Forum Towarzyskie Na luzie
ZMIEŃ
      znudzony

znudzony

(7 wyników)
    • co mam zrbic zeby on zacząl za mna.... tesknic? otoz jestesmy ze soba jakies 2 miesiace, wczesniej "krecilismy" tez ze dwa miasiace. no i na poczatku było przecudownie. mozna było oszalec ze sczescia, to ze czułam sie jak ksiezniczka to mało powiedziane... smsy przez cały czas, mowił mi jak bardzo teskni, chciał sie spotykac cały czas, przyjezdzał po mnie a jak ja jednego dnia nie mogłam to juz był na nie prawie ze zły bo nie mogł mnie zobaczyc.. A teraz....... czuje sie jakby mn...
    • Witam serdeczie :) Jak myslicie... Jeżeli naszemu partnerowi "dajemy" siebie kiedy chce bez żadnych wiekszych staran z jego strony i bez żadnego naszego sprzeciwu...to po jakims dłużyszm czasie może mu sie znudzic partnerka... Mi sie własnie wydaje że tak. Wiec co zrobic zeby do tego nie doszło odmawiać i być niedostępną?? prosze o szczere odp... Z góry dziekuje
    • Od roku jestm z młodszym od siebie o 3 lata facetem. Poznalismy się w moim rodzinnym miescie, natomiast na codzien mieszkam w Poznaniu . On mieszka ode mnie o 200km dalej. Kiedy sie poznalismy rrobił wszystko zebysmy byli zawsze razem. Nie mógł znieść rozłąki. Miesiąc temu zrezygnowałam z pracy, chciałam tego, ale nie ukrywam, ze i on miał w tym swój udział. Mieliśmy razem wyjechac za granicę... Ale nie w tym rzecz. Chodzi o to, że od pewnego czasu kiedy jesteśmy non stop razem, o...
    • Witam! Czy to normalne ze po 2 latach w związku może mnie partner tak nie podniecac jak kiedyś?? Kiedyś mnie dotknął za pupe i już byłam podniecona na maksa a teraz jest to coś normalnego :( Czy można zrobić tak aby mnie znów tak samo podniecał?? Czy to oznacza że mi się znudził?? Co zrobić??
    • monotonia

(4)
      czy w kilkuletnich zwiazkach grasuje juz monotonia? jestem w takim juz 3 lata i jakos mi nadal odpowiada a balam sie ze moj facet mi sie znudzi jak to jest u was??
    • Jestem znudzona zyciem. Mam 22 lata, rocznego synka, od 3 miesiecy jestem mezatka. I tyle. Tak bym chciala zeby porwal mnie jakis bohun i wywiozl gdzies na stepy... Eh... W moim zwiazku wszystko jakos przygaslo. Nie ma tego dreszczyku emocji, zadnych nowych wrazen. Nic tylko nuda i szara codzennosc. Gdybym spotkala gdzies na swej drodze jakiegos Rosjanina albo Ukrainca... gdybym spotkala faceta z żarem w oczach, z pasją... nie wiem czy przysiega malzenska nadal byla by dla mnie wazna. Mozeci...
    • Powiedzcie mi jak często można mówić "Kocham Cie". Czy możliwe aby to słowo straciło swoją ważność?????????? Czy to może sie znudzić???????????

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się