Dodaj do ulubionych

minoxidil cd

18.03.13, 14:47
Witajcie, postanowiłem odświeżyć temat minoxidilu. Co prawda jestem facetem i używam go w stężeniu wyższym niż ogólnodostępne 2%, ale wiem co nieco na jego temat, poza tym moja mama ma z nim sporo doświadczeń, bo leki stosuje nieprzerwanie od pięciu lat.
Z minoxidilem sprawa wygląda tak - większość preparatów dla kkobiet zawiera taką samą dawkę leku i większość z nich działa bardzo podobnie tzn. pobudza wzrost włosów i zapobiega ich wypadaniu. Czasem pojawiaja się podrażnienia więc minoxidil trzeba odstawić całkowicie albo zmienić używany preparat na inny, a często dochodzi do porostu włosów w niechcianych miejscach - np. rosną bokobrody. Na to jest jeden sposób. Minoxidil trzeba bardzo dokładnie nakładać na głowę. Dlatego moja mama np. nie stosuje płynów, bo zawsze miała z nimi problem, a używa pianek, które są łatwiejsze w aplikacji i można aplikować je dużo dokładniej. Nie znam wielu pianek, ale jedną na pewno mogę (za mamą) polecić to www.vitalab.pl/374,foligain-minoxidil-foam-for-women.html - niezłe chociaż drogie, ale wystarcza na bardzo długo.
Edytor zaawansowany
  • majask 24.04.13, 18:26
    moja mama uzywała minoxidilu 5% tzn. wciąż go używa i nie jest za mocny - raczej za słaby dlatego ostatnio wybiera takie preparaty które mają coś poza minoxidilem np. [url=http://dermalab.pl/24,nr-07-(minoxidil-5-).html]nr-07[/url] chociaż teraz przymierza się do spectral.f7 w którym jest jakiś nowy środek na łysienie (astressin b czy jakoś tak), generalnie polecam, nie bójcie się skutków ubocznych, taki preparat można w każdej chwili odstawić, a minoxidil jest szybko wypłukiwany z organizmu
  • oneto 28.06.13, 12:51
    zabieg mikro włosów jest skutecznym rozwiązaniem
    www.mikrohair.pl/
  • kalinal 23.11.13, 18:42
    Ja osobiście polecam naturalne kosmetyki z serii receptury babuszki Agafii - miodowo-roślinny kompleks na wzmocnienie i wzrost włosów, i dodatkowo tonik przeciw wypadaniu włosów. Mi pomogły, dlatego mogę polecić z czystym sumieniemsmile)
  • falcor_atreyu 03.02.14, 14:56
    Niestety, ja z różnych względów nie mogę brać minoxidilu i długo szukałem czegoś o chociaż zbliżonej skuteczności. W końcu znalazłem kurację DSD de Luxe - zawiera Capixyl, Cegabę i Saw Palmetto. Nie są to leki jak minoxidil, a z tego co widzę na swojej fryzurze mają bardzo wysoką skuteczność w odbudowie włosa.
  • razino 09.11.18, 11:04
    A co myślicie o takim preparacie dopilar.pl/wlosy/hairmax-tabletki-z-niacyna/
    ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.