04.01.19, 18:11

Nie interesuje mnie w zasadzie prywatne życie innych ludzi, ale tak spektakularnej katastrofy małżeńskiej jeszcze nie widziałem. Dobre dla tych dwojga chociaż, że bez problemu uzyskają kościelne unieważnienie.

"zostala zmuszona do ślubu przez matkę i babcie, bo co ludzie powiedzą"

A jego kto zmusił?

www.pudelek.pl/artykul/136552/wodka_lzy_setki_gosci_-_tak_wygladal_slub_daniela_martyniuka_syna_zenka_zdjecia_s/foto_1#s1
www.pudelek.pl/artykul/140453/syn_martyniuka_oskarza_zone_na_facebooku_mam_dowody_na_to_ze_ewelina_jest_nimfomanka/

Edytor zaawansowany
  • Gość: t IP: *.promax.media.pl 18.01.19, 01:07

To, że pasowali do siebie, bo obydwoje z zamożnych domów, to wiadomo, ale czy oni w ogóle kochali się w sobie wcześniej chociaż przez chwilę?

www.fakt.pl/kobieta/plotki/syn-martyniuka-daniel-m-ujawnil-rozmowe-zony-eweliny/jsbyrc6

https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/8_gktkqTURBXy82NjFmNWU2MjlhNTQ0N2FkYzIyNjJjMzU3YzZlYWM3Zi5qcGVnkpUCzQPAAMLDlQIAzQPAwsM

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.