Forum eDziecko Porozmawiajmy Zakupy
ZMIEŃ
      znudzony

znudzony

(13 wyniki)
    • Dziewczyny, czy taki plecak dla 6latka (dużego na swój wiek) może być? Syn mi wierci dziurę w brzuchu...
    • Hej. Ma może któraś z was takie cudo? Chodzi mi skoczka zebrę fisher price? allegro.pl/fisher-price-zebra-skoczek-najtaniej-nowa-waw-i1422029772.html Mam nie za duże mieszkanie i malec nie ma gdzie za bardzo spożytkować energii a ma jej baaaaardzo dużo. No i zastanawiam się właśnie nad czymś takim, tylko nie wiem czy nie będzie następną niepotrzebną rzeczą zagracającą mieszkanie.Co o tym myślicie?
    • Polećcie jakieś fajne gry dla 4,5 latka, które po 2 dniach się nie znudzą. Gier jest mnóstwo: kiki ricki, Bóbr-budowanie tamy, Monopoly-Junior( 4,5 latek da radę?), Piggy-pog lub inne. Nie mam pojęcia co wybrać.
    • allegro.pl/klocki-big-hello-kitty-villa-domek-129-el-wys-24h-i1286420816.html Chodzi mi o te zestawy. Moja prawie 5,5 latka marzyła o lego ale jak zobaczyła te różowe klocki oszalała :) Kolor pewnie tez zrobił swoje ale cóż taki etap. Mam dwa pytania jaka jest ich jakość w stosunku do ceny i czy Waszym zdaniem dla ponad 5 latki za szybko sie nie znudzą. Dodam ze razem z 8 letnią siostrą bawia sie Mega Bloksami takimi z księżniczkami i koniem dla 1,5 roczniaków. Proszę o opinie.
    • takie autko co sie na nie siada i nóżkami odpycha od podłoża?? macie jakies "autopsje", czy szybko odchodzi do lamusa??
    • allegro.pl/maniek-zlota-raczka-mowi-po-polsku-tanio-t8129-i1301824396.html Czy dla dwu latka będzie to trafny prezent.Dodam że bajki uwielbia z tym bohaterem.
    • Kupiłam coś takiego córce (4,5l)po choinkę. Bardzo chciała ale ja mam jakieś mieszane uczucia...Już kupiłam więc po fakcie, ale chciałabym mimo wszystko zapoznać się z waszymi opiniami na temat tej konkretnej zabawki -misia pandę obgryzającego gałązkę. Czy dzieci długo się nią bawią? Są zadowolone?
    • No właśnie co sądzicie, bo muszę właśnie kupić i nie wiem na co się zdecydować. Mój maluszek waży aktualnie 7 kg i jeszcze samodzielnie nie siedzi a w foteliku nosidełku już sie nie mieści. Myślałam o kupnie właśnie takiego 9-36 kg ze względu na oszczędność, ale czy takiemu szkrabowi będzie w nim wygodnie. Te 9-18 kg są chyba lepiej wyprofilowanie i dzidzia może pospać wygodnie w podróży. Co wy o tym sądzicie?
    • Hej! Moja córka ma 9 miesięcy chciałabym kupić jej zabawkę ,która mogłaby zająć ją przez jakiś czas. Słyszałam że muzyczny ocean jest ciekawą zabawką ale nie wiem czy moja córka nie jest już za duża na nią. Będę wdzięczna za opinię.A może ktoś może polecić mi zabawkę dla takiego malucha. Pozdrawiam
    • Cześć, mam już troche prezentów dla synka ale chciałabym kupić coś takiego co gra, piszczy ma światełka itp, coś dla dzieci od 18 miesięcy właśnie. Mam taki problem ponieważ mam dwóch synków i jak bawią się razem to młodszy bawi się zabawkami starszego pięcioletniego brata (resoraki, klocki, dźwigi)Po ostatniej wizycie w SMYKU (byliśmy właśnie popatrzec)widziałam że Kamilkowi podobał się Teletubiś, Kubiś Puchatek z takimi guziczkami,i wszystko co gra i świeci i ma guziki, proble...
    • Czy są wózki spacerowe dla 3 miesięcznych niemowląt? Jeśli tak to jaki mogłybyście mi doradzić. Mojej niuni znudziło się jeżdżenie w głebokim wózku. POzdrawiam
    • czy grzechotki i inne zabawki dla 4-miesięcznego dziecka sa warte zakupu? bo moja Olka nie chce juz bawic sie starymi, bo np. grzechotki maja juz za małe otwory na rączki, więc chcemy jej kupic jakies nowe, a widziałam w internecie piękne, kolorowe grzechotki firmy Sassy i niektóre FP Magdalena, mama Oleńki :) znudzonej swoimi grzechotkami
    • Chciałam nabyć taki rowerek www.allegro.pl/item105342727_8w1_rowerek_jezdzik_pchacz_pojazd_od_10_m_c.html Moze ktos go juz nabyl, zalezy mi na opiniach. Jest wart swojej ceny ?? Z gory dziekuje Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się