zazdrosny

zazdrosny

(5 wyników)
  • Poniewaz u nas ogorki, dla paddierżki razgawora wąt z sasiedniego forum: tinyurl.com/lldzgs Polecam zwlaszcza smakowite posty o tym, ze autorka z pewnoscia ubiera sie jak kurew jaka - a nie powinna, bo dobrze by bylo, gdyby mezatki nosily sie godnie oraz te, w ktorych autorki kategorycznie stwierdzaja, ze gdyby nosila sie skromnie, to by przestala miec problemy. Tylko uwaga: zalozycielka watku ma problemy z interpunkcja i nie tylko.
  • uważam

(14)
    że niestety ale w naszym kraju feministki - to najgorsze co mogłoby spotkać kobiety. Walczycie o niby prawa kobiet a nie pomagacie sobie...bardzo czesto sie spotykam z zazdrosnymi małpami a nie z naprawde [u]$madrymi$[/u] kobietami..niestety wysokie stanowiska tego wymagają. Nie zasługujecie na to!!!!
  • nie przejmuj sie to awaria systemu pocztowego :), admini wlasnie przepisuja recznie dane z backupu wydrukowanego. ale zalosny jest ten watek :), tzn ze to pisze :)
  • Mam pewną znajomą, z którą czasem pijam wódkę i rozmawiam o sprawach zawodowych. Żadne więzi erotyczne nas nie łączą, ona nie jest w moim typie, ja w jej też nie. Tymczasem wczoraj podjeżdża pod moją chałupę jej mąż, cały roztrzęsiony i ogłasza, że nie będzie tolerował w swoim życiu żadnych szwagrów, że naśle na mnie gangsterów, jeśli dalej będę się dobierał do jego żony i w ogóle to jestem szmata, i gardzi mną, i takich jak ja powinno się likwidować, a tak w ogóle to pewnie jeste...
  • Witam Od miesiaca jestem mężatką.Wszystko stało sie bardzo szybko i sponanicznie. Mój partner zawsze był zazdrosny, co nawet mnie kręciło, wiedziałam ,że bardzo mu na mnie zależy. Nie wiedziałam jednak , że zazdrość ta jest aż tak duża, troche chora wydaje mi się. Od jakiegoś czasu zaczął zwracać mi uwgę jak witam się (cmok w policzek)z moimi przyjaciółmi mężczyznami, czyli chłopakami , narzeczonymi moich przyjaciółek, tym bardziej ,że oni są , byli i będą tylko moimi kumlami...
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.