Dodaj do ulubionych

alopecie areate mozna wyleczyc homeopatycznie

27.01.11, 09:11
Napewno zaraz odezwia sie 'madrzy' ludzie, 'fachowcy' w tej dziedzinie i stwierdza, ze robie reklame dla siebie poniewaz nie potrafia sami nic innego konkretnego poradzic takim chorym pruboja wszystko co jest madre logiczne a o czym oni nie maja zielonego pojecia bo niby skad z gory najpierw skrytykowac!! o czym natomiast bardzo duzo wiedza to gdzie i jaka peruke albo rzesy mozna kupic!!!!! Alopecie areate mozna leczyc bardzo skutecznie homeopatycznie, trend21 nie jest jednym jedynym homeopata i nikt nie musi sie u niego leczyc!!??
Obserwuj wątek
    • bebe1230 Re: alopecie areate mozna wyleczyc homeopatycznie 27.01.11, 12:58
      Ależ nikt nie twierdzi inaczej...leczyć można tylko z jakim skutkiem ? chwilowym ?...a więc nie zarzucaj nam - łysym że bardziej interesujemy się kupnem dobrej peruki niż wygłaszamy peany na temat takiej czy innej metody leczenia...Peruka jest najlepszym "lekiem" ...przynajmniej dla mnie
      Pozdrawiam smile
        • bebe1230 Re: alopecie areate mozna wyleczyc homeopatycznie 01.02.11, 09:36
          trend21 napisała:

> Skad to stwierdzenie, ze z chwilowym skutkiem? pisze wyraznie wyleczyc ale co t
          > u duzo mowic i o czym jesli peruka jest lepszym lekarstwem jak wyleczenie!? nic
          > dodac nic ujac!!

a stąd, że swego czasu się leczyłam( i wierzyłam) i każda kuracja pomagała ...na chwilę...po czym był nawrot choroby i znów się leczyłam , znów miałam nadzieję i znów był nawrót ...choruję od ponad 30 lat i po prostu nie wierzę w żadne metody ani w żadne cudowne leki itp...wolę zainwestować w porządną perukę i iść przez życie z uśmiechem
      • hercia10 Re: alopecie areate mozna wyleczyc homeopatycznie 28.01.11, 09:21
        bebe1230 napisała:

> Ależ nikt nie twierdzi inaczej...leczyć można tylko z jakim skutkiem ? chwilow
        > ym ?...a więc nie zarzucaj nam - łysym że bardziej interesujemy się kupnem dobr
        > ej peruki niż wygłaszamy peany na temat takiej czy innej metody leczenia...Peru
        > ka jest najlepszym "lekiem" ...przynajmniej dla mnie
        > Pozdrawiam smile
        słuszna racja bebe myślę dokładnie tak jak Ty.
          • be-l-la Re: alopecie areate mozna wyleczyc homeopatycznie 02.03.11, 16:55
            W co jak w co, ale w homeopatię nie uwierzę. Obcuję z problemem dość często, ale w takie rzeczy jak homeopatia to ja nie wierzę i ich nie uznaję. Znam osoby którym pomogła trychologia, znam takie którym nie pomogła. Znam osoby po przeszczepach, którym pomogły i takie u których się nie przyjęły. Znam osoby stosujące kosmetyki naturalne, które chwalą i negują ich działanie. etc etc... Ale nigdy nie słyszałam pozytywnego zdania od znajomych o homeopatach.

Magie bardzo pozytywny przekaz: "też uważam, ze najlepszym lekiem jest peruka i uśmiechsmile)) " Przyłączam się !

Pozdrawiam
            Be-l-la

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka