Dodaj do ulubionych

Wybieranie peruki

05.02.11, 12:57
Witam nie widziałam podobnego tematu więc zakładam.Temat jest skierowany wyłącznie do osób noszących perukę czy jakieś uzupełnienie włosów.Chciałabym byście dzielili się swoimi doświadczeniami przy wyborze i zakupie peruki czy uzupełnienia.Może macie swoje ulubione firmy czy sprzedawców którym można zaufać i kupić uzupełnienie przez internet ,bo wyjdzie wtedy taniej ,ale od "obcej" osoby strach brać ,bo nie wiadomo jaka jakościowo będzie to peruka ile wytrzyma ,czy nie będzie się za bardzo kołtunić.Ja w najbliższym czasie w ciągu miesiąca góra dwóch będę musiała się na jakąś perukę zdecydować więc zaczęłam przeglądanie ofert ,przeglądam allegro ,strony internetowe i na pewno było by mi łatwiej ,gdybym wiedziała ,że ktoś od tej osoby kupił i jest zadowolony z zakupu.Tym bardziej ,że ceny są na prawdę różne oglądam szczególnie uzupełnienia LACE i tu ceny są od 900zł do nawet 3000.Ja po latach praktyki robię tak ,że kupuje perukę raczej z tych tańszych nie zależy mi na włosach typowo europejskich ,bo w każdym systemie jaki do tej pory miałam,włosy raczej się bardziej przerzadzały niż niszczyły ,a wyglądem jeśli chodzi o moje oko się zbytnio nie różnią więc wole sobie kupić tańsza perukę ,a częściej niż wydać 3000 i potem głowic się jak się uczesać ,by zasłonić ubytki.Jeszcze nigdy nie miałam uzupełnienia LACE więc je najbardziej biorę pod uwagę i proszę zadowolone osoby o podanie namiaru na sprzedawce u którego kupiły,a także osoby nie zadowolone czujące się oszukane ,by nie kupić przypadkiem od takiej osoby i ostrzec inne chore osoby.
Edytor zaawansowany
  • magie_bankie 26.02.11, 17:59
    Ja od kilku lat kupuję peruki z włosów sztucznych- względy finansowe, za każdym razem kupuje w sklepie, aby przymierzyć, jak pasuje mi dana fryzurasmile Można tez pooglądać fryzury w internecie, a potem przymierzyć te same na żywo, na własnej głowiesmile
    Pozdrawiam Magda
  • 13doris 05.04.11, 13:10
    marteczka77.Bardzo sie ciesze ze poruszyłaś ten tamat.Mam duze doświadczenie w lace wig.Siedze w tym temacie od 4 lat,miałam juz chyba lace wszystkich rodzajow wlosow(indian,remy.chinese,yaki,asian,europian,brazil),mam swoje ulubione i mniej.Wiem wszystko o budowie czepkow,siateczki,sposobu doczepiania.Mieszkam w Anglii i mam łatwiejszy i bezpośredni dostęp do sklepow,czasami zamawiam ze Stanow.Jestem równiez w szoku z cenami w Polsce sa dwa ,trzy razy wyzsze! Ceny w zaleznosci od budowy czepka i rodzaju włosa,3000zl!Nie moge w to uwiezyc,nawet te za 2000 moge dostac tu za polowe ceny,Straszne jak zarabiaja na naszym nieszczesciu.Jezeli masz jakies pytania sluze pomoca.pozdrawiam doris
  • 5anica 16.01.12, 13:49
    Ja kupuję w Ktowicach i jestem zadowolona, duży wybór mozna przymierzyć
    Sprawdz na stronie www.swiatperuk.pl czy jakoś tak jak się wpisze w google to wyskakuje .
    I też kupuje syntetyki bo wyglądowo prawie się nie róznią, a ceennaa !
    więc wolę częsciej zmieniać fryzurę wink
    Pozdrawiam
  • lora.ola 16.01.12, 23:47
    Ja także kupuję w sklepach gdzie można przymierzyć. Rozmiar niby ten sam a jednak leżą różnie. Ulubionego miejsca jeszcze nie mam, raz kupowałam w Katowicach, później w Gliwicach a ostatnią w Krakowie. Nigdy nie miałam peruki z włosów naturalnych, zawsze syntetyki. Myślę, że dobrze dobrana wygląda prawie naturalnie i jest łatwa w pielęgnacji. Gdy końcówki się podniszczą po prostu je podcinam.
  • bebe1230 19.01.12, 13:51
    ja z kolei od zawsze nosiłam włos naturalny i zaczynałam od przysłowiowego "topora"czy hełmu smile od takich na materiale i tiulu aż do super lekkiej i cieniutkiej ... fakt ceny są zabójcze ale dla komfortu życia uzbieram forsę i zapłacę...(ostatnia kosztowała mnie 5 tys.) nawiązując do wysnuwania się włosa to przecież perukę dajesz do regeneracji....na leki nie wydaję to daję zarobić perukarzom smile teraz na dniach będę uzupełniać perukę to powiem ile mnie to kosztowało ..... co do rozmiaru... wcale nie jest tak że peruki mają ten sam rozmiar peruki też mają rozmiary(obwód głowy) jak ....np.buty smile
  • bebe1230 19.01.12, 14:01
    co do reklamowania danej perukarni czy "kliniki" bo i takie nazwy występują smile tu na forum razczej sie nie dowiesz bo właśnie przez "faworyzowanie" lub jak wolisz reklamowanie perukarzy rozwaliło się poprzednie forum
  • bozena18 19.01.12, 19:49
    Witaj jestem przed kupnem tzn zmiana obecnie niosze od renatki z krakowa ale ona jest fajna przez pol roku pozniej jest gorzej Mozesz powiedziec cos o tej drogiej jak dlugo nosisz i czy mozna ja uzupelniac noi wogole wiecej szczegolow Serdecznie pozdrawiam
  • bebe1230 20.01.12, 11:40
    no hej smile póki co to jest nowa, bo mam ją od maja ...włos dalej lśni, po myciu a robię to raz w miesiącu daję na końce jedynie odżywkę nawilżającą...jest cała na mikroskórze ,oczywiście robiona na miarę no i włos słowianski ,wcześniej mialam europejski oraz miałam też"zaszczyt"nosić z indyjskiego
    jedynym jej mankamentem jest wysnuwanie się włosa czyli traci sie je przede wszystkim na czubku peruki, przerzedza się w miejscu przedziałka... robię go w różnych miejscach tak że póki co mogę zakryć te małe ubytki a że preferuję przysłowie zaszyj dziurkę póki mała oddam ją na dniach do renowacji tam gdzie ją zamawiałam
    co do gorąca....tez w niej ciepło ale jest bardziej przewiewna niż te jedwabno - tiulowe bo przede wszystkim jet lżejsza, no i włosy sie nie przewlekają na druga stronę....
    nawiązując do rozmiaru tą perukę co miałam z włosa indyjskiego kupowałam własnie jako gotowca i sama bylam w szoku jak mi babka zaczęła mierzyć głowę bo też wcześniej nie spotkałam się z rozmiarami...gumki ściągające tez są w tych perukach ale ja je i tak obcinałam bo sie strasznie rozciagały i porobiłam sobie zaszewki coby czepek jako tako dopasować do łepetynki
    chaotycznie trochę to napisałam, więcej może na maila napiszę , mój "gazetowy" jest czynny
    pozdrawiam smile
  • bebe1230 20.01.12, 11:54
    bozena18 napisała:

> Witaj jestem przed kupnem tzn zmiana obecnie niosze od renatki z krakowa ale on
    > a jest fajna przez pol roku pozniej jest gorzej Mozesz powiedziec cos o tej dro
    > giej jak dlugo nosisz i czy mozna ja uzupelniac noi wogole wiecej szczegolow Se
    > rdecznie pozdrawiam
    wysłłam Ci maila na adres gazetowy
  • lora.ola 19.01.12, 23:03
    Hmm, byłam pewna, że to jest jeden rozmiar i że reguluje się go z tyły tymi takimi tasiemkami czy jak je nazwać (zresztą tak mi powiedziała Pani w jednym sklepie). Obejrzałam swoją perukę i nie widzę aby był na niej jakiś rozmiar, chociaż mógł być na pudełku, którego nie zachowalam.
    bebe1230 mogłabyś zamieścić (lub wysłać na maila ) fotki Twojej peruki? Właściwie bardziej interesuje mnie jej lewa strona, ten materiał na którym osadzone są włosy. Poci się w tym głowa? bo w mojej latem ciężko wytrzymać ;/
  • bebe1230 23.01.12, 08:23
    Szczerze mówiąc nie umiem zrzucać fotek na kompa ani z tel ani z aparatu sad
    mogę Ci jedynie MMS-em posłać, we wcześniejszym poście napisałam że cala jest na mikroskórze

