Dodaj do ulubionych

NIE NAPRAWIAJCIE WŁOSÓW NA MIKROSKÓRZE-SZKODA KASY

26.12.12, 22:33
Oddałam włosy na mikroskórze do naprawy (warszawska duża firma z pragi) i jestem wściekła. Zapłaciłam 1 tys zł za naprawę czegoś co się nie nadaje do noszenia. Naprawa polegała na naszyciu na starą mikroskórę nowej. Na górze peruki dotkane miały być też włosy. Zrobili to, ale beznadziejnie to wygląda. Ta nowa mikroskóra zupełnie nie trzyma się głowy, jest 2 numery za duża. Beznadzieja. Jedynie można nosić to pod czapkę w zimę. Nie dajcie się naciągnąć.
Włosy z mikroskóry starczają mi przy moim używaniu max na 2 lata a nie na 5-7 jak mówią. Gdzie zamawiacie włosy na mikroskórze. Może gdzieś za granica opłaca się kupować? Ja za blond, długie, słowiańskie na mikroskórze płaciłam 5 tys. Jak co dwa lata mam tyle płacić to zbankrutuję. Po tym okresie mikroskóra się rwie, a włosy od góry głowy są już łyse. Czy jest coś na rynku co starcza na dłużej?
Edytor zaawansowany
  • swiecaca 27.12.12, 15:30
    to ta firma na R? przez mikroskórę rozumiesz siateczkę z materiału czy taką gumową przezroczysta folię?
    śpisz w tych włosach? jesli tak to 2 lata to i tak dobry wynik
  • karooooo 27.12.12, 20:57
    Annovi czy nie przekręciłaś troszkę? smile

To co ja wiem to mikroskóry się nie wymienia a jedynie folie dookola. Ta do której się lepi lepce.
    Do mikroskóry jedynie można dotkać chyba włosy.
    Nosze od nich też włosy już chyba 5te i już wiele razy własnie tak mi naprawiano. Mam też jedną po serwisie już nie pasująca jak poprzednio ale niestety dałem im w strasznym stanie i podobno nie dało się odwzorować już dokładnie kształtu jak nowej. Myslę,że lepiej zgłoś się do nich w tej sprawie bo wydaje mi się ,że to lepsza z firm na rynku a w ten sposób szarpiesz im reputacje. A propo s trwałosci to chyba inna firma na naszym rynku reklamuje ,że te włosy powinny wytrzymać 7 lat i dłużej smile a od nich raczej takich bajek się nie słyszy wiec wydaje mi się ,że trochę jesteś nie fair.

Nie bądź na mnie zła za to co piszę ale jestem ich stałym klientem od wielu lat i znam dosyć dobrze Tomasza i widziałem nieraz jak tacy jak ja smile przynoszą trupy i chcą je reanimować do nowych.
  • annovi 13.01.13, 22:20
    dziwne, że mi nie zaproponowano takiego rozwiązania jak tobie karoooo. Nikomu nie szarpię reputacji. Sorry, ale takie obronne posty są dla mnie nie do końca wiarygodne, bo nie wiadomo kto je pisze. Nie jestem zadowolona z rozwiązania sprawy i mam prawo wypowiadać swoje zdanie na tym forum jak każdy. Nie raz polecałam różne usługi, tą firmę też, bo byłam zadowolona, a teraz zostałam z za dużymi włosami. Też jestem stałą Klientką. Dziwne, że jak się chwali to nikt się nie odzywa, a jak jest krytyka to nożyce się otwierająwink
  • muchelek 08.01.13, 18:51
    Ja kupowałam u nich uzupełnienie za podobną kwote, które starczyło mi na 3 lata. Z mikroskórą nic sie nie stało, ale pasy po obwodzie były spękane i sparciałe. Zaproponowali mi naprawę za 800 zł. Nie skorzystałam, wydawało mi sie drogo a poza tym mialam dosyc tych włosów bo był ich dosłownie gąszcz a w obwodzie w czasie noszenia zrobiła się większa, więc jak kleiłam plastry to scisle nie przylegała do obwodu głowy a robiły sie takie odstające "buły". Zaryzykowałam i kupiłam sobie nową z gotowych, na mikroskórze, włos naturalny, długi , kolor kasztanowy no i jest silikonowa. W górnym obwodzie ma pas silikonowy, z tyłu regulacja na gumki. Chcialam móc ją błyskawicznie załozyc a nie kleic tasmy godzinami. Przy małych dzieciach to wygoda. Ale w sumie nie jestem zadowolona. Po paru godzinach noszenia skóra pod silikonem się poci i gdy ją zdejmuję spływa dosłownie z głowy jak po maśle... Boje sie jak wróce do pracy a ona zacznie sie zsuwac. Próbowalam przyklejac tasmy - do silikonu nic nie da sie przykleić. Nie wiem co robić więc też proszę, czy ktoś zna jakiś sposób? Kosztowała 3200 zł.
  • platforma-forex 15.06.16, 22:17
    >>\Miałem problem z łysieniem ponad dwa lata temu. Testowałem masę różnych środków. Teraz mogę powiedzieć, że część z nich to kompletna bzdura.. a część rzeczywiście działa stop-lysienie.pl
  • aglaja3 15.07.18, 13:36
    czesc Anna, przeczytalam wiele wypowiedzi i skladajac puzzle do siebie doszlam do wniosku, ze polscy janusze biznesu przemianowali lace na mikroskore, po to, aby ludzie nie wiedzieli, ze jest to to samo; moim zdaniem lace nie wytrzyma dluzej niz 2 lata; taka ma zywotnosci i juz; ja juz pisalam, ze zamawiam w hairdirect, i tez nie wytrzymuja dluzej niz 2 lata; moim zdaniem nikt nie jest w stanie zrobic bardziej wytrzymalego lace, bo inaczej nie bedzie to lace;

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka