zdecydowany

(18 wyników)
  • Pytanie czy zdecydować się na kierunek A? Odpowiedź: Śmierć - heh...moim zdaniem nie. Dlaczego Tarot odradza ten kierunek? 10 pucharów, 6 buław , Głupiec Niby fajnie, niby będzie fajnie szło, ale pytająca dojdzie do wniosku, że to nie jej droga, możliwa rezygnacja lub zmiana kierunku. Pytanie czy zdecydować się na kierunek B? Odpowiedź: Król Monet - lubię to kartę, moim zdaniem tak. Dlaczego Tarot sugeruje ten kierunek? 2 puchary, Gwiazda, Koło Fortuny. Jeśli pytająca się zdec...
  • Chciałabym iść na oba ale to niemożliwe w jednym roku, dlatego nie wiem, które będą lepsze jako pierwsze. Zastanawiam się nad administracja i zarządzanie albo prawo pracy. Mało czasu już mam, z jednej strony chciałabym najpierw administracje, a prawo pracy może w następnym roku, ale z drugiej może lepiej odwrotnie? Proszę o wskazówkę bo sama już nie wiem.
  • Wszedłem do firmy usługowej sprzedającej i montującej okna, pogadałem, oszacowali koszt, wróciłem do domu i spróbowałem wyciągnąć karty, choć wiem, że wróżenie na siebie najczęściej powoduje u mnie mieszane uczucia i zamęt w głowie. Pytanie: Czy zamówić u nich okna z montażem? decyzja: moc rada: wieża rezultat: 6 kijów Jestem zadowolony z jakości i to fakt, nie rozumiem roli karty wieża, rezultat to poczucie zadowolenia i dobrego wyboru, ale ostatnia karta to mały arkan hmm....
  • Dobry wieczór sówkom ! Jak myślicie czy w podsumowaniu w pytaniu o losy sprawy kochankowie mogą oznaczać ugodę? Tak mi się skojarzyło. Co Wy na to?
  • Okazuje się że temat rur do co gazowego w kominie jest nadal aktualny lecz pod innym kątem (kiedy wreszcie odetchnę to nie wiem...) Mam do wyboru 2 wersje wykonania: tańszą ale bardziej ryzykowną pod względem bezpieczeństwa i o wiele droższą i mogę spac ze spokojnym sumieniem. Niby opinia ekspertów jest taka że tańsza wersja funkconuje i nic do tej pory się nie stało. Ale wiecie jak jest. Decyzja: tło problemu - król kijów co się stanie jak zdecyduję sie na tańszą wersję: ...
  • tycząca się koleżanki i jej 'obiektu' ,ledwie co znanego z widzenia, ale prosiła więc zdecydowałam się na małe co nieco ;) karty Ator ,bez odwracania I. (jak ona postrzega siebie samą)- 2 monety II.(jak widzi jego) - 7 monet III.(co czuje do ww) - Walet pucharów IV.(sytuacja jaka pomiędzy nimi sie wytworzyla)- Gwiazda V.(jak on postrzega naszą niewiastę) - 7 kielichów VI.(co czuje do niej) - Rycerz mieczy VII.(przeszkoda relacji) -Walet monet Dziewczyna stara sie nie prz...
  • Zaproponowano mi nową pracę. Nie wiem jednak czy to będzie praca na dłużej gdyż zawsze jest ryzyko, że mogę sobie nie poradzić lub np. będzie tam redukcja etatów a ja nie chcę ryzykować. Jeśli miałabym zmienić pracę to tylko ze świadomością, że w nowej pracy popracuję co najmniej rok bo na tyle czasu jestem zatrudniona w obecnej firmie. Zapytałam więc tarota czy jest to praca na co najmniej rok czasu?: [b]Król Buław-6 Pucharów-Cesarzowa[/b]. Patrząc na króla i cesarzową, którzy wygodnie i spo...
  • Tym razem nie chodzi o żadnego faceta, tylko o dzieciaki.Mianowicie, czy to dobry pomysł, żeby jako wychowawca jechać na kolonie z dziećmi z biednych i patologicznych rodzin? trochę się obawiam, że fizycznie i psychicznie mogę nie dac rady, bo ja się często za bardzo przejmuję, ale chciałabym bardzo jechać.Wyjazd- nad morze,czerwiec/lipiec, zarobek niewielki-nie o to chodzi, tylko czy nic złego sie nie będzie działo,czy nie będzie problemów czy podołam zadaniu? jesli ktoś zechc...
  • Dzień Dobry :) Proszę o spójrzenie na mój 3 kartowy rozkład :) (Sytuacja dotyczy zakupu auta , które jutro jedziemy zobaczyć ) Jescze nie widziałam tego samochodu dlatego nosi mnie dzisiaj cały dzień ...i myśli krążą o aucie. :) Sprowadzony samochód sprzedaje mężczyzna . :) 1) [b]Czy zdecydujemy się na jutrzejszy zakup samochodu? :) WISIELEC...4BUŁAWY..6 BUŁAW[/b] Będziemy się wspólnie zastanawiać nad decyzją zakupu napewno jutro nie kupimy samochodu ale na drugi dzień sz...
