Dodaj do ulubionych

Czarter na Mazurach

Witam wszystkich na forum. Chcę się wybrać na rej z rodziną po Mazurach na zakończenie sezonu żeglarskiego. Szukałem firm oferujących czarter, w oko w padła mi jedna: www.longyacht.pl . W związku z tym mam pytanie czy ktoś z Was korzystał z usług tej firmy??

Pozdrawiam Przemek!
Edytor zaawansowany
  • 20.05.14, 12:30
    Witam,
    potwierdzam - korzystałam i muszę powiedzieć, że nie było źle, tylko czasami kłopot z odbieraniem telefonów.
    W zeszłym roku korzystałam z usług innej firmy - www.jachtczartermazury.pl/ i też polecam
    Miłego urlopowania!
  • 02.11.14, 20:09
    sprawdźcie www.marigo.pl
  • 21.04.16, 18:42
    Wybieracie się na Mazury? Sailor oferuje czartery jachtów na Mazurach, czartery zagraniczne i rejsy zorganizowane, tutaj www.sailor.pl/czartery-jachtow-na-mazurach możecie wszystko sprawdzić
  • 08.07.16, 18:57
    Polecam skorzystać z oferty wypożyczalni jachtów Korsarz. Maja spory wybór jachtów również dla mniej doświadczonych żeglarzy www.korsarz.mazury.info.pl/
  • 09.12.16, 11:52
    Czarter jachtów jest opłacalny, jeżeli chcemy spędzić fajne wakacje za wcale nie duże pieniądze. Polecam każdemu taką formę wypoczynku, jednak zanim ktoś spróbuje polecam zapoznać się z ciekawym artykułem właśnie na temat czarteru jachtów mesign.pl/jaka-firma-najlepsza-na-czarter-jachtow
  • 19.12.16, 16:10
    Jeśli chodzi o bardzo dobrą firmę gdzie moglibyście skorzystać z opcji czarteru jachtów to osobiście polecam zegluj.pl/ gdzie jest dość duży wybór jachtów, można wynająć mniejszy dla siebie i większy jeśli wybieracie się ze znajomymi z firmy czy rodziną. Warto wcześniej zarezerwować wybrany model ! Mają także możliwości wypożyczenia/ wynajmu / czarteru jachtów w całej Polsce w atrakcyjnych miejscowościach !
  • 25.05.17, 15:00
    Również polecam zegluj.pl

Ostatnio odkryłem tam świetną ofertę czarteru jachtu w zakładce: Last minute i oferty specjalne - zegluj.pl/oferty-specjalne

Rabat na tygodniowy czarter jachtu Nautika wyniósł aż 47% !!!
  • 26.03.17, 13:43
    Ja polecam różę gdzie w wakacje jestem sternikiem :)
    www.roza.pl/czartery/
    Czartery ze sternikiem też są!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.