Dodaj do ulubionych

Grecja - 11 dni za 1630 zl [reklama]

08.08.11, 10:34
Zapraszamy na niezwykły Rejs morskie w Grecji na wysokiej klasy, sprawdzonym i komfortowym jachtach jachcie Oceanis 461, wyposażonych w łazienki z prysznicami, toalety, kuchnię, salon, ponton, bimini oraz wszystko co potrzebne do efektownej, przyjemnej
i bezpiecznej zeglugi.

Nasze rejsy prowadzą młodzi i dynamiczni skipperzy (w większości kapitanowie jachtowi i jachtowi sternicy morscy) z dużym doświadczeniem. Blue Water Club, tworzą wyłącznie weseli i towarzyscy pasjonaci, z dużym poczuciem humoru i jeszcze większym zaangazowaniem w prowadzenie rejsu oraz integrację załogi.

Patrz: www.youtube.com/watch?v=r3aorko6wJU

!UWAGA! Tak jak udowodniliśmy to w zeszłym roku, aktualna sytuacja ekonomiczna Grecji nie będzie miała ŻADNEGO wpływu na nasze rejsy. Telewizja jak zwykle wszystko wyolbrzymiały a my pływaliśmy i zwiedzalismy bez jakiegokolwiek problemu... Dokładnie tak samo jest w tym roku - pierwsze rejsy w Grecji już za nami :).

Rejsy morskie w Grecji to jak zwykle żeglowanie, zwiedzanie oraz imprezy portowe. To także jedno z tych magicznych miejsc, w których na europejskich wodach można przeżyć niezwykłe chwile w towarzystwie igrających z jachtem DELFINÓW!

Akweny, na których żeglujemy znamy od podszewki, niejednokrotnie zabierając załogi także w miejsca, których nie było w planie i o których nie sposób znaleźć informacji w przewodnikach :).

Doświadczenie żeglarskie nie jest wymagane - cała potrzebną wiedzę i umiejętności posiadają nasi skipperzy. Wystawiamy opinie z rejsu honorowane przez PZŻ i RYA.

-> Blue Water Club jest bezpośrednim organizatorem rejsów

-> Brak dopłat kursowych - gwarantujemy niezmienność cen

Termin: 03.08-12.08.2011

Trasa: Ateny - Kythnos - Paros - Ios - Santorini - Milos - Hydra - Ateny

Cena: PROMOCJA - 1630 PLN (gwarantowana cena biletu lotniczego – 1099 zl)

Cena rejsu zawiera ubezpiecznie KL/NNW

Opłaty dodatkowe:

Składka burtowa na opłaty portowe, wyżywienie, paliwo, gaz, itp.: około 100 EUR

Uwaga: - na nasze rejsy nie wozimy jedzenia z Polski - na miejscu kupujemy wyłącznie swieże, lokalne produkty.

Sprzątanie końcowe - około 6 EUR (przy komplecie załogi)

Kaucja zwrotna - 100 EUR (lub 25 EUR kaucji zwrotnej i 25 EUR opłaty bezzwrotnej)

Opłata administracyjna - 16 EUR

Doborowe towarzystwo i niezapomniana atmosfera Blue Water Club - GRATIS :)

Do Grecji możliwy jest transport SAMOLOTEM LUB AUTOKAREM - od 620 zl w 2 strony (z kartą ISIC lub EURO od 550 zł). Naszym załogantom zapewniamy 5% zniżki na bilet autokarowy :).

UWAGA - przed zakupem biletu na samolot napisz do nas - mamy często nieco niższe ceny niż normalnie i na bieżąco monitorujemy najlepsze połączenia :).

Warto rozważyć także przylot/wlot do/z Aten 1-2 dni wcześniej/później i pozwiedzać miasto (posiadamy informacje na temat sprawdzonych miejsc noclegowych) tak ze względów
turystycznych jak i z uwagi na niejednokrotnie tańsze połączenia lotnicze (w innych dniach tygodnia).

Jeżeli nigdy nie leciałeś/leciałaś samolotem - nie przejmuje się - pomożemy z zakupem biletów, wszystko Ci wyjaśnimy i (w miarę mozliwości) polecisz pod czyjąś opieką :).

Zobacz opinie porejsowe tutaj:
- www.bluewaterclub.pl/opinie.html

Dołącz do nas na Facebook-u:
- www.facebook.com/BlueWaterClub

Kliknij link poniżej aby zobaczyć jak bawiliśmy się w Grecji ostatnio:
- www.bluewaterclub.pl/galeria.html

Po powrocie planowane jest także spotkanie porejsowe połączone z wymianą zdjęć, filmów, wrazeń i wspólnym szantowaniem. Będzie można otrzymać także opinie z rejsu wydane według standardów PZŻ i RYA.

Kontakt:

Blue Water Club
www.bluewaterclub.pl
www.facebook.com/BlueWaterClub
www.youtube.com/BlueWaterClub
e-mail: info@bluewaterclub.pl
tel.: +48 518 483 217
tel.: +48 (22) 4277777 wew. 139471283#
GG: 13947128
Skype: blue.water.club

Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej. Powyższe informacje mają jedynie charakter orientacyjny i nie stanowią informacji pisemnych w rozumieniu art. 12 ust. 1 Ustawy o usł. tur.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka