Forum Kobieta Uroda i kosmetyki Uroda
ZMIEŃ
      znudzony

znudzony

(10 wyników)
    • Do tej pory farbowałam sobie włosy sama w domu, różnymi drogeryjnymi farbami. Znudziła mi się już platyna, ale chciałabym zostać w kolorze jasnym, najlepiej blond. Ale takim ciepłym słonecznym. Na półkach jest tyle farb, że .... nie wiem, którą kupić na pierwszy raz. Może jest tu jakaś kobietka, która przeszła taką "metamorfozę" jak ja i ... poleci coś ...
    • zużyłam już 4 opakowania pod rząd i pragnę odmiany. Ale jak na razie nie mogę trafić na nic lepszego. Może mi doradzicie? Zależy mi przede wszystkim na 2 cechach podkładu: - musi być bardzo trwały - nie może wchodzić w rozszerzone pory. reszta jest mniej ważna. możecie coś poradzić?
    • Przeczytałam na Wizażu o tym salonie na Kalinie i wszyscy go zachwalają ale coś mi tu śmierdzi reklamą samych fryzjerek i ich koleżanek. A może znacie ten salon? Warto tam pójść?
    • Witam i pytam czy komuś nie znudziły się wody toaletowe tj Lacoste pour famme lub Hot Couture, chętnie odkupię. Chwilowo cierpię na brak kasy i niestety nie mogę sobie pozwolić na zakup w perfumerii,pozdrawiam
    • Drogie forumowiczki. Może znacie jakiś cudowny sposób znalezienia dla siebie odpowiednich perfum. Wiem wiem to pytanie może wydać sie śmieszne ale ja naprawdę mam z tym problem:-(. Chciałabym znaleźć zapach któremu będę wierna który nie znudzi mnie się po miesiącu albo krócej. Obecnie używam armani mania i gucci envy me ale wątpię że kupię któryś z nich jeszcze raz... A jak jest z wami czy wam też zapachy tak szybko się nudzą i tak często je zmieniacie???
    • Moim zdaniem, należy ignorować wszystkie głupie wypowiedzi i nie dawać sie sprowokować, bo o to im chodzi. W końcu znudzi sie niektórym osobom i pójdą w inne miejsce. Pozdrawiam + dużo cierpliwości Basia
    • Czytając różne wątki nasunął mi się pewien pomysł. Każda z nas ma w swojej "kosmetyczce" wiele "nieudanych" zakupów kosmetycznych (tzn. produktów, które się nie sprawdziły w danym przypadku) lub też kosmetyków, które się już znudziły, każda z nas jest jednocześnie ciągle ciekawa innych nowych, ale nie na wszystkie zakupy nas stać, gdyby każdy pisał co ma "na zbyciu" (czego może pozbyć się za darmo a za co chciałby jakiś ekwiwalent np. pieniężny) a czego potrzebuje może udałoby się...
    • chłopakiem? Może także coś opowiecie, czym zostałyście zaskoczone (pozytywnie) że po takiej randce byłyście pod dużym wrażeniem :-).
    • pomozcie, czy sa jakies lepsze sposoby niz smarowanie Zoviraksem, Vratizolinem i czekanie, az jej samej sie znudzi i sobie pojdzie?
    • Co sadziscie o tym zapachu? Jedni mowia ze jest d;la mlodych kobiet a inni ze dla starszych. Jak to w koncu jest? A co faceci na ten zapach.Podoba im sie?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się