Dodaj do ulubionych

Profolan na łysienie

10.08.15, 11:28
Profolan to bardzo skuteczny suplement diety zarówno na łysienie jak i zachowanie naturalnego koloru włosów. Już po 3 miesiącach można zobaczyć efekty kuracji.
Edytor zaawansowany
  • mika1203 14.08.15, 09:00
    Mój mąż stosuje Profolan, wypadały mu włosy garściami, zwłaszcza z czubka głowy. Teraz problem minął, jego włosy są mocniejsze i gęstsze.
  • arowana1444 04.06.17, 12:55
    Tutaj netagent.pl/produkt/profolan możecie sobie więcej o tym suplemencie poczytać. Osobiście też zastanawiam się nad jego zakupem dla męża.
  • aleksisandra 09.01.19, 19:20
    Witajcie smile Pozwólcie, że odświeżę trochę temat. Może to trochę śmieszne, ale również piszę w imieniu swojego męża - z tego co widzę to właśnie kobiety dbają o Panów w tych tematach. Albo Panowie po prostu się pod nie podszywają. Może się wstydzą przyznać, ale do sedna. Mój małżonek od niedawna zmaga się z łysiejącym czubkiem głowy. Widzę jak go to trapi, niby tematu nie porusza ale co chwile sprawdza ile włosów ubyło wink Tak więc jako zatroskana żona szukam jakiegoś fajnego suplementu, który pomógłby pozbyć się problemu z łysieniem. Czy faktycznie Profolan jest taki super? Ma bardzo dużo pozytywnych opinii, ale zdarzają się również niepochlebne (mówiąc delikatnie). Chcę mu sprezentować jakiś środek, który będzie w 100% sprawdzony. Zawsze uważam że cena idzie z jakością w parze, więc tym bardziej wydaje mi się że jest to dobry środek, ale czy słusznie?

--
    Kto z Was może podzielić się za mną wiedzą/ opiniami na temat tego produktu www.zadbanewlosy.pl/profolan-tabletki-na-wypadanie-wlosow-opinie-cena-sklad/ ?
  • opiniomat55 18.01.19, 10:58
    Również stosuje profolan i jestem bardzo zadowolony w końcu przestały wypadać.

--
    opiniomat.online/suplementy/profolan/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.