zatkany nos

zatkany nos

(15 wyników)
  • Witam wszystkich forumowiczów, oczywiście jestem zmartwioną matką bo nie potrafię pomóc synkowi. Ma pięć lat a chrapie jak stary. Ciągle ma zatkany nos bez kataru, oddycha wyłącznie przez usta. W nocy męczy się strasznie wysycha mu gardełko a chrapie tak że tylko jego słychać w całym domu. Wstaje zmęczony bez chęci do zabawy i jedzenia. Jeżeli przychodzi Państwu coś do głowy, proszę podzielcie się swoimi spostrzeżeniami. Pozdrawiam Jesmina
  • wiem ze to juz bylo, ale szukam w wyszukiwarce i zglupilam juz, a sprawa pilna. Synek 7 msc mial wczoraj cieknacy przezroczystu katar, jak tylko zobaczylam podalalm oscilo 2 razy co 4 godz, innych objawow brak, poza tym, ze marudzil wiecej niz zazwyczaj. W nocy nos zatkany, charczenie, bulgotanie, nie mogl jesc bo sie dusil. Sprawa jest o tyle POWAZNA ze synek ma metaboliczna chorobe genetyczna, ktora polega na tym ze MUSI jesc przez cala dobe co 3 godz. Bezwglednie. Inaczej ...
  • Witam, chciałam zapytać co mam podać dziecku jeśli: ma temperaturę powyżej 38, wczoraj miał zaczerwienione ramki ust a dzisiaj całe - mocno czerwone, pokasłuje ale to takie hmmmm co chwila - suchy, słychać jakby miał zatkany nos ale brak wydzieliny, cera lekko zaczerwieniona, poza tym ma apetyt i podawałam od czwartku bell 30 ale nic nie dało. Co mogę podać, mam spongie, hyoscamus ale mogę lecieć do apteki.
  • Moja prawie 2-letnia córeczka miała (po bracie) infekcję - malutki katar i wysoka gorączka - ale właściwie tylko w nocy. Dostawała L52. 2 dni temu przestała jeść. Ostatnia noc to koszmar - nie była w stanie oddychać, nie chciała pić- nie mogłam jej w żaden sposób przetkać noska. Próbuję się dodzwonić do homeopaty ale niestety nieskutecznie. Co mogę jej podać (teraz dostała Sinupret)
  • Kochani pomózcie mi :)) a własciwie mojemu małemu. Podobno przechodził gorączkę 3 -dniową, ale ma przy okazji katar, z którym nie moge sobie poradzic! Własciwie nie tyle katar co zatkany nos, tzn zatoki. Zaczęło sie w w czwartek katerem zielono-żółtym z lewej dziurki. Dałam Cinnabaris Dagomedu i Pulsatiile 9CH i wyglądało ok. W nocy nostał jednak gorączki (mysle ok 38) dawałam Aconitum kompleks i Cinnabaris i spadła, rano stan podgorączkowy, ale nie było żle tylko ten zatkany nos....
  • Moja córeczka (4,5 lat) już od jakiegoś czasu ma katar. Ten katar siedzi gdzieś i nie możemy się go pozbyć. Na początku poszło jej na oczka były całe zaczerwienione i opuchniete z niteczkami ropki. Najgorzej rano bo powieki były całe zaropiałe. Przeszło ale katar został. Właściwie wygląda to tak, że przez cały dzień nic się z nosa nie wydobywa cisza i ogólnie sucho. Natomiast najgorzej jest w nocy bo mi ją zatyka i zaczyna się atak ostrego odrywającego kaszlu. Rano jak córka smarka nos ...
  • Córka lat 12 od 3 dni ma zatkany nos i lekki ból gardła.Po zastosowaniu kropli Otrivin przez ok. 6 godz. nos jest drożny spływa trochę gęstej wydzieliny , a później nos się zatyka [słychać mowe przez nos}.Lekarz prócz kropli przepisał Biseptol ,ale go nie podałam .Wiem że krople te można stosować przez 3 dni.Ohomeopatii zaczełam czytać od niedawna i wyczytałam ze sticta pulmonaria jest na zatkany nos.Bardzo proszę napiszcie jakiej potencji 5CH czy 9ch i jakiego producenta.
  • To już trzeci poległy w naszej rodzinie! 3- letnia córka odkąd poszła do przedszkola cały czas kaszle, katar, kaszle, katar. Teraz jesteśmy na etapie, że ma mokry kaszel i zatkany nos. Nic jej z tego nosa nie wypływa, a jeśli już to białawo- żółta ciągnąca się wydzielina. W nocy dostała ataku mokrego kaszlu, ale po podaniu Stodalu, przeszło jej i zasnęła. Spała oczywiście z otwartą buzią. Oprócz tego ciągle się odkrywa i zresztą chyba kilka nocy temu się w ten sposób pzeziębiła...
  • Witam! Od miesiąca lub dłużej mój 3,5 letni syn ma zapchany nos. Nie chorował wcześniej zbyt często, niestety pierwszy tydzień w przedszkolu i był katar,wrócił po przerwie na 3 dni i przyszedł z gorączką. Było aż tak ciężko że podejrzewano mononukleoze,badania krwi jej jednak nie potwierdziły. Właściwie od tamtej pory nos prawie sie nie odtyka,najgorsza jest noc. Z nosa jeśli już coś wyleci to przezroczysty śluzowaty katar ale to nie odzwierciedla tego co "słychać". Alergologiczn...
  • Do rzeczy. Moja roczna córeczka od trzech miesięcy prawie bez przerwy (zarówno w dzień jak i w nocy) ciężko oddycha przez nos, a właściwie głównie przez usta. W nosie jakby była jakaś przedszkoda - np. katar. Ale z nosa nic nie wypływa, nie da się także odciągnąć niczego gruszką. Czasami w dzień pojawiają minimalne ilości wodnistego katarku - ale naprawdę niewielkie i nie codziennie. Zasypia z zamknietymi ustami ale około 3-4 w nocy oddychanie jest możliwe wyłącznie przez usta. D...
  • Hej:-) Mój pięciolatek od tygodnia jest przeziębiony tzn. miał zatkany nos, ale nie miał żadnej wydzieliny (mówił "przez nos") i żadnych innych objawów - dawałam mu osscillo, ale bez wielkich efektów. Wczoraj doszedł mokry kaszelek tak jakby coś mu spływało z tego nosa, jak mocno wydmuch to chusteczka jest wilgotna. Mówi, że nic go nie boli, trochę więcej pije - wszystko jedno czy ciepłe czy zimne, ma też powiększone węzły chłonne szyjne. Czy możecie coś doradzić, co mu podać, żeby się...
  • Poradzcie

