Trasa Skoczów - Dąbki (Darłowo) Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam serdecznie!
    Mam do Was pytanko. Którą z poniższych tras (i dlaczego) polecilibyście (lub nie) na wakacyjny wyjazd nad morze ze Śląska Cieszyńskiego. A może zaproponujecie inną. Chciałbym uniknąć płatnych dróg (w drodze wyjątku dopuszam A-4), korków, kluczenia, itp., itd. Pojadę z małym dzieckiem w nocy.
    A to moje propozycje:
    1. S1 do Łodzi, a potem na Konin i dalej na Koszalin (z pominięciem A2).
    2. S81 do Żor, następnie A1 do Gliwic, dalej płatną (podobno od 1-go czerwca?) A4 do Wrocławia, dalej na Poznań i Piłę
    3. S81 do Żor, następnie A1 do Gliwic, dalej płatną (podobno od 1-go czerwca?) A4 do zjazdu na Szprotawę, Nowa Sól, Gorzów Wlp., Szczecin, Koszalin

Osobiście na tę chwilę skłaniam się ku wersji 3 - słyszałem, że dość długimi odcinkami od zjazdu z A4 jest to już droga ekspresowa z obwodnicami miast - być może dodacie jakieś modyfikacje, np. wcześniejszy zjazd z A-4 Legnicę, Lublin lub/i kierunek z Gorzowa wprost na Wałcz lub INNE.

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie, porady.
    Pozdrawiam
    • Fascynuje mnie, że ze Skoczowa wolisz jechać nad polskie morze mając bliżej (czasowo) nad Adriatyk. Na Istrię masz 9 h jazdy a do Darłowa 11 godzin. Ceny porównywalne, pogoda gwarantowana. Ale co kto lubi ...
      Do Darłowa jedź przez Żory - A1 do Pyrzowic - potem DK1 do Torunia a stamtąd DK10 i 25 przez Bydgoszcz.
      --
      Le5zek
    • Witam
      Byłem już w zasadzie zdecydowany na S3(DK3) od A4 do Szczecina, ale teraz widzę, że na mapie GDDKiA jest tam masa remontów, przebudów, itd. Może ktoś kto tamtędy jeździ nakreśli mi parę słów jak to wygląda w realu. Dodam, że jechałbym tam w nocy z soboty na niedziele, a właściwie już w niedzielę w godz. nocnych tzn. gdzieś tak po 2-iej w nocy.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.