Dodaj do ulubionych

Klientko Konsultantka Avon

26.01.18, 20:01
Kupuj taniej online Kosmetyki Avon bez pośrednictwa konsultantki!Zamawiaj szybko do domu i płać przy odbiorze!Przy okazji dostaniesz pełno fajnych prezentów!!!
start.avonpolska.pl/kupuj-taniej-online-kosmetyki-avon-bez-posrednictwa-konsultantkizamawiaj-prosto-do-domu-plac-przy-odbiorze-taniej
Edytor zaawansowany
 • Gość: t IP: *.promax.media.pl 17.09.19, 16:38
  .
 • Gość: t IP: *.promax.media.pl 27.09.19, 02:42
  Bardzo trafne są tu słowa Kornela Makuszyńskiego, że "pierwsze westchnienie miłości to ostatnie westchnienie rozumu".

  wyborcza.pl/1,75400,6268496,Milosc___choroba_umyslu.html?disableRedirects=true


  Nie zgadzam się wink
  Uważam, ze i w miłosnym porywie jest szansa na zachowanie pewnej dozy racjonalności wink


 • Gość: t IP: *.promax.media.pl 27.09.19, 15:30  Psychiatra o miłości, czyli jak leczyć ostry zespół zakochania


  Znany polski psychiatra prof. Tadeusz Bilikiewicz używał terminu "ostry zespół zakochania". To stan psychiczny, kiedy uczucia są tak silne, że determinują emocje tej osoby nie tylko w stosunku do ukochanego czy ukochanej, ale w całym życiu.

  Obiekt miłości jest postrzegany zjawiskowo, iluzyjnie. Tak intensywne są emocje. I czasem tak zakochani są wykorzystywani.

  Jak?

  - Np. 19-latek zakochał się w starszej od siebie kobiecie. Wzięli ślub. Był szczęśliwy. Ta kobieta wiedząc o tym, że on jest właścicielem domu, który dali mu rodzice, namówiła go, by jej ten dom podarował. Aktem notarialnym zapisał jej ten dom.

  Ciąg dalszy był smutny. Po przepisaniu domu kobieta zaczęła go eliminować ze swego życia. W końcu mógł mieszkać tylko w małym pokoiku na strychu. Zrozumiał, że został oszukany. Powiesił się. Został wprawdzie odratowany, ale doszło do niedotlenienia mózgu. Skończył z ciężkim urazem mózgu.

  Opiniowałem sześć takich przypadków, kiedy mężczyźni pod wpływem psychomanipulacji kobiet zapisywali im cały swój majątek: domy, firmy. Po czym okazywało się, że to było celowe działanie tych kobiet.


  szczecin.wyborcza.pl/szczecin/1,34939,15413455,Psychiatra_o_milosci__czyli_jak_leczyc_ostry_zespol.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka