Dodaj do ulubionych

Serwis komputerowy krakow

13.02.13, 11:59
Serwis komputerowy krakow TEL.797940644 Naprawa Komputerów Kraków - Naprawiamy do kilku godzin !
Jeżeli szukasz kogoś kto naprawi / zmodernizuje Twój komputer w domu bądź w firmie to znalazłeś się w dobrym miejscu!
Edytor zaawansowany
  • Gość: qwert IP: *.centertel.pl 13.01.14, 19:43
    Dla mnie najlepszym i przede wszystkim rzetelnym serwisem jest Mediakoder. Naprawiają kompu u klienta w domu, wiec jest pewność, że niczego nie podmienią czy że nie naciągną nas. Poza tym działają 24/7 dni w tygodniu. Tu są ich dane kontaktowe mediakoder.pl/kontakt
  • Gość: ASTREN IP: *.147.190.92.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 07.09.14, 13:15
    Witam zachęcam do zapoznania się z naszymi referencjami i opiniami klientów.

www.astren.pl/
    www.ofachowcach.pl/Opinie.aspx?fachowiec=87058
    Dziękujemy i zapraszamy !
  • 08.09.14, 12:00
    Chyba najstarszy serwis komputerowy w Krakowie elkomp.com.pl/
  • Gość: Jossif IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.16, 11:51
    Nauczony doświadczeniem naprawiam sprzęty tam gdzie miejsca są sprawdzone. Najpierw pytam znajomych, a później sprawdzam sam na własnej skórze. Kiedy nagle mój Asus przestał działać, sąsiad poradził mi bym udał się do Redicreo na szlak 47. Okazało się, że padł dysk. Trochę szkoda miałem na nim dużo zdjęć, ale tyle dobrze, że Panowie w serwisie uporali się w godzinę ze wszystkim.
  • 30.03.16, 16:38
    Chcesz mieć naprawiony komputer szybko? - Redicreo
    Chcesz by naprawili Ci wszystko tak jak powinno być? - Redicreo
    Chcesz by naprawa kosztowała tyle ile jest warta? - Redicreo
    Zawsze mi pomogli!! :)
  • Gość: p.koral IP: *.olsztyn.vectranet.pl 20.09.16, 19:21
    Najlepszy serwis komputerowy w Krakowie www.pogotowiekomputerowe-krakow.pl
  • 13.04.17, 18:45
    Najlepszy serwis komputerowy kraków to www.pogotowiekomputerowe-krakow.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.