02.08.17, 00:40

--
- To zbyt inteligentne teksty jak na XX i zbyt poprawnie napisane - ortografia, niemal brak literówek, bez chaosu, uporządkowane, czyste cytaty, interpunkcja, ogólna estetyka, dbałość o czytelność. Tego nie da się w jednej chwili nauczyć. Jenisiej?
- Kompletnie o nim zapomnialem. Moze byc Jeni.wink
- Też o nim myślałem.
Edytor zaawansowany
  • Gość: t IP: *.promax.media.pl 17.09.19, 16:45
    .
  • Gość: t IP: *.promax.media.pl 21.09.19, 17:08

Jak pierścionek pojawia się na serdecznym prawej ręki to zawsze zaręczynowy?

• Gość: t IP: *.promax.media.pl 21.09.19, 20:53

Jeżeli faktycznie okaże się, że zaręczynowy, to ja bez problemu zapomnę o wszystkim i będę szukał dalej. Normalna sytuacja w życiu. Zero spiny z mojej strony.

• Gość: t IP: *.promax.media.pl 21.09.19, 23:29

> Jeżeli faktycznie okaże się...

• Gość: t IP: *.promax.media.pl 23.09.19, 16:46

Na zdjęciu profilowym na stronie stacji zauważyłem, że pierścionek na serdecznym był już kilka lat temu. Później trafił na środkowy. Przepraszam, nie będę więcej tematu podnosił wink

• Gość: t IP: *.promax.media.pl 23.09.19, 19:17
    > to ja bez problemu zapomnę o wszystkim i będę szukał dalej. Normalna sytuacja w życiu. Zero spiny z mojej strony.

------------------

Nie napisałem tutaj nic dziwacznego. Esencja moich poglądów na związek; i w ogóle szerzej na międzyludzkie relacje. Jeśli ktoś nie jest mną zainteresowany, momentalnie się wycofuję. Nigdy się nikomu nie narzucam. Nie potrafiłbym kiedykolwiek prosić o czyjeś zainteresowanie czy sympatię.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka