Trasa Skoczów - Dąbki (Darłowo) Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam serdecznie!
    Mam do Was pytanko. Którą z poniższych tras (i dlaczego) polecilibyście (lub nie) na wakacyjny wyjazd nad morze ze Śląska Cieszyńskiego. A może zaproponujecie inną. Chciałbym uniknąć płatnych dróg (w drodze wyjątku dopuszam A-4), korków, kluczenia, itp., itd. Pojadę z małym dzieckiem w nocy.
    A to moje propozycje:
    1. S1 do Łodzi, a potem na Konin i dalej na Koszalin (z pominięciem A2).
    2. S81 do Żor, następnie A1 do Gliwic, dalej płatną (podobno od 1-go czerwca?) A4 do Wrocławia, dalej na Poznań i Piłę
    3. S81 do Żor, następnie A1 do Gliwic, dalej płatną (podobno od 1-go czerwca?) A4 do zjazdu na Szprotawę, Nowa Sól, Gorzów Wlp., Szczecin, Koszalin

Osobiście na tę chwilę skłaniam się ku wersji 3 - słyszałem, że dość długimi odcinkami od zjazdu z A4 jest to już droga ekspresowa z obwodnicami miast - być może dodacie jakieś modyfikacje, np. wcześniejszy zjazd z A-4 Legnicę, Lublin lub/i kierunek z Gorzowa wprost na Wałcz lub INNE.

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie, porady.
    Pozdrawiam

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.