Dodaj do ulubionych

Fotograf , kamerzysta - Zamosc

15.04.09, 12:31
Witam, Czy moglby ktos polecic dobrego fotografa i kamerzyste na
wesele?z gory dziekuje za pomoc,
Edytor zaawansowany
  • Gość: hubertus IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.09, 19:02
    Dobre zdjęcia (o tym mogę tylko mówić, bo nie zajmuję się kamerowaniem) są kwestią pieniędzy, jakie jesteście w stanie wyłożyć. Znam osoby (sam fotografuję) robiące bardzo dobre reportaże ślubne. W odróżnieniu od zwykłego cykania na ślubach jest to fotografia artystyczna, która wymaga odpowiedniego przygotowania do ślubu i postprodukcję zebranego materiału. Efekty są zawsze zachwycające, ale....to kosztuje i to kilka razy więcej niż fotgraf ze zwykłego warsztatu rzemieślniczego:)
    Pozdrawiam,
    w razie pytań proszę pytać:)
    hubert_siemienczuk@poczta.onet.pl
  • Gość: Patrycja i Paweł` IP: *.8-1.cable.virginmedia.com 29.01.13, 00:50
    SZYMON ŁYCIUK, cudowne zdjęcia, mało powiedziane, polecam każdej młodej parze, bezproblemowo, Szymon jest flexi tzn ma swój pomysł ( jest oryginalny ) a zarazem dopasowuje się do temperamentu młodych, jesteśmy baaardzo zadowoleni. Pełen profesjonalizm i może nawet trochę ekscentryzm ( plus !!! ) dla nas super kolaż :)
  • 27.01.13, 19:48
    Ostatnio siostra skorzystała z usług firmy Miszczak photography. Jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni i bardzo polecamy. Można zapoznać się z portfolio na ich stronie www.miszczakphoto.pl
  • Gość: elfifotovideo IP: *.adsl.inetia.pl 14.03.10, 16:12
    Zapraszam na naszą strone po wiecej informacji.
    www.elfifotovideo.pl
  • Gość: Magda IP: *.zamosc.mm.pl 04.12.10, 22:02
    TAK firma Photo- Flash robili u mnie i byłam zadowolona
  • 09.12.10, 12:07
    Z całego serca polecam firmę AFFP w której fotografem jest p. Romanowski, a jego fotografie są wysoko oceniane. Film z naszego ślubu rewelacja, tak jak sobie wymażyłam, ale zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia są cudne.
    Jeśli ktoś będzie potrzebował niech zajrzy na ich stronę www.zamojskakamera.pl

pozdrawiam p. Andrzeja i p. Bartłomieja

Agnieszka
  • 21.02.11, 13:26
    Zdecydowanie odradzam tą firmę AFFP!!! Moja siostra korzystała z tych usług i jest to nieporozumienie!!! Cena wysoka , czas oczekiwania bardzo długi i do tego cały materiał niewiele różni się od zwykłego materiału za o wiele niższą cenę w zwykłym zakładzie fotograficznym. Po prostu tandeta za duże pieniądze!!! Pan Romanowski z tego co mi siostra powiedziała ponoć grał w zespole pryzmat, ale nie mieli chętnych na wesela bo słabo grali i teraz wziął się za zdjęcia. Niestety tego również nie potrafi i naciąga ludzi jak może. Odradzam zdecydowanie!!!
    Pozdrawiam.
  • 15.11.11, 12:52
    Zdecydowanie NIE POLECAM firmy DIDE, jak to ocenił słusznie mój gość weselny po obejrzeniu albumu "fuszerka za dużą kase" niestety nie zaprzecze.... Wykonanie po kosztach, zero profesjonalizmu w obsłudze , umawianie się z klientami po barach na mieście - żenujące, nic dodać nic ująć.
  • Gość: dide.pl IP: 195.205.217.* 17.05.12, 13:20
    Witam Panią/Pana czarn_a_123 , kuba_fm, _Magda87_ , hankamostowiak i jeszcze kilka którzy rozpisują się na wszelkich portalach jaka to nasza firma jest be. Człowieku Twoje konto zostało juz usunięte z portalu we-dwoje, gdzie szkalujesz nasza firmę i usługi teraz zaczynasz bruździć i tutaj, jak tak można co z uczciwa konkurencją? Dla zainteresowanych osoba ta załozyła sobie 4 (cztery) konta na powyższym portalu tylko po to aby nasz oszkalować. Tekst linka Szkoda gadać. Gówniarstwo.
  • Gość: klientka dide.pl IP: *.pools.arcor-ip.net 15.01.13, 23:05
    A ja zdecydowanie POLECAM firme DIDE! robilismy u nich sesje zdjeciowa i byla fantastyczna. Bawilismy sie jak nigdy i nawet nie ogladajac jeszcze zdjec, bylismy bardzo zadowoleni. Spedzilismy z nimi wspanialy dzien. (a to przeciez wazne zeby sie przy tym dobrze bawic)
    Bardzo mili i zabawni ludzie. Maja bardzo fajne pomysly i dzieki ich pomyslom nawet bez sniegu udalo nam sie zrobic zimowa sesje zdjeciowa.
    P.S.nasze zdjecia widac na ich blogu dla zainteresowanych
  • 24.01.11, 19:33
    Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą:

www.szukamfotografa.pl/ogloszenie2267.html
  • Gość: ez IP: *.dynamic.mm.pl 02.11.11, 22:34
    Najlepszy jakiego znam pan Paweł ze Spectrum.
  • 03.11.11, 00:32
    IMO - Szymon Łyciuk. A to samo "IMO" zobowiązuje mnie do wydania rzetelnej opinii.
    --
    Radical News
    www.extremeconcept.pl
  • Gość: Marta IP: *.mofnet.gov.pl 02.12.11, 08:24
    a ja jestem zadowolona i polecam: www.foto-graf-zamosc.pl
  • Gość: magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.12, 00:24
    A odniośnie fotografów w Zamościu! Czy ktoś wie coś o takim fotografie o nazwisku Tomaszewski? Działał zaraz po wojnie w Zamościu. Czy ktoś wie też, jak mu było na imię? Szukam tych wiadomości ze względów rodzinnych.
  • Gość: grysia9 IP: *.net-partner.pl 17.05.13, 09:15
    z powodu zachwytu nad świeżo odebranymi zdjęciami z naszego ślubu, postanowiłam z pełną premedytacją zapewnić w pełni zasłużoną reklamę naszemu fotografowi ślubnemu z Zamościa - Panu Maćkowi Repeckiemu :) polecam zatem wszystkim przyszłym młodym, którzy są na etapie wyboru:)
  • 18.05.13, 16:33

pawelkata.com !!!!!!
  • Gość: Onar IP: *.zamosc.mm.pl 27.05.13, 15:18
    ja polecam z tej firmy. Miałam od nich kilka usług i wszystkie spełniły moje oczekiwania. www.fabrykazabawy.com
  • Gość: Jarek IP: *.dynamic.mm.pl 04.01.14, 14:28
    polecam www.deltapix.pl fajnie kręcą
  • 04.02.14, 23:47
    Zapraszam na stronę www.tomaszow.filmpro.pl
  • 29.09.14, 08:21
    Witam Wszystkich zakochancow :) to kogo wybieracie to zalezy od Was co chcecie miec na video i foto wiec nie bede za bardzo doradzal, ale raczej odradzal - odradzam kamerzyste firmy focus z zamoscia. Gosciu kreci filmy slubne bardzo bardzo slabo, na swojej stronie internetowej ma filmiki, gdzie zawsze moze zrobic tzw ciecie i tzw od nowa. Gosciu, p. KAMinski w filmach weselnych kompletnie sie nie sprawdza, bo juz nie zrobi ciecis i od nowa. Pisze tutaj, poniewaz wspolnie z zona mielismy okazje wspolpracowac z tym Panem i wspolnie chcemy ostrzec innych zakochancow przed nim. Facet nie nagral nam kazania w Kosciolku, przy kazdych fajnych scenach jest spozniony, bo dopiero na plytce widac bylo jak top. KAMERZYSTA wyrywa z pod stolu, bogo wolaja.Kami nski z Zamoscia nie nagral nam kazania, bo jak tlumaczyl myslal, ze nie chcemy. Masakra, kto w tym dniu nie chce iec kosciola nagranego?! Jakby ktos nie chcial to by nie zatrudnial Kamerzysty. Firma focus z Zamoscia jest spozniona, na weselu gosciu niemoze odejsc od stolu, bo kamera ze statywu niby ma zalatwic wszystko. Najgorsze jest, ze pozniej uslyszelismy tylko Sorry, ale juz nic tantaniep. KAMI NSKI tlumaczyl sie, ze nie nagral pewnych rzeczy, bo dla niego byly niewazne i malo istoten.... halllooooo slub malo istotny?!
  • 10.02.17, 09:01
    Na filmowanie kazania w kościele jest potrzebne pozwolenie księdza. Para młoda zwyczajowy pyta o pozwolenie księdza www.filmifoto.pl. Prawdą jest to że kamerzysci szczególnie w zamościu nie wysilają sie, oczywiscie siedzą przy stole a gdy coś się zacznie dziać to dopiero po czasie włączają kamerę, brakuje poczatki danej historii na przykłąd tak zwane Miesiące. .Są firmy które przed podpisaniem umowy pokazują swoje najlepsze materialy wykonane najlepszym sprzętem oraz przez samego włąsciciela firmy, natomiast na zlecenie jest wysyłąny amator. Błedem też jest ocenianie poziomu filmowaca na podstawie krótkich fragmentów klipów w internecie
  • Gość: Aga IP: *.opera-mini.net 28.01.16, 04:53
    W przeciwienstwie do ostatniego wpisu my polecamy p.Kaminskiego jako filmowca a jako fotografa Lubietofoto.
  • 10.02.17, 09:04
    No tak tylko że wielu klientom z Zamościa cena p. Kamińskiego nie odpowiada. www.filmifoto.pl

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.