Forum eDziecko eRodzice emama
ZMIEŃ
      zdecydowany

zdecydowany

(71 wyników)
    • który model kompletu mam wybrać,który bedzie praktyczniejszy? allegro.pl/stolik-2-krzeselka-drewniane-jak-mamut-4-gratisy-i2025554779.html a może ten? allegro.pl/mebelki-drewniane-kubus-puchatek-i2024399848.html Proszę doradźcie bo naprawdę nie mogę się zdecydować, który będzie praktyczniejszy? a może jakiś inny polecicie???
    • proszę pomóżcie się zdecydować na jedną z sukienek ( no może dwie ), chodzi mi o to, że ma być taka codzienna, wygodna i modna :) tylko nie piszcie mi, że żadna, bo muszę coś wybrać www.e-solar-company.com.pl/sukienka,2094.html www.e-solar-company.com.pl/sukienka,1940.html www.e-solar-company.com.pl/sukienka,1988.html wszystkie mi sie podobają, ale nie mam kasy na wszystkie, a nie mogę się zdecydować, chociaż ta zielona jest mi najbliższa, ale chyba trochę workowata dzięki
    • NIe jest to forum "zdrowie", ale może coś mi poradzicie (tam nikt się nie odzywa). Mam mały dylemat. Za 1 miesiąc mam mieć zabieg prostowania przegrody nosowej, ale zabieg ten nie prostuje nosa. Byłam na konsultacji w innym (lepszym) szpitalu i mogłabym mieć za jednym zamachem prostowanie przegrody i plastykę nosa, ale ... czeka się na to około 2 lata. NIe bardzo wiem na co się zdecydować. Z jednej strony tak długo nic z tą przegrodą nie robiłam, to może i te 2 lata przetrzym...
    • ... na związek, małżeństwo z facetem, który jest bezpłodny? Albo czy trwałybyście w takim związku, kochając faceta, gdyby nagle okazało się, że nie może mieć własnych dzieci?
    • Witam:) Bardzo ważne pytanie - także dotyczące waszych doświadczeń - który okres jest najlepszym, by zdecydować się na maleństwo? I czy w ogóle można patrzeć na to w tych kategoriach - a nie kierować się spontanicznością? Jestem w trakcie absorbujących studiów - marzę o dziecku, za rok wychodzę za mąż za mojego narzeczonego. Coraz częściej myślę o dziecku...
    • w moim przypadku? syn 4 lata, mąż w domu co 2 tygodnie(praca kierowcy), ja obecnie nie pracuję studiuję zaocznie i został mi ostatni rok, mam dylemat bo z roku na rok odkładam tą decyzję o 2 dziecku ze strachu, że nie będzie mi lekko bo przez większą część czasusama z 2 dzieci, a co jak oboje zachorują, jak funkcjonować po nieprzespanych nockach i mieć jeszcze siłę na zabawę ze starszakiem ble ble ble ale może są mamy, które mimo małej pomocy ze strony męża i rodziny decydują si...
    • pewnie taki watek już był kiedyś, ale jakoś nie mogę odnaleźć. Moja córeczka ma teraz 3,5 roku, dopiero teraz jestem w stanie zacząc mysleć o drugim dziecku bo jak dotąd to mówiłam absolutnie NIE!(teraz to jest jakieś pół roku). spowodowane to było dość ciężkim stanem mojej córeczki po urodzeniu bo dostała tylko 2 punkciki. Ale jak to się mówi chyba czas leczy rany i zaczynam mysleć o drugim dziecko, żeby majka nie była sama i miała rodzeństwo. tylko tak ciężko jest mi wybrać odpo...
    • Taka mini ankieta. Czy zdecydowałabyś sie na dziecko trzecie, czwarte i następne jeżeli: - nie masz mieszkania, od kilku lat ciągasz się po stancjach, - siedzisz na macierzyńskim/wychowawczym/zasiłku dla bezrobotnych - bez możliwości powrotu do pracy sprzed I ciąży - mąż Twój ma pracę, ale niepewną, dochody jego niewielkie, albo nielegalne ALE - bardzo lubisz dzieci - wychodzisz z założenia, że "wola boska", Bóg dał dziecko, Bóg da na dziecko - zawsze chciałaś mieć kilkoro dzieci (c...
    • się boje.Chodzi o drugie dziecko.Moja córeczka ma już 2 lata i 8 miesięcy więc czas na rodzeństwo ale jak sobie pomyślę co ja przeżywałam w pierwszej ciąży to sie boję.Cukrzyca ciążowa,skoki ciśnienia,pobyty w szpitalu,za krótkie jakieś tam wiązadła co oznaczało ciągłe bóle uda i dołu brzucha i oczywiście musiałam przez to jak najwięcej czasu leżec i tak od ok.5-6 miesiącaa do tego cesarka i ten ból jak trzeba było wstawac z łóżka a nie wspomnę o wsadzaniu cewnika i wszystkich k...
    • Mam dylemat: zegar biologiczny tyka, jedno dziecko już jest a mnie coś wzięło na drugie. Ale im więcej czytam na temat ciąży w tym wieku, tym bardziej jestem przerażona: ciąża wysokiego ryzyka, częste powikłania, ryzyko trisomii(co z tego, że są badania genetycznie - chyba bym nie usunęła). Pakować się w to? Co byście zrobiły?
    • Wreszcie zdecydowaliśmy się przygarnąć kotka (kto pamięta to się tak zastanawiałam i zastanawiałam) - "za" zwyciężyło, "przeciw" - prawie nie było. Oto i mały Misza zamieszkał z nami - kosztował całe 31 PLN jest cudownyi porusz się z prędkością światła widać tylko te wielkie uszy :)
    • się na dziecko?
    • No właśnie. Młody ma rok, zawsze chciałam małą różnicę wieku. Sytuacja finansowa na pozór bardzo dobra (dochód miesięczny to jakieś 5x średnia krajowa) ale........ Mieszkanie niby spore ale moim zdaniem za małe na 4 osoby. Mamy sypialnie, Młody ma swój pokój plus duży salon. Chciałabym żeby dziecko miało swoje miejsce do spania (swój pokój) od samego początku tak jak brat:) Było nam z tym bardzo wygodnie, od początku najlepiej spał sam za zamkniętymi drzwiami. Nie ukrywam że dla nas to rówież...
    • Witam, Mam problem i mam nadzieje że Wy "ebabeczki" :)mi pomożecie.Problem mój polega na tym,że nie moge sie zdecydować na drugie dziecko a bym już chciała. Sytuacja przedsawia sie następująco: mam już synka ,który ma 6 lat, mój mąż pracuje a ja nie bo mam rente po zmarłym ojcu co uniemożliwia mi rejestracje w urzędzie pracy a tylko dzieki niemu mogłabym coś znależć. Mam 24 lata i zero doświadczenia zawodowego i tak sobie myśle że jak zajde teraz w ciąże (a chciałabym) to za jakie...
    • Dziewczyny stoję przed trudną życiową decyzją.Bardzo pragnę mieć dziecko,drugie z kolei.Jest to bardzo silne pragnienie,że nie potrafię o niczym innym myśleć.Ale...no właśnie.Streszczę w skrócie na czym rzecz stoi: -małe mieszkanie(mieszkamy we trójkę i jest o.k. jak dojdzie maleństwo(wózek.łóżeczko)może zrobić się ciasno) -moje pierwsze dziecię ma 3latka,ja tak bardzo chcę żeby ta różnica wieku nie była zbyt duża 4lata max5 -mój niemąż niedawno zmienił pracę(może nie super f...
    • dziecko?Zazdroszczę tym który chcą i mają.A ja wciąż nie wiem . powody? -strach że rodzi się z jakąś wadą -tego boję się najbardziej -pogorszenie sytuacji finansowej -mniej pieniędzy na przyjemności-nie mówię tu o luksusach tylko np krem do twarzy,nowe firanki,nowe meble tp -wczasy pod znakiem zapytania (czy będzie nas wtedy stać) -mniejsza możliwość odłożenia na czarną godzinę To są głowne powody że wciąż nie umię się zdecydowac. Można by powiedziec egoistką jestem ,może tak może ...
    • Mój mały w sierpniu skończy 2 lata i nie ukrywam, że marzę już o drugim. Dodam,że również w sierpniu skończę 27 lat, zatem jeśli zaszłabym w ciążę teraz urodziłabym miejąc 28. Tak planowaliśmy z mężem planując już ciążę pierwszą. Ale czy to nie za wcześnie? Nie jestem pewna czy sobie poradzę. Bo co będzie,jeśli mały nie będzie chciał chodzić pieszo? Jak wyjść na zakupy? Przecież się nie rozdwoję? Co o tym sądzicie? Jak sobie radziłyście z dwójką dzieci,których różnica wiekowa nie ...
    • Nie potrafię podjąć decyzji, czy chcę już mieć dziecko. Chyba dlatego że boję się tego co mnie będzie czekać. Coraz częściej myślę, że chciałabym już mieć takiego małego słodkiego bobaska. Mam 24 lata, szczęśliwe małżeństwo, niedawno mieliśmy drugą rocznicę. Mój mąż chciałby już mieć dziecko, ale decyzję pozostawia mi. Boję się, że lata będą lecieć, a ja nigdy nie będę wystarczająco odważna, żeby podjąć taką decyzję. Jak to było u Was? Skąd wiedziałyście, że to już czas?
    • mam problem z wypadaniem włosów... no mam ich bardzo, bardzo mało:( jeśli nie poskutkuje leczenie to zostanę z łysą głową. czy miałybyście jakieś objekcje przed założeniem peruki?? bo ja się właśnei nad nią zastanawiam choć jeszcze trochę na głowie włosów mam (ale muszę je mieć związane).
    • Witam, Moi znajomi mają bardzo poważny problem. Otóż są w związku od trzech lat. Jak w każdym związku mają wzloty i upadki, ale generalnie kochają się i jedno na drugie zawsze może liczyć. Planują się pobrać za kolejne trzy lata. Nie pytajcie dlaczego tak późno, bo trochę to skomplikowana sprawa. Z grubsza chodzi o to, że ona musi najpierw skończyć studia medyczne, aby móc podjąć regularną pracę, by oboje zarabiali (mówię o tym, bo wiem, że niektórzy tutaj lubią dzielić włos ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się