Forum Dom Developerzy: Warszawa
ZMIEŃ
      zdecydowany

zdecydowany

(14 wyniki)
    • Let's start the show !!! Przez sobotnie i niedzielne uroczystości przed Świątynią Opatrzności nie można było dojechać do domu - oburzają się mieszkańcy Miasteczka Wilanów. - Wiele kłopotów mieszkańców rozwiązałoby zameldowanie się w dzielnicy, w której mieszkają - radzi rzeczniczka Wilanowa. warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95190,7990413,Do_Miasteczka_Wilanow_mogli_wjechac_tylko_z_meldunkiem.html
    • Witam Dnia 09-03-2007 podpisałem umowę na połowkę bliźniaka 9B ul. Motylkowa Efekt Development, mam nadzieję, że jest nas wiecej. zapraszam do wymiany wspólnych spostrzeżeń, uwag oraz mile widzianych pomysłów pozdrawiam Maciej Ryciak
    • Witam Od jakiego momentu administrator budynku może pobierać czysznsz, przy zakupie mieszkania na rynku pierwotnym? Wyznacznikiem jest odbiór techniczny mieszkania, odbiór techniczny budynku czy podpisanie aktu notarialnego? I.
    • No właśnie, waham się pomiędzy tymi dwoma inwestycjami ale obydwie mają "hak" w postaci nieszczęsnej Nowolazurowej (swoją drogą, teraz już chyba mało co nie buduje się przy takich ulicach lub takie trasy niebawem powstaną tam gdzie coś już zbudowane...). Zastanawiam się, na które osiedle ul Nowolazurowa będzie miała większy/gorszy wpływ? Przy ktorym faktycznie będzie przebiegała bliżej ? Oglądałam dokładnie plany na siskom i wygląda na to że diabeł wcale nie taki straszny jak go ...
    • Czy ktoś z Was zdecydował się na tą lokalizację i deweloprea? Kiedy odbiór, ile za m2? Jak się sprawdzał ten deweloper na innych inwestycjach?
    • Witam tych, którzy zdecydowali się na kupno segmentu w PRK7. Wiem, że istnieje potężny wątek, w którym przyszli mieszkańcy tego osiedla zabierali głos, ale jest on już dość mocno rozbudowany i na dodatek w większości wypowiadają się tam osoby, które kupują od PRK mieszkania. Postanowiłam więc stworzyć nowy wątek i sprawdzić, jaki będzie odzew. Czy znajdę kogoś, kto kupuje segment w II etapie? Mam dość dużo pytań, wątpliwości i chętnie wymieniłabym się z Wami opiniami. Pozdrawia...
    • Czy wiecie coś więcej na temat inwestycji przy ulicy Renesansowej, albo o deweloperze, który tam buduje: Warszawski Bank Nieruchomości? Zastanawiamy się nad zakupem tam mieszkania. Pan pokazujący mieszkanie zapewniał nas że czynsz za mieszkanie 80 metrowe wynosił będzie ok 350 zł/miesiąc. Dopiero po pytaniach o szczegóły przyznał, że może wynosić on maksymalnie 8 PLN/metr - czyli prawie drugie tyle :/. Niby nic, ale po tym zaczęliśmy się zastanawiać czy później nie będzie więcej ta...
    • Może ktoś coś słyszł o osiedlu Samarytanka na Targówku.Inwestycję prowadzi spółka Samarytanka II sp.z.o.o.Czy jest to solidna firma?
    • Witam, Kupiłam mieszkanie w "Nowej Woli". Poszukuję przyszłych sąsiadów do wymiany informacji na temat naszego bloku. Zapraszam serdecznie do zgłaszania swoich spostrzeżeń. Wiecie może, czy budowa idzie zgodnie z planem? Mnie nie podoba się to ciasne usytuowanie bloku, ale i tak zdecydowałam się, bo niestety nie znalazłam idealnej inwestycji. Czy wiecie jak będzie wyglądała kwestia ogrodzenia bloku? Czy goście będą mogli swobodnie wchodzić do bloku, czy raczej meldować się u oc...
    • Witam, Czy ktoś może się z Was zdecydował na tą inwestycję? Chciałbym się dowiedzieć czy nie mieliście problemów z kredytami i ogólne Wasze wrażenie? Ja mam wrażenie, że dopóki człowiek się mocno nie przyjrzy tej inwestycji to wszystko jest w porządku. Czekam na opinie
    • Zamierzam kupic mieszkanie na osiedlu Teklinek 2000( Tarchomin Nowodwory). Budynek jest w trakcie budowy, planowane oddanie to czerwiec 2003. Zwracam się z wielką prośbą do osób, ktore kupiły lub mają zamiar kupić mieszkanie na w/w osiedlu,żeby wypowiedzialy się, czy warto zaufaĆ firmie Ama-bud. Z góry wielkie dzięki
    • Szanowni czlonkowie spoldzielni Beta. Wczoraj wraz z moim mężem poszliśmy podpisać umowę o budowe mieszkania na ulicy Kobielskiej . Na nasza prośbe, że chcilibyśmy mieć umowe w formie aktu notarialnego Pan (Vice) Prezes praktycznie wyprosił nas za drzwi. Swoją odmowę uzasadnił tym, iż nie chce mu sie latać po notariuszach bo i tak ciągle siedzi po godzinach itd itd. Przypuszczam, że zdajecie sobie sprawę , iż umowa w formie aktu notarialnego "jest jedyną rękojmią publiczną, ze umowa zo...
    • Czy ktoś zdecydował się na kupno mieszkania w inwestycji Ronsona - Meridian? Interesowaliście się może wpisami do księgi wieczystej?
    • ludzie czy to juz tylko bedzie kolejne forum do agitacji Pana Michnika i Pani Luczywo

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.