Dodaj do ulubionych

Dobra szkoła jazdy

24.09.07, 13:19
Witam! Chciałabym bardzo polecić tą szkołę wymienioną przeze mnie wyżej dla
tych którzy chcieli by rozpocząć kurs prawo jazdy. Sama w niej kończyłam kurs
który bardzo mile wspominam i bardzo mile wspominam mojego instruktora pana
Arka. Choć żałuje że właściciel szkoły pan Andrzej już nie jeździ w kategorii
B.. Panuje tam spokojna atmosfera a instruktorzy nie krzyczą i nie załatwiają
na mieście przy okazji swoich spraw. Polecam
Obserwuj wątek
    • koziorozka ranking 2008 04.02.09, 10:05
      10 najbardziej skutecznych OSK (ośrodków szkolenia kierowców) wg statystyk WORD
      Zamość* za 2008 rok

Właściciel. liczba osób przeszkolonych. % zdanych egzaminów*
      OSK Nelc Tomasz 229 41,3
      OSK Nelc Teresa 114 39,3
      OSK Kuśmierz Zbigniew 58 37,9
      OSK Buczak Ryszard 309 37,9
      OSK Lekan Czesław 58 36,8
      OSK Nowak Magdalena 116 36,2
      OSK Trusek Andrzej 208 36,1
      OSK Kurantowicz Grz. 136 35,1
      OSK Nelc Tomasz 64 34,4
      OSK Orzechowski 67 34,3

6 najmniej skutecznych:
      OSK Urszula Bojar 22,8 proc.
      OSK Auto Szkoła 22,6
      Ośrodek Szkoleni i Doradztwa 22,1
      OSK Dźwigaj 19,2
      Zakład Dydaktyczno-Usługowy 19,0
      OSK Autolux 17,6

* wykaz uwzględnia tylko pierwsze podejście do egzaminu po szkoleniu podstawowym
      oraz te szkoły, które wyszkoliły przynajmniej 50 kandydatów w ciągu 2008 roku
      --
      Zamość zadziwia
    • koziorozka ranking szkół jazdy 03.02.11, 10:19
      Zamojski WORD sprawdził, która szkoła najlepiej przygotowuje do egzaminu
      ZAMOŚĆ
      Nazwa szkoły/liczba kursantów/procent zdawalności
      1. Nauka jazdy – Zbigniew Kuśmierz/54/37,0 proc.
      2. Cabrio – Tomasz Nelc/383/36,3 proc.
      3. Wurex – Marian Bojar/174/35,3 proc.
      4. Delta – Nowak Magdalena/95/31,6 proc.
      5. Dobra Szkoła – Andrzej Trusek/670/31,3 proc
      6. Wurex – Urszula Bojar/216/31,3 proc.

Więcej szkół z Zamościa o regionu tu zobaczcie
      www.mmzamosc.pl/artykul/ucza-jak-byc-kierowca-poznaj-najlepsze-szkoly-nauki-jazdy-284475.html
      --
      Zamość zadziwia
      • fruzi-a Re: Akademia Auto Świat otwiera się w Zamościu 23.02.15, 12:36
        witam, szykuję się do zrobienia prawka i śledzę właśnie fora o OSK Zamość. właśnie też trafiłam na stronę, gdzie zapowiadają powstanie Akademii Auto świat :) szperam, szukam i sprawa wydaje się być pewna. Na fb Akademii dodane są zdjęcia ze szkolenia zamojskich instruktorów :) no i jest napisane czarno na białym, że Zamość bierze udział w ich projekcie. Rzeczywiście, oferta Akademii bije na łeb na szyję inne OSK! ( przepraszam , jak kogoś uraziłam tym stwierdzeniem ). Ostatnio znalazłam też wordzamosc.pl/aktualnosci/453-w-zamosciu-powstaje-akademia-auto-swiat
    • Gość: monia Re: Dobra szkoła jazdy IP: *.customer.tom-net.pl 25.09.15, 12:12
      Dobra szkoła Zamość hmm zależy dla kogo też jezdziłam z panem Andrzejem super uczył a potem z panią instruktorką Kaśką jakaś nowa jedyna kobieta jako instruktor w tej szkole i to do kitu od razu mówię że nie polecam jej nie przypadła mi do gustu swoim podejściem mało co mnie nauczyła i nie tłumaczyła tego co chciałam liczyłam na normalnego i doświadczonego instruktora a nie byle kogo z łapanki na to wyglądało jak już wybieracie tą szkołę to od razu zwracajcie uwagę przy wyborze instruktora i zapytajcie z kim byście jezdzili czy mogli jezdzić znajomi chwalą też innych instruktorów a o pani Kaśce nie mało dobrych opinii przynajmniej z tego co słyszałam ja nie byłam zadowolona takie moje zdanie apropo zdałam za 4 razem a raz na egzaminie byłam w takim miejscu gdzie właśnie pani Kaśka ze mną tam nie jezdziła na jazdach więc prawko to nie przelewki pierwsze się zastanówcie dopiero wybierajcie :)
    • Gość: agawa Re: Dobra szkoła jazdy IP: *.customer.tom-net.pl 09.12.15, 09:25
      Robiłam kurs w Dobrej Szkole nie ma się czym chwalić zdawałam pięć razy praktykę większość godzin jezdziłam z instruktorką Kaską C jest do bani, uczyć nie umie prawie w ogóle byłam bardzo nie zadowolona z tej pani nauczania nie świeci swoją kompetencją tyle że siedziała po drugiej stronie obok mnie i wydawała komendy i tyle z jej uczenia nie polecam Kaśki C jako instruktora.
      • jacekp.zwierzyniec Re: Dobra szkoła jazdy 13.03.16, 14:53

Piszę tę opinię jako osoba, która miała prawie dwudziestoletni staż jako kierowca, również zawodowy i teraz starałem się po zatrzymaniu prawa jazdy o jego zwrot po siedemnastoletniej przerwie. Z uwagi na tą przerwę zdecydowałem się na pełny kurs, gdyż zmieniły się przepisy, samochody i natężenie ruchu.
        Prowadzenie, przekazywanie informacji i wiedzy na zajęciach teoretycznych przez Pana Andrzeja to pełen profesjonalizm, bardzo miła, sympatyczna atmosfera. Pan Andrzej ma dar do tej pracy.
        Moja ocena części praktycznej, przypomnę miałem doświadczenie w prowadzeniu samochodu, również najwyższa.
        Zajęcia, jazdy miałem z Panią Katarzyną. Profesjonalizm i kompetencja. Atmosfera bardzo miła i sympatyczna, pozwalająca mi na przypomnienie sobie nabytych wcześniej umiejętności, wyeliminowanie starych, niepożądanych nawyków oraz nauczenie się nowych, a przede wszystkim zastosowania w praktyce tego, czego nauczyłem się na zajęciach z Panem Andrzejem.
        Szczerze i odpowiedzialnie mogę stwierdzić, że zarówno dzięki Panu Andrzejowi, jak i Pani Kasi JA nauczyłem się na nowo prowadzić samochód.
        Chciałbym tylko przypomnieć zasadniczą kwestię, w zasadzie prawdę. To JA się uczę. Instruktor przekazuje mi informacje i wiedzę, a to JA jestem odpowiedzialny za to, czy ją przyjmę i zastosuję w praktyce podczas lekcji, egzaminu i później w ruchu drogowym. To MOJA praca.
        Jeśli, ktoś twierdzi, że nie zdał egzaminu, bo np. nie był z instruktorem w jakiejś uliczce, to znaczy, że nie zna przepisów, które w tak jasny i przejrzysty sposób przedstawia Pan Andrzej na wykładach z teorii, nie korzysta z materiałów, otrzymanych w szkole, nie rozwiązuje testów, do których ma dostęp. Szczerze mówiąc, nie życzę takim osobom zdania egzaminu, gdyż uważam, że mogą być i dla mnie i dla innych uczestników ruchu realnym zagrożeniem na drodze.
        Przypomnę: to JA się uczę, to MOJA praca, MOJA odpowiedzialność Szukanie winnych swoich niepowodzeń, liczenie, że KTOŚ mnie nauczy, a nie JA się nauczę, czekanie na "mannę z nieba", jest ślepą uliczką, nieporozumieniem. Instruktorzy, Pan Andrzej, Pani Kasia są przewodnikami, a ode mnie zależy, czy skorzystam z ich pomocy, rad i wskazówek.
        Podsumowując, dzięki Panu Andrzejowi oraz Pani Kasi i swojej pracy egzamin teoretyczny, jak i praktyczny zdałem za pierwszym razem i oba bez błędów.
        Z pełną odpowiedzialnością polecam Dobrą Szkołę wszystkim, którzy CHCĄ nauczyć się przepisów ruchu drogowego i bezpiecznej jazdy.
        Dziękuję Panu Andrzejowi, Pani Kasi za ich pracę, która przyniosła mi pozytywny wynik egzaminu, a im być może satysfakcję z tego faktu.
        Dziękuję również Paniom z biura, Pani Marcie za profesjonalne, bardzo miłe i sympatyczne podejście do mojej osoby, jak również innych osób uczestniczących w kursie.
        Dziękuję również pozostały instruktorom, za życzliwość i uśmiech.
        DOBRA SZKOŁA. Sama nazwa mówi za siebie.
      • jacekp.zwierzyniec Re: Dobra szkoła jazdy 20.03.16, 14:38
        Przykro mi, że moją opinię przypisano panu Andrzejowi. Przyznam się, że jestem zaskoczony. Moja opinia jest oczywiście subiektywna, lecz jest taka jaka jest.
        Aby rozwiać wątpliwości proponuję spotkanie w Dobrej Szkole. Jeśli będzie to możliwe, to nawet w obecności Pana Andrzeja i Pani Katarzyny. Czy nie zabraknie odwagi, jeśli trzeba będzie przyznać się do błędu?
        Jacek P.
        • Gość: kursant Re: Dobra szkoła jazdy IP: *.customer.tom-net.pl 30.03.16, 09:22
          No to ciekawe bo mało osób chwali Panią Katarzynę, sam miałem z nią jazdy i nic ciekawego mi nie przekazała z wiedzy, oprócz pana Andrzeja który ma wieloletnie doświadczenie. Pani Katarzyna z tego co słyszałem to dopiero rok pracuje w tej firmie i już uważa się za nie wiadomo jakiego instruktora, myśli że lepszych od niej nie ma, lubi się sobą i swoją osobą chwalić, oczywiście było by to prawdą gdybym nie wiedział o tym, że jest w swoim błędzie i nie uczy aż tak dobrze jak jej się wydaje to jest oczywiście moje zdanie ponieważ miałem z tą panią jazdy a tylko taka osoba może coś na ten temat powiedzieć która ma styczność z drugą osobą. Oczywiście są może osoby którym sie to podoba ale nie mi. Ta pani ma wysokie mniemanie o sobie i uważa że najlepiej uczy tak przynajmniej stwierdziłem po jej wypowiedzi gdzie jest to totalną bzdurą. Spoufala sie z kursantami, koleżanka też z nią jezdziła i powiedziała tylko że może być, lubi sobie papierosy popalać z kursantami dlatego uważam że porównywanie tu miedzy Panem Andrzejem wieloletnim nauczycielem a Panią Kaśką bo rok pracy nie robi z pracownika mistrza i myślę że słuszna była ta opinia przypisana P Andrzejowi. Popieram.
    • Gość: marsi Re: Dobra szkoła jazdy IP: *.customer.tom-net.pl 16.11.18, 08:19
      Nauka jazdy Turbo Zamość ma podobno najlepszy wynik co chodzi o zdawanie nie dziwne jest to, że prowadzi ją były egzaminator więc wszystko jasne ale czy nie podbiera konkurencji ludzi i pracowników bo podobno dużo osób teraz tam idzie. Jak to jest z naukami jazdy w Zamosćiu chcąc się zapisać na kurs bo niska cena kursu nie wiąże się z dobrą jakością szkolenia i wszyscy o tym wiemy oczywiście zależy to tez od kursanta czy chce iść dobrze na egzamin przygotowany i go zdać czy szkoda mu kasy, żeby dokupić godziny nie przygotować się i zdawać kilka razy. Jaką na chwilę obecną polecacie naukę jazdy w Zamosćiu.
      • koziorozka WORD zdawalność 16.11.18, 20:03
        Gość portalu: marsi napisał(a):
        > Jaką na chwilę obecną polecacie naukę jazdy w Zamosćiu.
        ---------------
        Sam możesz sprawdzić, która szkoła najlepiej przygotowuje do zdania egzaminu
        wordzamosc.ministerstwonaukijazdy.pl/ranking-szkol-nauki-jazdy-zamosciu-2017/
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka