• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

WRÓŻKA w Zamościu - gdzie??? Dodaj do ulubionych

• 08.07.10, 08:12
    Szukam wróżki z Zamościa, może ktoś orientuje się gdzie jest jakiś
    gabinet wróżki??? Kiedyś chodziłam do Sylwexu,bo była dobra, ale
    okazało się, ze juz tam nie przyjmuje od dwóch lat! Moze ktos wie
    gdzie ona sie przeniosła??? A może polecicie jakas inna???
    Edytor zaawansowany
    • 08.07.10, 09:12
      Nie wiem, której szukasz, nawet imienia nie podałaś.
      Sprawdź
      aloevera.republika.pl/kontakt.htm
      kosmetykadagaz.pl/12.html
      katalog.pf.pl/Zamo%C5%9B%C4%87/%C5%BBmijewska-Milena-Wr%C3%B3%C5%BCka-F8743013G0B50-m19.html
      --
      Zamość zadziwia
      • 09.07.10, 13:32
        Dzięki, to chyba o tą drugą mi chodziło.
    • Gość: gość IP: 109.243.213.* 30.07.10, 21:30
      Hej, ona przyjmuje na partyzantów w baszcie na górze, tuż obok banku
    • Gość: naphta IP: 79.139.127.* 01.08.10, 22:28
      Od pewnego czasu zajmowałem się "na poważnie" hiromancją, horoskopami czy ezoteryką.
      Właśnie kupiłem najlepszy na rynku sennik....
      Natychmiast przyśnili mi się KSIĘŻA.
      Według tego słownika ten sen należy tłumaczyć - NIE ZAJMUJ SIĘ PIERDOŁAMI!
      Co robić?
      --

"Obawiam się, że moja skłonność do dygresji jest immanentna." Maciej Zembaty.
    • Gość: Tercia IP: *.derby24.pl 18.08.10, 23:00
      Napewno chodzi Ci o wrózkę która obecnie przyjmuje na Partyzantów 59 na Nowym Mieście w Baszcie ( tam jest też wiele innych firm)bo kiedyś ona przyjmowała w Sylwexie
    • Gość: tarocistkazam IP: *.cdma.centertel.pl 16.09.10, 13:54
      ja Ci powrózę? W czym problem?
    • Gość: iwona IP: 46.112.239.* 09.11.10, 19:48
      chyba żartujesz z tą panią z sylwexu podobno ona wróży z kart piotrusia pana i bierze 50 zł za totalne brednie, ja znam inną pania i konkretną
      • Gość: Ala kst IP: 188.33.179.* 04.12.10, 00:35
        Hej, a możesz podać namiary do tej wróźki?
        • Gość: naphta IP: *.chelm.hypnet.pl 07.12.10, 20:12
          Normalnie podobno wystarczy do wszystkich znajomych kilka razy z rzędu wysłać przez komunikatory tajny kod:
          J3273M-D3817K4 lub 5P13RD4L4J
          Pierwsza osoba która Ci odpowie zna się z jedyną wróżką
          --
          Mariusz Błaszczak alias Wazelinowa Poker Face
    • Gość: marta IP: *.zamosc.mm.pl 28.09.11, 12:40
      Wróżkę którą mogę Ci polecić to Pani Danuta, która przyjmuje na Partyzantów w Baszcie. Warto !!!
    • 29.09.11, 21:36
      Ludzie i ludziska - unikajcie takich tematów jak ognia - w szczególności szarlatanek i oszustek. Przy odrobinie szczęścia zrobicie krzywdę sobie i swojej rodzinie. Siła sugestii bywa niszcząca - znam kobietę która ruinuje sobie regularnie życie chodząc do oszustki na orlicz-dreszera. Przez takie osoby na pewno nie przemawia nic dobrego, może nawet same "wróżki" nie są tego świadome... A głupie baby chcące przechytrzyć samego lucyfera nakopać w dupę i zapędzić do obiadu.
      --
      Radical News
      www.extremeconcept.pl
      • 30.09.11, 14:11
        extremeconcept.pl napisał:
        > głupie baby chcące przechytrzyć samego lucyfera nakopać w dupę i zapędzić do obiadu.

Byś się zdziwił, ilu facetów pyta wróżki o decyzje biznesowe
        Nie napiszę jednak "głupich facetów zapędzić do szorowania podłóg lub mycia okien", bo to by był czysty seksizm, nieprawdaż? ;)
        --
        Zamość zadziwia
        • 30.09.11, 22:38
          Zaprawdę powiadam Tobie - biada nam, jeżeli podłóg szorować nie będą :) To przerażające, ale prawdziwe. Zróbmy tak. Ja załatwiam stos, Ty podpałkę, a Kościół wynajmie autokar kucharzy w maskach...
          --
          Radical News
          www.extremeconcept.pl
          • 01.10.11, 11:34
            no way, aż tak "napalona" nie jestem ;)
            Moje pierwsze spotkanie z wróżeniem. Zamojski park miejski, trzy uczennice na ławce - podchodzi do nich Cyganka. To, że dziewczyny właśnie zdają maturę mogła łatwo zgadnąć po ubraniach. Ale reszta...
            Tylko jednej powiedziała szybko i wprost, żeby o dalszą naukę (studia) się nie martwiła. Drugiej na ten sam temat przewidywała kłopoty, trzeciej kręciła, na inne tematy zbaczała. I co? Pierwsza w październiku dostała indeks, druga dopiero w następnym roku a trzecia po drugim nieudanym podejściu do egzaminu zrezygnowała z dalszych starań.
            Przypadek? Może, ale czy na pewno?

--
            Zamość zadziwia
            • 02.10.11, 09:26
              Ty Koziorozko byłaś ta pierwsza. Na pewno.
              Pozdrawiam Mariusz
    • Gość: kinga3313@op.pl IP: *.dynamic.mm.pl 02.10.11, 18:41
      Jakby ktoś szukał to jest na ul Gminnej 55d, za busami w Wyszyńskiego
    • Gość: Malwina IP: *.dynamic.chello.pl 05.10.11, 19:39
      Najlepiej skontaktuj się telefonicznie to numer do wrózki z Silwexu tel: 606715964
      • 07.10.11, 15:00
        Ja również zajmuję się wróżbiarstwem i okultyzmem. Przepowiem Wam przyszłość i przeszłość z fusów kawy z McDonaldsa - mam najniższe stawki w regionie i najwyższą skuteczność. Udzielam gwarancji. Odczynianie i rzucanie uroków po wcześniejszej rezerwacji. Wszelkich zainteresowanych zapraszam na Priv.
        --
        Radical News
        www.extremeconcept.pl
        • 07.10.11, 16:40
          extremeconcept.pl napisał:
          > Udzielam gwarancji. Odczynianie i rzucanie uroków

Potwierdzam!
          Już dawno jestem pod twoim urokiem, czar trwały uczyniłeś i nie odczyniaj go, proszę ;)

--
          Zamość zadziwia
          • 29.10.11, 21:18
            więc może już czas na ręce, które "leczą" >?
            --
            Radical News
            www.extremeconcept.pl
    • Gość: lidka IP: *.180.28.37.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.10.11, 07:54
      telefon do wrozki danuty w zamosciu ktora przyjmowala w sylwexie 606 715 964
      • 15.10.11, 08:50
        Taki beznadziejny wątek i adimin. nie likwiduje
        • 15.10.11, 12:08
          maria88 napisała:
          > Taki beznadziejny wątek i adimin. nie likwiduje

A niby dlaczego usuwać?
          Temat jest miejski i posty regulaminu nie łamią.
          Różne rzeczy się różnym ludziom podobają, moderatorom nic do tego

--
          Zamość zadziwia
          • 15.10.11, 15:05
            Ale wyraźnie można odczytać że to jest reklama.
            • 29.10.11, 21:20
              eee... jaka tam reklama.

