Dodaj do ulubionych

Warszawa - Kazimierz Dolny

IP: *.dynamic.chello.pl 18.06.11, 20:46
doradzcie jaką trasą jechać do Kazimierza - po lewej czy po prawej stronie Wisły?
Która trasa bedzie lepsza pod kątem komfortu i czasu przejazdu, gdzie spodziewać sie objazdów, remontów?
dziękuję za rady
Edytor zaawansowany
  • lesio5 20.06.11, 08:33
    Po prawej stronie Wisły są co najmniej 2 równorzędne trasy dojazdu. Przez Ryki i przez Dęblin.
    --
    Le5zek
  • Gość: Mona IP: *.waw.cdp.pl 13.07.11, 11:54
    ja wybrałam jeszcze inną trasę - siódemką do Białobrzegów, potem na Kozienice, potem na Puławy. Przyjemna traska i mimo nadłożenia bodaj 30km dojechałam pół godziny szybciej niż jadąc przez Górę Kalwarię (brrrr). Nie znam natomiast opcji dojazdu 17, ale słyszałam, że nie jest to zbyt dobra droga.
  • Gość: gość IP: *.ip.netia.com.pl 22.09.11, 11:34
    a ja polecam : W-wa -> Radom -> Zwoleń -> Janowiec -> promem w Janowcu na drugą stronę i już Kazimierz. Do zwiedzenia: kościół w Zwoleniu - odnowiony z sarkofagiem Kochanowskiego, w Janowcu kościółek i ruiny potężnego zamczyska.... polecam!
  • lesio5 29.09.11, 12:46
    Można równie dobrze kajakiem w górę rzeki, ale nie jestem pewien czy o walory turystyczne pytającemu chodziło.
    --
    Le5zek
  • Gość: gość IP: *.ip.netia.com.pl 12.06.12, 14:14
    jak się śmigało?
  • Gość: gość IP: *.ip.netia.com.pl 27.09.11, 11:16
    ja wole lewą

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.