Forum Kobieta Ślub i wesele Ślub i wesele
ZMIEŃ
      zdecydowany

zdecydowany

(74 wyniki)
    • Witajcie, przymierzyłam już pełno sukienek ślubnych, ostatecznie ta jedna najbardziej mi się spodobała, ale na 100% nie jestem przekonana - nie wiem, jak rozwiązać sprawę stanika - mam mały biust, może wszyć tylko miseczki? Poza tym obawiam się, czy te ramiączka nie będą mi spadały, bo jak przymierzam, to suknia jest nieco za duża, trzeba ją dopiero dopasować. A może tak je przerobić, żeby były normalnie, a nie tak na boki? Pomocy! Ogólnie suknia mi się podoba i dobrze wyglądam w rybkach, ...
    • Sorry, że zaśmiecam, ale musiałam się pochwalić/wyżalić/sama nie wiem. Miałam dziś ostatnią przymiarkę, ślub w sobotę.Kilka dni temu na manekinie zobaczyłam fajny welon.cały czas się gryzłam, czy wypada czy nie (suknie długa z trenem, welona za tyłek, a ja mam ślub z chrztem córki). Dzisiaj jednak na przymiarce wątpliwości się rozwiały :D Teraz jestem ciekawa opinii Waszych i mojej rodziny, a to już za 4 dni...brr
    • Błagam o pomoc w wyborze czcionek do zaproszeń. Dodam, że tylko nasze nazwiska i data będą zapisane tymi ozdobnymi czcionkami, reszta tekstu będzie DRUKOWANYMI, CZYTELNĄ CZCIONKĄ. ;)
    • Witam wszystkie Panie bardzo serdecznie :) Jestem tu dzisiaj po raz pierwszy, ale mam nadzieję nie ostatni. Chyba bedę potrzebowała Waszej pomocy... Dzisiaj mój PARTNER - jakoś to dziwnie brzmi, KONKUBENT - jeszcze lepiej! oświadczył mi się i wymyśliliśmy datę ślubu na za 3 miesiące. Znam realia i może się to wydawać dziwne, w końcu teraz zaczyna się planować ślub i wesele 2 lata wcześniej... No my się zdecydowaliśmy na teraz :)Wierzę, że się uda - mieszkamy w małym mieście, więc term...
    • Po kilku latach nażeczeństwa, i mieszkania razem postanowiliśmy wreszcie usankcjonować nasz zwiazek. i tak wszyscy znajomi mówią o nasz "stare małżeństwo"... :-) i mam pytanie - od czego zacząć zeby zorganizować ślub? dodam ze bedzie tylko cywilny. Nie mam pojęcia co zrobić w kwestii wesela - chyba nie stać nas (nas na 100% a rodziców... chyba jednak tez nie) na wielkie wesele na 150 osób itp. jakie są inne opcje? jakieś np. obiady dla rodziny a potem mniej "weselna" impreza dl...
    • Hej dziewczyny! Biegam po tych warszawskich salonach i biegam i ciągle nie wiem którą sukienkę powinnam kupić. Wrzucę wam kilka, które jak do tej pory mi się podobają a Wy napiszcie co o nich myślicie.... I przepraszam, ale nie umiem wrzucać zdjęć, więc będą linki... 1. Marisa Pronovias www.pronovias.com/bridal-dresses-photographies/marisa2010.html (uważam, że wyglądam w niej ładniej niż modelka ;)) 2. Atelier Diagonal 5040 www.atelierdiagonal.es/ 3. San Patric Cabaret www.sanpatr...
    • Długo biłam się z myślami czy zamieścić tu swoją "relacje" z tego jedynego dnia, ale zaglądając na to forum widzę jak lubicie czytać takie opisy i wiem że ja też przed ślubem najchętniej takie czytałam... Nasz ślub odbył się w maju (23.05) i ilekroć oglądam teraz zdjęcia marzę by przeżyć to wszystko jeszcze raz. Oczywiście było ogromnie dużo nerwów, ale tylko na kilka dni przed. W sobotę byłam radosna i szczęśliwa jak nigdy... Chciałam pospać dłużej ale obudziłam mnie moja rodzinka d...
    • Witam, podczytuję to forum już od ponad roku, po raz pierwszy postanowiłam zapytać Was o radę. Otóż za mną poszukiwania sukienki, przymierzyłam całe mnóstwo, jestem wysoka i bardzo szczupła, nie pasowały do mnie strojne sukienki, litera A również, zresztą od początku miałam wizję delikatnej zwiewnej sukienki i takiej też szukałam.I chyba znalazłam: Elizabeth Passion kolekcja 2010 model 2102 - i tu pytanie - co o niej sądzicie? Sukienka jest z żorżety - więc chyba nie będzie się gniot...
