21.04.12, 19:20
Kochani czy może polecić mi dobrą perukarnię w świętokrzyskim lub lubelskim lub podkarpackim? Z góry dziękuję
Obserwuj wątek
    • irmina50 Re: Peruka 12.06.12, 10:18
      Ja wiem tylko że w Katowicach jest jeden z najlepszych salonów peruk, kupuje tam już od kilku lat, a mieszkam w woj. Małopolskim, mają naprawde duzy wybór zawsze znajduje coś dla siebie do tego przyjmują wnioski NFZ. Dla mnie rewelkasmile
      • slim261 Re: Peruka 17.06.12, 18:15
        irmina mozesz zdradzic gdzie w katowicach jest ta perukarnia.
        Czy mają peruki z włosów naturalnych? Na cienkiej siateczce. Musze zakupić perukę, a nie chciałabym na streczu. Dzieki
        • irmina50 Re: Peruka 25.06.12, 14:24
          W Katowicach na Żwirki i Wigury 7/1 jest ten salon i z tego co pamiętam mają tam syntetyczne i naturalne, ja kupowałam tam syntetyczną bo niczym nie odbiegała od tej naturalnej, a była o wiele tańsza oczywiście z wkladką imitującą skóre
      • mantra2211 Re: Peruka 18.08.12, 16:29
        HMP wykorzystuje najnowsze rozwiązania niechirurgicznego uzupełniania włosów
        Każdy system nowych włosów, tworzony przez HMP jest wykonywany ręcznie w Polsce z włosów słowiańskich, europejskich lub na życzenie z włosów azjatyckich.
        Starannie dobrana gęstość tkania włosów, daje wrażenie naturalności fryzury, niwelując tym samym efekt tzw. "kasku". Stosujemy różnorodne techniki tkania, również taką, dzięki której fryzura nie będzie opadać na twarz.French part najnowsza technologia,czyli doskonała imitacja naturalnego przedziałka, włosy sprawiają wrażenie, wyrastających ze skóry głowy, ponieważ nie widać wiązania włosa - supełka.www.h-m-p.pl
    • mantra2211 Re: Peruka 18.08.12, 16:37
      HMP wykorzystuje najnowsze rozwiązania niechirurgicznego uzupełniania włosów
      Każdy system nowych włosów, tworzony przez HMP jest wykonywany ręcznie w Polsce z włosów słowiańskich, europejskich lub na życzenie z włosów azjatyckich.
      Starannie dobrana gęstość tkania włosów, daje wrażenie naturalności fryzury, niwelując tym samym efekt tzw. "kasku". Stosujemy różnorodne techniki tkania, również taką, dzięki której fryzura nie będzie opadać na twarz.French part najnowsza technologia,czyli doskonała imitacja naturalnego przedziałka, włosy sprawiają wrażenie, wyrastających ze skóry głowy, ponieważ nie widać wiązania włosa - supełka. www.h-m-p.pl
      • majeczka262 Re: Peruka 02.09.13, 12:14
        W każdym mieście masz sklepy medyczne z podpisaną umową z NFZ i można sobie coś wybrać,albo dopłacić.
        --
        Maja mama Marka(03.12.98)Angeliki(23.02.01)i Darii(19.03.06)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka