Forum Kultura Książki Książki
ZMIEŃ
      znudzony

znudzony

(5 wyników)
    • Witajcie! Zauwazylam, ze wielu z Was jest w pewnym stopniu znudzonych literatura i w dodatku przeraza was ten objaw i zaraz dopisujecie do tego ideologie, poszukujecie w nowosciach, bo niby klasyka nie ma wam do zaoferowania nic nowego, wiec moze dziela aktualne mają? Mysle, ze nie powinno sie robic z tego az tak wielkiego "halo". Moze jestescie w chwilowym dolku psychicznym, moze rzeczywiscie jestescie chwilowo znuzeni czytanymi ksiazkami, ktore nic nowego Wam nie przekazaly. Je...
    • Nudne to strasznie; w sensie fabularnym jest to porażka Dostojewskiego, bo stylem błyszczy jak zawsze. Jednakowoż jest to jego najsłabsza książka. Jeśli ktoś chce przeczytać moją recenzję na temat tej powieści, to zapraszam: www.biblionetka.pl/ks.asp?id=627 . alojz.
    • Co polecacie dziewczynie, ktora nie interesuje Tolkien, Rowling, Coelho, Musierowicz... ???? Przyszly ferie i czas na czytanie.. A ja nie mam pomyslow..;/
    • Czyli wątek nieco wspominkowy o książkach, które się zaczęło czytać, ale ich nie skończyło. Kiedyś prowadzilismy taką rozmowę: forum.gazeta.pl/forum/w,151,62934504,,Lista_ksiazek_nieprzeczytanych.html?v=2 na którą wpadłam kilka dni temu, i uświadomiłam sobie, że parę pozycji od tamtego czasu przybyło: - Igor Newerly, Zostało z uczty bogów (ależ mnie odrzuciło, od razu po kilkunastu stronach) - Stephen Mithen, After the ice (fajne, ale przy kolejnym podobnym opisie stanowiska wykopali...
    • Cześć, bardzo proszę o pomoc. Poszukuję (jak na razie bezskutecznie) książki "Życie wśród dzikusów" Shirley Jackson. Darzę ją ogromnym sentymentem, niestety nie posiadam. Może komuś z Was się znudziła, bardzo chętnie ją odkupię, będę bardzo, bardzo wdzięczna. Pozdrawiam i czekam z nadzieją.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się