  • Russian Tarot Sygnifikator- [b]Królowa Buław [/b] 1. Gdzie tkwi przyczyna moich problemów- [b]9 buław[/b] 2. Czego nie umiem dostrzec- [b]9 kielichów [/b] 5. Czy wyciagam wnioski z tego czego doswiadczyłam?- [b]Królowa Mieczy[/b] dociągnięta [b]2 buław[/b] 6. Co powinnam zmienic - [b]Mag[/b] 7. Co moge zrobic sama - [b]10 mieczy[/b] 8. W czym pomoze mi los- [b]Rycerz Kielichów[/b] 9. Jakich rezultatów moge sie spodziewac? - [b]5 denarów[/b] dociągnięta [b]7 buław[/b] Sygnifika...
  • akademik

(8)
    witam:) zastanawiam się ostatnio nad przeprowadzką z domu do akademika. Postawiłam karty z pytaniem czy powinnam w lutym przeprowadzić się do akademika i wyszło mi tak: ja wobec problemu - 3 puchary odwrócone co jeśli zdecyduje za domem - rycerz mieczy, papież, 10 mieczy co jeśli zadecyduje za akademikiem - rycerz denarów, śmierć odwrócona, 3 denary Myślę, że 3 puchary odwrócone mogą mówić o tym, że brakuje mi mieszkania w akademiku( mieszkałam w tamtym roku), całej tej atmosfery, zn...
  • w układzie pojawiło się: sytuacja obecna: 3 monet co przed tobą: 8 monet sedno sprawy: 7 kielichów niedaleka przyszłośc: rycerz buław odległa przyszłośc: śmierc Osoba której ten układ wyszedł przygotowuje się do zmiany pracy która całkowicie może zmienic jej życie, jednak wciąż się waha, czy będzie to słuszna decyzja. Podpowiedzcie. Dziękuję
  • Już w zasadzie byłam zdecydowana na Gilded Tarot, kiedy natknęłam się na Lo Scarabeo Tarot. www.osiem.com.pl/product_info.php?products_id=2346 Spodobały mi się bardzo i kiedy już dziś byłam OSTATECZNIE na nie zdecydowana wpadł mi w oko Tarot Elfów www.interhobby.net/tarot/viCard.php3?Code=557÷ID=AM śliczny jest, tylko pytanie: jak się nim wróży??? Niektóre symbole są przedziwne (w porównaniu do Ridera) i nie wiem czy się w nich odnajdę. Co możecie o nim (lub o obydwu tych taliach...
  • Mam do was prośbę: jaki rozkład powinnam zastosować w przypadku rozważania decyzji o rozwodzie. Chodzi o to, że osoba chce się rozwieść, ale nie wie co ją czeka i czy powinna. Znalazłam rozkład na rozstanie - poniżej: "Odpowiada na pytanie "czy rozstac sie z obecnym partnerem" albo "czy pozostac w tym zwiazku" - - - 2 - - - - - - 1 - - - 3 - - - - - 4 - - - 5 - - - - - - 6 - - - 1 - jak wygląda obecna sytuacja w waszym związku 2 - czego Ty sobie życzysz 3 - co p...
  • Mam 2 pytania: 1-mam pomysł na rozwinięcie interesu ,ale nie wiem czy jest to korzystne dla mnie i czy mam szanse utrzymać się na rynku ?? 2- czy obecna partnerka z ,którą jestem od pewnego czasu jest osobą z ,którą spędzę resztę życia? Kamil ur.13.06.1984 Z góry wielkie dzięki!
  • Wróżba miała dać odpowiedź na pytanie co jest pomiędzy kobietą a mężczyzną i co wyniknie z tej znajommości. Zastosowałam układ partnerski ale to mój debiut i nie czuję jeszcze tego rozkładu. Nie potrafię dopasować interpretacji do pytań. Bardzo proszę o waszą pomoc. 1. Co ona/on wnosi do związku Ona: Odwrócona 10 Kielichów On: 9 Monet Ona ma za sobą jakieś rozczarownia, może poczucie straty z przeszłości. Kielichy sugerują uczucia. Jego karta przeciwnie - sugeruje osobę, k...
  • Dzisiaj dostałam miłego sms-a ale nie był podpisany .W podejrzeeniu mam 2 facetów :;) Pomóżcie w interpretacji :) Czy to Mateusz wysłał do mnie dzisiaj sms-a ? 4 MIECZE: 10 KIELICHÓW :RYDWAN Tutaj widać odpoczynek takie odizolowanie od siebie, rydwan przemawia do mnie że to jego sprawka była i zrobił to na tle uczuciowym Czy to Jacek wysłał do mnie dzisiaj sms-a ? 8MIECZY : 8 PAŁECZEK ; CESARZ (8mieczy)Myślę że odczuwał strach nie wiedział czy poczynić jakies działania ale ...
  • Pod "nóż" poszła nowa talia. Zapytała : Czy z byłym partnerem to już zdecydowany koniec relacji uczuciowej . Położyłam krzyż celtycki: ona - 10 kijów źródło problemu - as kijów co z tego wyniknie - królowa mieczy wpływ przeszłość na sprawę - papieżyca teraźniejszość - 9 pucharów przyszłość - księżyc jaźń - król monet otoczenie - 2 kije nadzieje - 7 pucharów wynik ostateczny - król mieczy Wydaje mi się, że to koniec, o czym świadczy - Księżyc. Dziwi mnie ta 9 pucharów ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.