P.S. w dalszym ciągu odbieram zapisy na seanse na PW. Pozdrawiam i zapraszam.
              --
              Radical News
              www.extremeconcept.pl
              • 09.11.11, 10:36
                ja chyba ciebie znam. Czy masz kogoś znajomego z Jacni?
                • 09.11.11, 19:08

Nie mam nic przeciwko tym którzy wierzą we wróżby i interesują się wróżbiarstwem.
                  Przeciwna jestem natomiast reklamowaniu się wróżbiarzy ze swoimi usługami na forum Zamość
                  bo nie do tego ono służy.
                  • 09.11.11, 22:43
                    ...OMG. Uwierzyłaś w McDonaldsa....
                    --
                    Radical News
                    www.extremeconcept.pl
        • Gość: elka IP: *.zamosc.mm.pl 06.11.11, 23:42
          Jak beznadziejny wątek to nie czytaj.
          • 07.11.11, 15:27

XXI wiek i wciskanie komuś ciemnoty zamiast zająć się uczciwa pracą.
            • 09.11.11, 10:12
              Jedni kochają psy inni koty, każdy ma jakieś zamiłowanie, w baśniach lub we wróżbach.
              Każdy jest kowalem własnego losu, a wróżby nie mają nic wspólnego z pracą a na pewno uczciwa w super marketach gdzie harujesz jak wół za pół darmo.
              • 10.11.11, 12:55
                Piszesz i bredzisz. Wróżbiarstwo jest tak stare jak prostytucja. Dopóki będą chętni głupcy by bulić za czary-mary ORAZ głupcy by zapierrd** w marketach za pół darmo - oba interesy są jednakowe pod względem MORALNYM.
                --
                Radical News
                www.extremeconcept.pl
    • Gość: naphta IP: *.chelm.hypnet.pl 27.11.11, 23:16
      Kandydatka na odpłatne przewidywanie mojej (biznesowej) przyszłości musi tu, w tym miejscu, teraz, określić którzy regionalni pisowcy są od wczoraj ziobrytstami.
      Proszę się nie wykręcać brakiem odwagi!
      --
      "С детcтвa я хoтел cтaть фyтбoлиcтoм, нo - cтaл идиoтoм."
    • Gość: kinga IP: *.183.218.47.dsl.dynamic.t-mobile.pl 01.02.12, 21:39
      obecnie przyjmuje a baszcie na przeciw koscioła przy ul. partyzantów
    • 28.10.12, 16:07
      Tarocista Kamil,w czym moge pomóc.Udzielam porad przy pomocy kart tarota,kart klasycznych,numerologii oraz astrologii,zapraszam na spotkania osobiste po wcześniejszym umówieniu wizyty,moge również dojechać do klienta na teranie miasta Zamościa,cena do uzgodnienia,kontakt ze mną to tel.536 561 172 oraz przez gg,nr 44249959,zapraszam do kontaktu.
      Tarocista Kamil
      P.S Gwarantuje dyskrecje i spotkanie w miłej i przyjemniej atmosferze.
      Zadzwoń lub napisz,czekam...
    • Gość: iwi30 IP: *.free.aero2.net.pl 25.03.13, 12:52
      ja bylam na ulicy orlicz-dreszera polecił mi tą rewelacyją wróżke znajomy. A co sie okazało? Za 40 zl babcia emerytka rozkałada owszem karty ale tak prowadzi rozmowe zeby sie dowiedziec np czy blondyn czy brunet a reszte sobie dopowiada. I ot całe zamojskie wróżbiarstwo. Oczywiscie nic mi sie z tego nie sprawdziło szkoda było kasy nie polecam
      • Gość: M.K IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.15, 10:12
        pod jakim dokładmie ta babcia przyjmoje na ORLICZ-DRESZERA,JESLI TO TA PANI CO MYSLE TO JESTEM JUZ W DOMU OD DŁUZSZEGO CZASU JEJ SZUKAM,BO MI SIE SPRAWDZA
    • Gość: DANUTA IP: *.31.41.199.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 08.09.13, 13:21
      zmienilam adres nie przyjmuje w baszcie przy ulicy partyzantow 59 moj aktualny adres ul Hrubieszowska 34 [b] /Sloneczny Stok/ serdecznie zapraszm wrozka DANUTA
    • Gość: anek IP: *.derkom.net.pl 18.09.13, 19:08
      wróżka przyjmuje w budynku obok banku zubra na nowym mieście ale jest też dobra w miejscowosci kitów w bok szczebrzeszyna
      • Gość: Kirella IP: *.bb.sky.com 19.05.15, 23:30
        Gdzie aktualnie przyjmuje wróżka z ul. Partyzantów?
        • Gość: danuta IP: *.146.82.194.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 26.07.15, 06:46
          zmienilam adres przyjmuje w zamosciu przy ul hrubieszowskie 34 b sloneczny stok
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.