Dodaj do ulubionych

Hairagain.com.pl

22.11.15, 19:42
Witam, czy ktoś może już tam coś kupował?
Edytor zaawansowany
  • sarah15 18.12.15, 13:22
    Dzisiaj otrzymałam pudełeczko z włoskamii, sa sliczne smile
    czekalam 3mc i przyszly. Dam znac za jakis czas jak trwalosc.
  • grzegorz96651 11.02.16, 08:49
    Potwiedzam tez ze ok. Zamowilem u nich przez net ale odebralem osobiscie aby miec pewnosc w Krakowie. Wszystko zgodnie z moim zamowieniem.
  • beti54 25.11.16, 14:08
    Dziewczyny dzisiaj na HairAgain maja blackfriday i ceny -30%
  • paulinka6901 17.08.17, 13:10
    Zaufałam opiniom, które znalazłam w internecie i zdecydowałam się kupić system. Nie żałuję, jest super smile
  • kropka3212 26.01.18, 19:30
    Cześć dziewczyny.

Byłam dzisiaj w krakowskim sklepie krakow.rokoko.com.pl/kontakt/#krakow
    i mieli tam bardzo duży wybór peruk naturalnych ale sgtrasznie dużo rożnych włosów. Jakie peruki naturalne wybrac jak różnica między nimi taka duża sad(
  • annula80.nowak 03.04.18, 22:52
    Cześć Kropka!

Jeżeli byłaś w salonie i wyszłaś z niego zdezorientowana, to może do złego salonu trafiłaś? Ja kupowałam swoją perukę naturalną w Świecie Peruk przy ul. Dietla. Poszłam do salonu bez zapowiedzi, trafiłam na przemiłą Panią, która odpowiedziała na wszystkie pytania, rozwiała moje wątpliwości. Opowiedziała o różnicy między poszczególnymi firmami jak i rodzajami włosów naturalnych. Co prawda nie kupiłam w ten sam dzień peruki, bo zamówiłam inny odcień niż był na sklepie, ale z całego serca Ci go polecam!

Może warto przejść się właśnie do Świata Peruk w Krakowie?
  • kropka3212 03.10.18, 21:17
    peruka.pl/1891/gdzie-kupic-peruke
    rokoko.com.pl/krakow
  • woszka79 13.09.18, 09:33
    Jeżeli chodzi o peruki, to ja z czystym sumieniem polecam www.swiatperuk.pl/peruki-krakow . Duży wybór, peruki dostępne od ręki, atrakcyjne ceny. Odwiedźcie ten salon, na pewno znajdziecie perukę która spełni wasze oczekiwania.
  • karmelka22 26.10.18, 11:28
    Potwierdzam smile Obsługa jest fenomenalna! Ja też mam perukę właśnie z tego salonu i myślę nad zakupem kolejnej. Przeglądałam też peruki w innych sklepach, ale jeżeli chodzi o wybór i ceny, to faktycznie w Świat Peruk pod tym względem wygrywa. Zresztą, dużo ciekawych informacji można przeczytać na ich stronie www www.swiatperuk.pl/peruki-krakow

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka