Dodaj do ulubionych

Co robić z niepotrzebnym pol. książkami?

28.11.18, 15:32
Mam parę polskich książek (większość dla dzieci) których już nie potrzebuje i dla których już nie ma miejsca na półce. Szkoda mi wywalać ich do śmietnika. Macie pomysły gdzie można by je oddać?
Edytor zaawansowany
  • adria231 29.11.18, 06:42
    Naprawdę, szkoda każdej książki. Może przy parafiach prowadzone są biblioteki z polskimi książkami?
    Słyszałam kiedyś o akcji wysyłania polskich książek do organizacji polonijnych na Wschodzie.
  • vermieter 03.12.18, 14:06
    Zachowaj dla wnuków.
  • adria231 04.12.18, 08:29
    Dla wnuków można byłoby zachować książki, gdyby mieszkać w domu z dużym strychem. Książki też bywają "modne".
    Obecne dzieci mają inne ulubione książki , zabawki i filmy, niż ich mamy. A co będzie za 30 lat?
    Ja też dużej części swoich książek usiłowałam się pozbyć. U nas w bibliotekach są na osobnych regałach prowadzone "wymienialnie". Możesz sobie "pożyczyć" książkę, możesz położyć na półce swoją książkę. Nikt tego nie dokumentuje.
    Sobie zostawiłam tylko niektóre książki, do których czasem zaglądam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.