Forum Dom Budowa i remont
ZMIEŃ
      zdecydowany

zdecydowany

(15 wyników)
    • Pomóżcie ! Aktualnie szukam kafelków/terakoty/gresu w zdecydowanych kolorach (jak pomarańczowy, żółty,czerwony) i niestety w dotychczas odwiedzonych sklepach panuje marmurowy swiat, w bladych kolorach, ZERO wyboru. Najblizszy sklep z wiekszym wyborem znalazlam w necie, ale dopiero w Łodzi (www.astral.net.pl)...szukam czegos blizej warszawy, znacie takie miejsca ? HELP!
    • Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, bardzo potrzebuję Waszej pomocy, mianowicie chodzi mi o to że mam już zamówione okna drewniane (takie musiały być-ale to inna historia)będą to ciemne okna a teraz zastanawiam się nad parapetami. Nie chcę mieć drewnianych parapetów, myslałam ostatnio może o marmurowych, ale nie wiem jakby to wyglądało do okien drewnianych, jaki kolor tego marmuru?. Może ktoś z was ma tak u ciebie? A może ktoś ma inny pomysł na fajny parapet do okien drewnianych. Pozdr...
    • Dach

(4)
      Bardzo proszę o pomoc.Otóż remontujemy dom po pożarze i mamy problem z dachem .Konkretnie chodzi mi czy zakupić blachę czy dachówkę, kompletnie się na tym nie znam a czas nagli.Może ktoś mógłby mi pomóc?Dziękuję i pozdrawiam!
    • Niemam na działce gazu ziemnego, więc jeśli gaz to butla na dworzu, jakie macie doświadczenia z takim ogrzewaniem, a może elektryczne? Co wychodzi najtaniej? W załączeniu przewidywany projekt domu www.domdlaciebie.com.pl/CM/content.php/default/default?akcja=szczegoly&id_domku=57&lustro=1
    • Proszę o opinie o tego typu drzwiach. Prawdopodobnie bedziemy mieli dom z dosć wąską komunkację i zastanawaim się nad zamontowaniem wszędzie drzwi przesuwnych. Wszędzie, czyli pomiędzy salonem a sypialnią, łazienką a przedpokojem, przedpokojem a pokojem dzieci. Czy to dobry pomysł? Jak takie drzwi sprawdzają się w praktyce i czy są dużo droższe od zwykłych?
    • Ile średnio na miesiąc w zimie płacicie za gaz? Mam mieszkanie ok 60m2 i koszty mniej-więcej na taką powierzchnię mnie interesują. Dzięki
    • Jeśli macie takie doświadczenia, albo wiecie jak to zrobić, jakis link... - proszę podzielcie się. Chciałbym pomalować w sypialni ze skosem ścianę z łagodnym przejściem koloru z jednego odcienia na drugi, a dokładnie: chcę pomalować ścianę na ciemniejszy zdecydowany kolor, natomiast na ścianie skośnej (do sufitu) chciałbym zrobić przejście z tego koloru na biały lub o kilka tonów jaśniejszy. To może byc przejście albo łagodne, albo z plamkami (gąbką, papierem czy torbą foliową) ...
    • Witam, Zdecydowałem się na okna drewniane, jakiego producenta możecie polecić raczej dużego typu Urzędowski, Włoszczowa, Wołomin czy mniejszą lokalną stolarnię. Pozdrawiam, Darek
    • Kochani, kilkunastoletnie, lakierowane, mocno przyżółcone , ale nadal bardzo solidne i ładne meble, pragnę zmienić im nieco kolor ( dostosować do nowych nabytków z IKEA, barwionych na ciemny brąz). Doradźcie jak to zrobić, czy malować np. lakierem DULUX , czy bejcować i jak się do tego zabrać. wCzekam pilnie na wszelkie informacje.
    • Witam Drodzy grupowicze, zdecydowałem się na żaluzje drewniane, czy moglibyscie podac jakies solidne firmy? Chetnie zapoznał bym sie z ich ofertą a juz w byłbym w pełni szczęśliwy jakby mieli swoją stronkę w necie. Proszę o namiary i adresy Z góry dziękuje
    • Witam, Zdecydowaliśmy sie z mężem na położenie deski trojwarstwowej. Myśleliśmy o parkeicie owszem ale te które nam się pdobaja kosztują koszmarne pieniądze! a kładzenie parkietu tylko po to żeby mieć parkiet uważamy za bezsens. Dlatego będzie deska. Podobaja nam się dwa rodzeje JATOBE i MERBAU, obydwie są z twardego drewan i mają duża odporoność. Problem polega teraz na wyborze producenta Barlinek czy Baltic Foolr? o Barlinku czyłam dużo opinii zarówno pozytywnych jak i negatywnych....
    • Musze kupić pralkę Nie wiem na jakie rozwiązanie się zdecydować. Jakie są plusy i minusy każdego z nich?
    • tzn w jakim sklepie? zresztą nie tylko łazienki ale np i kuchnie? mozecie cos polecic na tereznie Warszawy albo w pobliżu??
    • Znalazłem dwa takie piece (ekogroszek i pellety zamiennie). Producentem jednego jest "Kostrzewa" a drugiego "ProEco". Czy ktoś jest może użytkownikiem któregoś z tych piecy? Jak się sprawują? Jak się w nich pali? Czy warto wydawać niemałe przecież pieniądze na taki piec? Czy może kupic tylko na ekogroszek? Doradźcie proszę! Pozdrowienia! :)
    • mam zamiar zainstalować podwieszną toaletę. Jak wygląda oferta cenowa tych urządzeń i koszt montażu? Czy w ogóle warto?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.