opryszczka /polpasiec? Dodaj do ulubionych

witam,
piszę z pewnym problemem, z którym nie potrafię się uporać od dłuższego czasu.
jako nastolatka często doświadczałam wykwitów opryszczki, na ustach, ale też i na twarzy
pamiętam, że lekarze byli bezradni, dostawałam ciagle to nowe leki, które nie pomagały
opryszczka pojawiała się mniej więcej co 2 -3 miesiące i zajmowała mi pół twarzy
pewnego razu w aptece doradzono mi zakup leku homeopatycznego, pamiętam, że był to lek na opryszczkę firmy Dagomed, efekt przyszedł bardzo szybko i czułam się wyleczona
od tamtej pory nigdy więcej nie miałam problemu z opryszczką, choć minęło już ok. 20 lat
niestety od ok 2 lat pojawiła się inna, podobna dolegliwość, na moim lewym kciuku pojawiają się zmiany podobne do opryszczki, bardzo bolesne
nieleczone znikają po kilku tygodniach i po kolejnych kilku nawracają
przy ostatnim wysypie przeleczyłam się Heviranem 800mg i miałam przez kilka miesięcy spokój
niestety, pojawily się rozsiane pęcherzyki na obu dłoniach, z ciemną kropką w środku
nie działały środki typu wartner, brodacid
doszłam do wniosku, że to kurzajki i zaczęłam stosować Thuya occidentalis 15CH 10 granulek raz na tydzien oraz Natrium Muriaticum 2 x 5 granulek dziennie
Po pierwszym dniu kurzajki zrobily sie zolto-pomaranczowe, a po tygodniu zniknely prawie wszystkie. DALEJ brałam leki. Kilka dni temu zauwazylam, ze znow jakby probowaly sie odrodzic. Zazylam wiec w ciagu dnia 2 xThuya 15CH. W nocy bardzo bolała mnie lewa dłon i niestety okazało się, że na wewnętrznej stronie dłoni mam nawrót tej podobnej do opryszczki wysypki, która przez ostatnie lata występowała u mnie na kciuku. Na zdjęciach znalezionych w internecie wygląda to tak jak półpasiec. Czy ktoś może mi pomóc? Tracę już nadzieję, na wyleczenie tego paskudztwa sad
Dodam tylko, ze choruję na niedoczynność tarczycy spowodowaną chorobą autoimmunologiczną Hashimoto.
Pozdrawiam i proszę o pomoc
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.