Forum Zdrowie Psychologia Psychologia
ZMIEŃ
      zdecydowany

zdecydowany

(14 wyniki)
    • Postanowiłam popełnić samobójstwo. Mam możliwość. Nic mi nie wychodzi. Nie mam dla kogo żyć. Nikomu niepotrzebna. Co uczynić przed, żeby trochę ulżyć sobie? Na tym świecie już nie mogę być. Przegrana we wszystkich kategoriach.
    • ...kupno nowego mieszkania, tzn. w sensie wyboru jednego z ... Może trochę naciągany wątek jak na forum Psychplogia, ale niech tam. Chodzi mi o to, jak dokonać wyboru, oglądanie mieszkania trwa kilkanaście minut, jest ich sporo na rynku i skąd do diaska mam wiedzieć, czy będę dobrze się w nim czuła w sensie psychologicznym, czy "odnajdę się" i nim i będę zadowolona z wyboru. Dodam, że nie bardzo umiem podejmować takie poważne decyzje. Boję się, że wybiorę źle.
    • jestesmy z moim chłopakiem razem od roku. oboje pracujemy. mieszkamy w innych miejscowosciavh. zbila sie sylwester i okazalo się,że jest możliwość pójścia na sylwestra w moim mieście.jest to impeza w lokalu z orkiestrą i serwowanym jedzeniem. zdecydowaliśmy się,ze wybierzemy się na niego. tylkoże teraz ja mam problem kto z nas powinien zapłacić za bilety? czy to facet płaci? czy może powinniśmy płacić po połowie, każdy za swój bilet? jak wy to widzicie? kto u was płaci za takie sprawy?
    • mój wujek ma ponad 70 lat i z wiekiem staje się bardzo agresywny. Wybucha bez powodu, nic nie można przy nim powiedzieć, bo czepia się każdego słowa i robi ogromną awanturę (aż wstyd się gdzieś z nim pokazać, bo jest w stanie przyczepić się do obcych ludzi i na nich wrzeszczeć). Przede wszystkim dotyczy to jego żony, która czuje się zastraszona i w ogóle zaczyna się bać, że jak się odezwie w trakcie awantury, to on może ją zbić. Nigdy tego nie robił, kiedyś był bardzo spokojnym ...
    • na otwarcie nowego wątku, bo zauważyłam, że duża część piszących tutaj robi okropne błędy ortograficzne. Dysgraficy, czy jak ? To też pod problemy psychologiczne podlega?
    • Wbrew pozorom - nie masło maślane. Wśród moich znajomych jest młoda, inteligentna i atrakcyjna kobieta. Posiada tzw. własny "biznes" (całkiem nieźle prosperujący) i jakoweś tam doświadczenia życiowe. Aktualnie związana jest z dwoma mężczyznami. Jednocześnie. Powód - nie umie wybrać między nimi. Składa się na to wiele czynników - czasem mocno skomplikowanych, aczkolwiek ostatnio wyraziła pogląd iż zdecydowanie trwa w owym niezdecydowaniu gdyż podjęcie jakiejkolwiek decyzji jest po...
    • Mamy z mężem wielki problem. Poprosilismy tydzień temu na chrzestnego naszej córeczki przyjaciela męża. Jednak zrobiliśmy to zbyt pochopnie. Teraz nie mamy zielonego pojęcia jak to odkręcic ? Jesteśmy zdecydowani odmówić, ale jak to zrobić, aby Go nie urazić ? Fatalna sytuacja. POMÓŻCIE !!! Z góry bardzo dziękuję - SHIATSU
    • Witam.Mam problem z własnym uczuciami. Powinnam być szczęśliwą osobą (dobry, kochający mąż, zdrowe dziecko, dom, samochód) jest jednak coś co nie pozwala mi do końca czuć się sobą. Ciągle myślę o człowieku, którego znałam. Nasze losy były dość burzliwe i przyniosły wiele cierpienia wszystkim. Zdecydowałam więc zakończyć znajomość i nie żałuję tej decyzji. Dlaczego więc ciągle o nim myślę i nie mogę czuć się szczęśliwa do końca? Czy dwa lata to za mało na zagojenie ran (wiem ten tekst b...
    • Moja coreczka ma dwa lata i 6 miesiecy - od kilku miesiecy walczymy z zaparciami nawykowymi. Kolejni pediatrzy nie potrafią znalezc odpowiedniego sposobu na tą przypadłosc. Zasugerowano mi pomoc psychologiczna,ale żaden z psychologów nie zdecydował sie nam pomoc, wiekszośc nawet nie chciała się spotkać z nami. Pola sprawia wrażenie jakby bała się wypróznienia, kiedy juz to nastapi z powrotem jest pogodnym i radosnym dzieckiem, ale „przed” w naszym domu odbywa sie horror...
    • nie chcialabym was zanudzac swoimi probleami. jednak potrzebuje obiektywnego spojrzenia na ta sytuacje. sa dwa malzenstwa ktore w miare normalnie funkcjonuja.brak w nich milosci zrozumiania, od lat malzonkowie zyja obok siebie.. sa dzieci ktore chodza do srednich szkol.sa kochane i rozumiane przez swoich rodzicow. roddzice zdecydowali sie ze beda razem ze wzgledu na dzieci.chca zeby dzieci sie usamodzielnily. a pozniej....wlasnie chodzi o to pozniej.. istniejemy ...
    • witam :> po pierwsze, prosze o pomoc osoby zaznajomione z tematem "Alicji w Krainie Czarow" i "Alicji po drugiej stronie lustra" - we wszelkich mozliwych wersjach :> po drugie: rzecz dotyczy snu, jaki dzis mialam, i ktory nieco mnie skonfundowal. ok, zaczynam niedlugo [w poniedzialek..] prace, a raczej - staz w swoim zawodzie. Mam oczywiscie straszne obawy co do tego, czy nie zapomnialam dokladnie wszystkiego, co bylo na studiach.. i obawy, czy w ogole dogadam sie z - n...
    • Co rozumiecie przez słowo "osobowość" ? Co to jest? Kim jest człowiek o którym się mówi: "ten to ma osobowość!" jak opisać osobowość? jak ją zrozumieć? czy jest stała, czy zmienna? ciekawe jak Wy rozumiecie ten problem :)
    • Trójkąt

(5)
      Hej! Poradźcie co robić.Jestem z facetem ok.5lat,było różnie.Najczęściej średnio lub gorzej.To ja byłam tą osobą dzięki której ten związek trwał.Bo bardzo kochałam,bo mi zależało itp.Ok.roku temu zmieniłam pracę,poznałam nowych ludzi i m.in.jego...Na początku nie zwracaliśmy na siebie uwagi ale po jakimś czasie coś zaiskrzyło.Teraz spotykamy się czasem,najczęściej w gronie wspólnych znajomych.Wiedział,że jestem z kimś tak długo(nie nalegał więc),ale gdy rozstałam się ze swoim chło...
    • Czy zdecydowałybyście się drogie Panie na dziecko w takiej sytuacji? Bez ślubu (z róznych powodów). Jak taka decyzja wpływa na życie kobiety, jej partnera...wreszcie na to dziecko. Jakie są wasze opinie?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.