Dodaj do ulubionych

droga nad morze

IP: *.187.254.223.ip.abpl.pl 03.07.12, 22:01
mam takie pytanko czy mógłby ktoś mi powiedzieć jaka jest najlepsza droga z Krakowa do darłowa
Edytor zaawansowany
  • le5zek 04.07.12, 09:21
    Ja bym pojechał jak najdalej autostradą A4.
    --
    Le5zek
  • Gość: my_roit IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.12, 09:26
    przedmówca ma rację, najlepiej jak najdalej jechać autostradą. Ale tak w zasadzie się zastanawiam, czy to jest dobry pomysł, żeby jechać samochodem. Może lepiej pociągiem byłoby, albo sprawdzić loty, może wiesz po przeliczeniu kosztów okaże się, że podróż samochodem w ogóle się nie opłaca.
  • le5zek 10.07.12, 12:01
    Samoloty do Darłowa nie latają. Jedyne bezpośrednie połączenie kolejowe ze Sławnem (stąd jeszcze trzeba do Darłowa) to 14:30 jazdy i przyjazd koło północy.
    Zanim udzielisz jakiejś genialnej rady sprawdź, czy ma sens.
    --
    Le5zek
  • deoand 10.07.12, 22:46
    Mysl może i genialna w przyszłości ale jesli samochód jest dla kogoś nadal przyjacielem to sie z nim nierozstanie chocby koszty były i dwa razy większe .. Tam gdzie ja -tam i mój wóz !!! a droga to tak jak pokazano
  • Gość: Jarek IP: *.cdma.centertel.pl 03.06.13, 00:10
    Pół serio pół żartem - przez Berlin. A tak zupełnie serio niebawem będzie uruchomiona linia Kraków - Darłówko Wsch., więcej na stronie www.baltickorona.pl
  • Gość: Kamil IP: 185.5.218.* 06.07.13, 00:18
    Kraków A4 zjazd Kąty Wrocławskie, następnie kierować się krajową trójką.
    Chyba najsprawniej. Uwaga: Na 3 są remonty.
    Możesz też jechać przez Berlin. Kilometrów zrobisz około 150 więcej, ale czasowo będziesz trochę szybciej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.