Forum Sport Fitness
ZMIEŃ
      znudzony

znudzony

(4 wyniki)
    • Hej Instruktorzy! Myślę, że na pewno zdażyło Wam sie mieć takowe klientki na zajęciach. Mi niestety też. Ja to wpływa na Wasze samopoczycie?? Ja jak widze taka na zajęciach, to mija mi entuzjazm z prowadzenia zajęć:( Dobrze, że są w grupie inne dziewczyny, które czerpią przyjemność z ćwiczeń. Za każdym razem powtarzam sobie, że trzeba taką zblazowaną delikwentkę olać, bo może miała zły dzień, albo coś ją boli i nie chce jej się ćwiczyć i uśmiechać... Klient wymaga (bo płaci) nieu...
    • proszę o radę.na której maszynie spalę więcej kalorii?do tej pory chodziłam na bieżni ale trochę mi się znudziło.czy mogę ją zastąpić orbitrekiem?mam do stracenia jeszcze 15 kg.
    • Od 3-lat biegam na fitness-aerobik.Przyznam juz się troche wypaliłam.Pomysłałam o basenie.Lubicie pływać?? Wiem ,że daje niesamowite rezultaty...
    • chciałabym się zapisać na pilates,ale nie wiem czy warto.czy to naprawdę jest nudne?no i czy to prawda,że poza wysmuklaniem sylwetki,trzymaniem prawidłowej postawy ciała,nie osiąga się jednak jakichś super efektów w odchudzaniu? bardzo proszę o pomoc!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się