    • Znalazłam suknię jaką chciałam, a przynajmiej bardzo się sobie samej w niej podobam, a to juz baardzo dużo ... tyle, że nie mogę się zdecydować czy zamówić ją w ecru czy w kolorze białym Oto ona: www.suknieagnes.pl/k2007/07p-4-1.html (z boku po prawej tronie, jest jeszcze przyczeopiny kwiatek, czy coś takiego) Niestety w salonie mierzyłam tylko w ecru, takim ciepłym, wpadającym troszkę w złoto i wydaje mi się, że pasował mi ten kolor. Jednak zawsze marzyłam o pięknej białej sukn...
    • Był ktoś może na weselu gdzie grał jeden lub drugi zespół? Nie wiem na który sie zdecydować... Proszę o jakies opnie:) Pozdrawiam
    • Po baaardzo długich poszukiwaniach w końcu się zdecydowałam. Ślub 15.09 więc sukienke odbiore pare dni przed ślubem. www.lisaferrera.pl/product_info.php/products_id/86?osCsid=6e11bb2a7696eda710b071bb4c2fcbf0
    • wiele wątków na forum dotyczy organizacji wesela. pojawia się problem gosci - wybrzydzają, nie chcą przychodzić, nie podoba im się to czy tamto. no i zaraz odpowiedź niektórych osób: wesele jest wasze, dla was i jak się gościom nie podoba to niech nie przychodzą. a z drugiej strony płacz - zaprosiłam tyle osób a połowa nie przychodzi. to jak to w końcu jest? robicie wesele DLA SIEBIE i macie w nosie gości czy zależy wam na tym, żeby goście przyszli i się dobrze bawili? ja ...
    • Dziewczyny, mam ochote rozerwać narzeczonego. Naprawde :( Miesiac temu zamówiliśmy próbkę zaproszen, spodobały się nam, ale nie mozemy wysłać pełnego zamówienia, bo on od miesąca rozmyśla czy chce zaprosić jeszcze pare osob ze swojej strony i sie zdecydować nie moze! Szlag mnie jasny trafia, realizacja zamówienia to 3 tygodnie, czyli jakbysmy zamówili dzisiaj to beda na koniec sierpnia. Wysylamy poczta, więc trzeba liczyć jakies 7-14 dni na dostareczenie, a ślub bierzemy 26 listopada, uzgodni...
    • wybrałam Laderę, zajęło mi to jedynie kilka miesięcy :-) jastem bardzo zadowolona z podjętej decyzji! mam jeden problem z głowy ;) pozdrawiam wszystkie mniej lub bardziej zdecydowane Panny Młode!
    • zadecydowane że kwiecień tylko nie wiem 9 czy 30... a kto jeszcze wybrał ten piekny miesiąc? pozdrawiam
    • Hej - spieszę się pochwalić że dziś za jednym podejściem (pierwszym!) zakupiłam zarówno buty jak i płaszcz do sukni. Buty są śliczne, lekko zaokrąglony czubeczek, obcasik może 3 - 4 cm, w koloże złamanej wanilią i miętą bieli :):) I kosztowały tak dużo jak myślałam :) Poza tym kupiłam piękny płaszcz w koloże wełny, idealnie będzie pasował do sukni, a po weselu będę go nosić na codzień do pracy. No i będzie mi przypominał TEN dzień :) Poczatkowo myślałam o futerku albo narzu...
    • Jestem na tym forum pierwszy raz, w związku z tym witam się ze wszystkimi forumowiczkami. Ślub w lutym. Dopinam ostatnie "guziki" i nasunął mi się pomysł... Co powiecie na przedłużanie włosów do ślubu? Mój m bardzo lubił moje długie włosy. Włosy niestety bardzo mnie męczyły i je ścięłam jakiś czas temu. Teraz zastanawiam się czy nie zrobić mu niespodzianki i nie przedłużyć przed ślubem??? Oczywiście warunek jest jeden- musi to być przedłużenie, które nie sprawi, że będę wygląd...
    • Forumki Czy warto zamawiać pokrowce ???? U nas na sali są nowe krzesła ładne brązowe mają metalowe nóżki nie są jak dla mnie zbyt eleganckie. Chcemy zamowić pokrowce ceny wahaja sie od 8-10 zł za sztukę przy ilości około 180 robi się nie mała kwota. Słyszałam też że kobiety w pięknych sukienkach po prostu ślizgają się na tych pokrowcach. Ładnie to wygląda na chwile czy jest efekt przez całą noc. Poradzcie proszę Agata
    • można ja znależć na stronie madonny pod projektantem CHRIS COUTURE o nazwie -amour-. Na żywo 1000 razy lepiej wygląda widziałam ja w salonie i mierzyłam i wybrałam :) Gdybym miala ja tylko wybrac przez internet to nawet bym sie nie zatrzymała na tym zdjęciu co jest tam pokazane, na zywo naprawde super. suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=1&gr=6&poz=12
    • Czy ktoś bawił się na weselu w Hotelu Rest przy trasie na Poznań?? www.resthotel.pl Będę wdzięczna za opinie ;)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.