(7)
    Witam ,moj synek obudził sie dzis z goraczke prawie 39 stopni,po podaniu ibumu wypocił sie i goraczka spadła,żadnych innych objawów prócz zatkanego noska nie ma,stosujemy euphoribium do noska,mam w domu krople L52 I FERRUM CH9 czy to wystarczy? i jak to dawac mamoze cos innego kupic>? z góry dziekuje za pomoc
  • ZATOKI

(4)
    od dziecka mam problemy z oddychaniem tzn prawie caly czas mam zatkany nos, raz jedn adziurk araz druga, ni emoge go wydmuchac do konca ,jakbymi co ssiedzialao u gory w zatkoach, czasem boli mnie glowa tez ale rzadko, natomiast nigdy nie choruje na gradlo czy zatoki, poprostu mam zatkany nos taki ucisk czuje, mam triche krzywa przegrode al etylko troche, ze zdjeci aRTG wysnika ze mam obrzekniete zatoki, jak pozbyc sie tego obrzeku bo to on utrudnia mi oddychanie? nawet laryngolog ...
  • Jakiś czas temu, bodajże trochę ponad miesiąc, pisałam, że mojemu zapolipowanemu mężowi się poprawiło na tyle, że zaczął czuć zapachy i generalnie było widać oznaki polepszenia. Jednakże od jakichś 2 tygodni chłop bardzo zmaga się z nawrotami duszności(jesień, czyli nawrót astmy, którą także prócz polipów ma, co prawda nie jakaś tam tragiczna postać, ale jednak) a także z nieustannie zatkanym nosem.Zapachy znów stały się niedostępne dla niego. Mąż cały czas bierze Kalium Bichromicum C...
  • Wiem że na ten temat było dużo ale jakoś nie mogę dopasować niczego do siebie. W nocy zaczęło mnie boleć gardło (po lewej stronie) mam takie wrażenie ( oprócz bólu oczywiście)jakby tej części gardła wogóle nie było. A poza tym lekki ból głowy i trochę zatkany nos. Pomożecie?
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.