiepsko sie czułam, a dzisiaj już na siedząco amm puls za wysoki:(Nie spałam cłaą noc:( Nie wiem co się dzieje...
  • Dermatolog przepisał mi witamine B6 na moje wypadające włosy. Dzisiaj miałam pierwszy zastrzyk z tej witaminy i myslałam , że mam zawał. dziwnie samopoczucie, ścisk mięśni w kaltce piersiowej. Prosze o wasze opinie na ten temat. lekarz zalecił właśnie w zastrzyku żeby wchałanialność była lepsza.
  • Hej :-) Chcialabym bardzo poprosic o pomoc-4,5 miesiaca temu rodzilam synka, 24.03 marca poczulam sie bardzo zle-zawroty glowy, dusznosc jakby w gardle, zmeczenie, na zmiane zimno i goraco, uczucie jakby odrealnienia, zaburzenia widzenia, dziwny bol-ucisk w karku. Ten stan utrzymuje sie do dzis. Chcialabym, zeby ktoras z Was rzucila okiem na moje wyniki-wizyte u endo mam dopiero w srode, a chcialabym wiedziec, czy ewentualnie mam szukac pomocy jeszcze u innego lekarza. FT3- 4,21 (norma 2,30...
  • Oto dyskusja z wątku "FAQ", której początkiem było pytanie, czy b12 rozpuszcza się w wodzie. [b]anka.83 30.03.10, 12:27[/b] Szkodzi ta woda czy nie szkodzi? forum.gazeta.pl/forum/w,94641,108877789,109371072,Re_Dlaczego_nalezy_badac_wit_B12.html [b]harmoniak 31.03.10, 10:51[/b] Ja nie wiem. Możemy usunąć sprzeczne ze sobą zdania, bo i tak niewiele dla nas wnoszą. [b]junkersica 31.03.10, 12:32[/b] Tu znalazłam taki wpis: Z kolei witaminy z grupy B korzystnie wpływają na...
  • Może macie jakieś doświadczenia???? :( rankiem byłam u dentystki, znieczuliła mnie jak zwykle , trzymało może 1,5 godziny - za to ciśnienie mi się rozszalało ..... 160/105 tętno 74 ( po póltorej godzinie od zastrzyku), 144/90 t 78, 154/103 t 75, 128/88 t 76, 119/92 t75, i znow 135/75 t 78 ...... siedze w klimatyzowanym pomieszczeniu, nie pracuję i czuję jak organizm mi wariuje.... a jeszcze wczoraj cały dzień ciśnienie 115/68 i tętno w okolicach 60.... co jest???? czy mogło by...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się