Forum Pomoc O forum
ZMIEŃ
      znudzony

znudzony

(4 wyniki)
    • kto dodal do moich danych, ze moje ulubione fora to: Kościół,religia bezKATOcenzury Mężatki i żonaci (znudzeni) ???????????????? ani nie sa, ani nic takiego nigdy nie podalam. kompletnie mnie nie interesuje ani kosciol, ani jakas tam cenzura, i juz napewno nie mezatki i zonaci znudzeni. ja znudzona nie jestem zupelnie i to niczym. prosze o usuniecie tego.... dziekuje slicznie.
    • Witam serdecznie . Mam jedno pytanie do administracji ,mianowicie : Nie należało by przeprowadzić małą "aktualizacje" opiekunów poszczególnych for ?? w słowie aktualizacji rozumiem to że na kilku forach w których uczestniczę widać bardzo ale to bardzo duże braki opiekuna(opiekunów),niby jest napisane >forum tym opiekuje sie XXX< ale co z tego jak osoba ta jest nieaktywna,regulamin i netykieta w tychże miejscach nie obowiązuje ze względów oczywistych po prostu brak _opie...
    • wiemy kto trolluje, wiemy gdzie, ale nie chce sie nam palcem kiwnac... nie reagujemy na kosz i zgloszenia do abuse odmawiamy banowania najbardziej wulgarnych chamow, obiecujac w zamian sprawne usuwanie brudow jakimi chamy paskudza na forach, po czym brudow nie usuwamy jedyne co robimy to popiskujemy "nie karm trolla", mimo ze nikt nie karmi trolla, i przyzwalamy trollowi na umieszczanie tekstow ktore kwalifikuja sie bezposrednio do sprawy o obraze z powodztwa cywilnego redakcja ...
    • Dziwnym zbiegiem okoliczności nie tylko "tomsos" wygrał jak do tej pory 8 razy (policzyłam- w jeden dzień nawet dwukrotnie!!!!!!), ale też niejakie "mpleta " wygrało 5 razy.Ponadto wiele osób zwyciężyło dwukrotnie-dokładniej nie sprawdzałam bo mi się znudziło. No nie zazdroszczę im(no może trochę), ale jak widzę takie coś to mi się odechciewa grać- bo zamiast 1000 szczęśliwców będzie 20 "tomsos-ów" i następne 50 "mplet-ów". No odpowiedzialni za konkurs pomyślcie o tym ! Pozdrawiam M

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się