pozdrawiam smile
  • annovi 03.02.12, 14:31
    bebe,
    wydaje mi się że nosimy te same wlosy. Mnie tez kosztowaly ok 5 tys. Kupowalam w firmie na "R" na Targowej w Wawie (aż boję się podawać nazwy żeby forum nie skasowali, ale nie ci kasowali chyba ostatnio wink. Teraz juz muszę kupić kolejne wlosy. Aż mi się plakać chce jak mam tyle zaplacic. Wiem ze przez 2 lata bede miała ładne włosy. Albo tylko 2 lata bo starczają mi tylko na tyle. To juz moje drugie wlosy z tej firmy. Pierwsze tez zmienialam po ok 2,5 roku. Teraz te co mam łyse zrobiły się na czubku glowy i cala mikroskóra się praktycznie zoskleiła. Wiem że można dotkać włosy i wymienić całą mikroskórę ale ciekawe ile to kosztuje. Problem w tym, ze nie mogę ich oddać do naprawy bo innych nie mam;-(
  • bebe1230 08.02.12, 18:29
    no hej ...też tak myślę że mamy te same włosy z tym że ja zamawialam po prostu przez innego pośrednika , ale też we Wawie smile byląm niedawno dotkać włosy , zrobili mi na poczekaniu po prostu siedziałam sobie na kanapie i czekałam smile zimno bylo to nie chciało mi sie isć na miasto...włosów zapasowych też nie mam dlatego prosiłam się o "exspresową " usługę...nie chcę pisać na forum bo zaś się zaczną reklamy i antyreklamy ... i insze dziadostwo smile mogę popisać na mailu ten z forum mam czynny smile pozdrawiam
  • sandra878 19.08.12, 15:33
    Cześć dziewczynki

Widze ,ze powoli wracaja wszyscy z poprzedniego forum co prowadzila senegasmile
    HaHa ale mnie rozbawilas tym " R na targowej" smile
    Niestety masz cholerna racje ,ze chyba tu w ten sposob trzeba pisac aby nie bylo reklam i antyreklam ,które byly chyba powodem zamkniecia poprzedniego forum. Pewnie jakbys napisala ,ze kupowalas w r..... za moment by pisaly dziwne osoby ktore by twierdzily ze tam to porazka.

Pozdrawiam Was gorąco i ciesze sie ze zaczyna zyc to forum.
    S.
  • mantra2211 18.08.12, 16:35
    HMP wykorzystuje najnowsze rozwiązania niechirurgicznego uzupełniania włosów
    Każdy system nowych włosów, tworzony przez HMP jest wykonywany ręcznie w Polsce z włosów słowiańskich, europejskich lub na życzenie z włosów azjatyckich.
    Starannie dobrana gęstość tkania włosów, daje wrażenie naturalności fryzury, niwelując tym samym efekt tzw. "kasku". Stosujemy różnorodne techniki tkania, również taką, dzięki której fryzura nie będzie opadać na twarz.French part najnowsza technologia,czyli doskonała imitacja naturalnego przedziałka, włosy sprawiają wrażenie, wyrastających ze skóry głowy, ponieważ nie widać wiązania włosa - supełka. www.h-m-p.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.