Dodaj do ulubionych

testowy@przymiotnik.pl

IP: *.dynamic.chello.pl 06.08.17, 06:44
testowy@przymiotnik.pl
Edytor zaawansowany
  • Gość: t IP: *.promax.media.pl 07.04.19, 12:39
    .
  • Gość: t IP: *.promax.media.pl 10.04.19, 16:26
    .
  • Gość: t IP: *.promax.media.pl 11.07.19, 16:26
    .
  • Gość: t IP: *.promax.media.pl 22.07.19, 18:36

Forum Żydów Polskich:

Toczy się wojna ideologiczna.
    Z jednej strony - wielkie osiągnięcie cywilizacyjne judaizmu i chrześcijaństwa: rodzina opierająca się na małżeństwie jako związku kobiety i mężczyzny. Na małżeństwie, którego podstawą jest wyraźne rozróżnianie płci.
    Z drugiej strony - dążenie do obalenia tego kulturowego wzorca, do zmiany definicji małżeństwa, do przetopienia w kulturowym tyglu dwu płci i odlania z nich wielu amalgamatowych, płynnych tworów w miejsce mężczyzn i kobiet.

twitter.com/ForumFZP/status/1153312120718733312

Żydzi lub chrześcijanie, którzy poważnie biorą biblijne poglądy c o d o homoseksualizmu, nie s ą zobowiązani d o dowodzenia, ż e ni e s ą an i funda-mentalistami, ani ludźmi rozumiejącymi Biblię literalnie, an i te ż bigotami (cho-ciaż oczywiście, ludzie wykorzystywali Biblię d o obrony swego fanatyzmu). Raczej ci, którzy twierdzą, ż e homoseksualizm jest d o pogodzenia z judai-zmem lub chrześcijaństwem, s ą obowiązani wykazać, ż e tak i pogląd można pogodzić z Biblią. Jednakowoż zważywszy n a jednoznaczność biblijnego podej-ścia do homoseksualizmu, takie pogodzenie jes t niemożliwe.

DENNIS PRAGER - REWOLUCJA SEKSUALNA JUDAIZMU

pismofronda.pl/wp-content/uploads/Fronda06.pdf
  • Gość: t IP: *.promax.media.pl 22.07.19, 18:55

Kino akcji w Białymstoku wygląda na ustawkę. Wystarczy obejrzeć video w slow-mo, żeby zobaczyć:
    sek.14- rozluźnienie pięści kończące się klepnięciem w ramię otwartą dłonią.
    sek. 20 cios kolanem obok ofiary
    sek. 26 - symulowany cios kolanem
    sek 31- symulowany cios butem

twitter.com/Dan_Liszkiewicz/status/1152848208416116736

No i okazało się, że ten co go skopał to jego kolega, Damian.

twitter.com/Pani_Scarlett/status/1153294212433141760

"Diduszko 2"

• Gość: t IP: *.promax.media.pl 22.07.19, 19:05

Symulacja ciosu z 26 sek. aż nadto widoczna.
    Tak się robi politykę na ulicach. Od zawsze.

pismofronda.pl/wp-content/uploads/Fronda23-24.pdf

• Gość: t IP: *.promax.media.pl 23.07.19, 01:47

Kiedys sie odkocham.

Jestem wstawiony, ale jutro nie bede tego zalowal.
    Ot, kilka oczywistosci.
    Przestalem kochac dawne mlodziencze milosci.Abstrachujac od milosci, nie czuje zadnej, chocby towarzyskiej chemii nawet z tymi, ktorych postrzegalem jako przyjaciol. Kiedys i obecna milosc kochac wygasnie.

Takie sa fakty. Uwazamze anlezy byc wobec siebie uczciwym.
    Poki co cie kocham

• Gość: t IP: *.promax.media.pl 23.07.19, 02:55

Kiedys sie odkocham.

Jestem wstawiony, ale jutro nie bede tego zalowal.
    Ot, kilka oczywistosci.

-------------------

Jestem pewny ze nie bede tego zalowal. To sa oczywistosci. Potwierdzilem przeciez ze poki co jestem zakochany. Nie moge miec pojecia przeciez czy rowniez za te kilka kolejnych lat rowniez bede. Na razie jestem.

• Gość: t IP: *.promax.media.pl 23.07.19, 03:44

Pamietajcie ojcowie, zeby – wbrew falszywej gender-ideo – wychowac na mezczyzn swoich synow. Zeby nie bylo pozniej, w sytuacji waszej absencji czy pomylek, takich rodzicielskich dramatow jak u Jarka czy Wojtka.

www.youtube.com/watch?v=iKP7t9W8fGg

www.youtube.com/channel/UC8e8Ag9Or9ra4J6jl4qjfEg/videos
  • Gość: t IP: *.promax.media.pl 23.07.19, 03:47

wprawo.pl/2017/09/02/lekcja-gender-z-udzialem-przebranego-za-dziewczynke-pieciolatka-w-kalifornijskim-przedszkolu/

--
    Idee mają konsekwencje

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka