Dodaj do ulubionych

Shmuel Gonen LECZY ZIOŁAMI???????????

24.11.10, 22:22
CO SĄDZICIE O TEJ METODZIE LECZENIA ZIOŁAMI - CZY POMAGA CZY TO KOLEJNY NACIĄGACZ? Czy to coś nowego czy ja nie jestem na bieżąco?
ZOBACZCIE TEŻ NA YOUTUBE
www.shmuel-gonen.com/english/
Edytor zaawansowany
  • kolorowa77 29.11.10, 21:34
    Przeczytałam cały materiał i aż trudno uwierzyc. Szkoda tylko,że nie jest napisane co to za ziołauncertain
  • annovi 29.11.10, 22:15
    ja też jestem cała w skowronkach po zobaczeniu tego na youtube ale czy to prawda? Już pare razy robiłam sobie nadzieję i nic z tego nie wyszło; Tak samo było z dcp które na mnie nie zadziałało i latisse po którym w 100% miały mi odrosnąć rzęsy i też nic nie wyszło. Oraz wieloma innymi lekami a włosów jak nie było tak nie ma. Poszukam czegoś na forach zagranicznych no i tez sprawdze cene tego specyfiku.
  • annovi 29.11.10, 22:58
    na alopecia world poczytałam trochę o tych ziołach ale tam nie ma wielkiej radości lecz raczej niewiara że to może pomóc. Ktoś pisze że mu pomoglo innej osobie nie. Ale jak to w Internecie nie wiadomo czy te osoby co się zachwycają reklamują zioła Shmuela a te co ktytykują reprezentują konkurencję lub tez branżę perukarską;-(((
  • wart-hog 27.01.11, 14:02
    Trafiłem pod ten adres po bardzo długim studiowaniu internetu w związku z łysieniem plackowatym u mojego synka (3 lata). Nie chciałem podjąć leczenia sterydami i minoxidilem, nie mówiąc juz o tych strasznych pomysłach z wywoływaniem alergii. Generalnie szybko dało się zauwazyć, że lekarze nie wiedza o czym mówią i działają na oslep. Koniec końców stwierdziłem, że się dokształce i będe go leczył sam, nie robiąc mu krzywdy. Z dwojga złego wolałem miec synka łysego, ale zdrowego.

Duzo by pisac o moich różnych przypuszczeniach, ale na koniec zostały: magnez (proporcje z wapniem), wit D (i to UVB, nie UVA), i krzem organiczny. Większośc z tego wynikała z analizy spektroskopowej włosów zrobionej w Biolmedzie w Łodzi.
    W pewnym momencie trafiłem na Shmuela. Wydawało się to wszystko zbyt piękne, ale wiadomo - w reklamie zawsze się przesadza i koloryzuje, niekoniecznie oznacza to, że kłamie. Tak więc zaczałem to sprawdzać, odnalazłem dokument patentowy Hair-Up w USA. (www.patentstorm.us/patents/5422100.html). Brzmiało to dośc sensownie i potwierdzało moje wczesniejsze przypuszczenia, skład równiez miał sens. Skontaktowałem się ze Szmulem i wkrótce do mnie zadzwonił - przegadaliśmy ponad godzinę. Uczciwie powiedział, że przyczyn choroby nie zna, ale nie uważa tego za chorobę, a jedynie objaw. Uważa stres za główną przyczynę - tu kłania się rzeczony magnez (jego brak uniemożliwia rozładowanie stresu w organizmie). Jego specyfik zapobiega starzeniu sie włosów i cebulek oraz "użyźnia skórę", bo jego zdaniem jest to proces podobny do łysienia w wyniku starzenia. Ucieszył się kiedy dowiedział się, że nie stosowałem żadnej chemii - to, stwierdził, bardzo podnosi szanse na sukces.
    Koniec końców specyfik kupiłem (500 USD) i zacząłem stosować, jednoczesnie z suplementacją krzemu, magnezu i silna ekspozycja na UVB (w godzinach 12-14), czemu sprzyjało, że akurat było lato.
    Początek nie był zachwycający - ostatnia plama włosów zaczęła wypadać, my jednak kontynuowaliśmy. Po następnych kilku tygodniach, chyba dwóch, włosy zaczęły szybko odrastać, naprawde w ekspresowym tempie i w efekcie po dwóch miesiącach chłopak miał czupryne jak nową. Nie zużyliśmy nawet dawki na 3-ci miesiąc do końca. Minęło pół roku i wszystko jest w porządku.
    Tak więc nie mam pewności co zadziałało, czy to na pewno specyfik Szmula czy suplementacje czy słońce. Lekarze mówią, że pewnie by odrosły same - ciekawe stwierdzenie biorąc pod uwagę, co proponowali na początku. Moja obserwacja jest jednak taka, że po zastosowaniu specyfiku wzrost nastapił i to z dużym przyspieszeniem.
    Nie moge byc pewnym, że to pomoże każdemu, ale jedno jest pewne - nie zaszkodzi. A minoxidil, sterydy czy sztuczna alergia ponad wszelka wątpliwość szkodzą. I co jest również pewne - mojemu synowi specyfik moim zdaniem pomógł.
  • gitator 01.06.11, 00:17
    wart-hog mogę Cię prosić o więcej informacji? Jakie stosowaliście suplementy w jakich dawkach itd - też mam przedszkolaka z takim problemem a akurat nadchodzi lato... Może nam też to by pomogło. Napisz proszę czy włoski odrosły na stałe? Pozdrawiam

Agnieszka
  • mama.meli 27.02.14, 16:41
    witam ... dawno temu Pan pisał a ja chciałabym wiedzieć czy pomogło...? i proszę o ile jeszcze macie jakieś namiary bo nic nie mogę znaleźć, też mam córkę 7 lat z AA i szukam wszystkiego co mogłoby pomóc, omijamy sterydy i całą resztę ... próbujemy leczenia naturalnego pozdrawiam
  • hercia10 28.01.11, 09:19
    znowu jakiś lek cud!!!!! napiszę tylko ha ha ha po 39 latach może jestem łysa ale już na pewno nie naiwna
  • weterenka 01.06.11, 10:52
    Choruję 25 lat i wprawdzie nie wierzę już w żadne cuda,ale nie powiem...zaciekawiło mnie to...tonący brzytwy się chwyta...
  • weterenka 03.06.11, 10:52
    Napisałam do do Nich maila...,prosiłam o podanie konkretnych informacji na temat leczenia i ceny specyfiku...odpowiedź miała przyjść w ciągu 24h....jest już 3 dni...hmmmmm.....co sądzić?
  • gitator 05.06.11, 17:19
    Mi odpisali od razu... Spróbuj raz jeszcze.
  • weterenka 05.06.11, 22:49
    Sorki.,odp.ale wiadomość była w SPAM-ie i nie zajarzyłam od razubig_grin
  • weterenka 03.06.11, 22:17
    Witaj!!!!Możesz podać namiary na swojego maila?Chciałabym z Tobą pogadać na temat tej terapii.Pozdrawiamsmile
  • annovi 07.06.11, 07:56
    hej dajcie znać co sie dowiedziałyście- jaka jest cena i jak to sie stosuje. Czy lek zamawia się pocztą?
  • iza1488 07.06.11, 15:58
    Bardzo proszę o jakiś numer kontaktowy lub maila do tego pana(Shmuel Gonen).Z góry serdecznie dziękuję!mój mail-iza148@wp.pl
  • anetka_1983 10.08.11, 15:16
    Bardzo mnie to zaciekawiło o tych ziołach,czy ktos wie jakie to zioła ,cena i wie gdzie kupić?.Moj mail: anetka1983@gazeta.pl.Bardzo prosze o odpowiedzi,pozdrawiam.
  • anetka_1983 10.08.11, 15:20
    Ups,zle podalam maila ,podaje jeszcze raz: anetka_1983@gazeta.pl
  • polny-konik 13.04.12, 11:11
    ziola.pisz.pl/ fajna strona o ziołach i ziołolecznictwie
  • gitator 13.04.12, 11:32
    Hejka

Próbowaliśmy w lato - pojawiły się odrosty, to fakt, drobne, być może zabrakło nam konsekwencji, żeby pociągnąć sprawę dalej - trzeba było zamówić kolejną partię i popróbować może - ale tymczasem poznaliśmy nowego dermatologa i próbujemy naświetlań... Ale jeśli to nie zadziała chcę wrócić do tej metody i tym razem konsekwentnie przez parę miesięcy stosować. Dwóch metod nie chcę mieszać.

Moim zdaniem jest to coś co nie zaszkodzi, a wydaje się że pomogło, może nie był to spektakularny odrost, ale po prostu w naszym wypadku cały proces wypadania włosów jest wciąż aktywny, więc to co odrośnie niestety zaraz wypada. Może zależy to od momentu w którym zaczyna się terapię?

Jeśli ktoś ma kasę to chyba warto spróbować, ale ze świadomością że może to nie zadziałać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka