Dodaj do ulubionych

a może narty?

17.10.10, 18:01
A może ktoś wybiera się na narty? Fajnie byłoby zebrac grupkę takich nie-za-bardzo zaawansowanych...
Edytor zaawansowany
  • she-rachela 21.10.10, 19:26
    Ja we wrześniu na forum '' góry - moja pasja'' , próbowałam skrzyknąć ludzi , na wypad w Bieszczady. W efekcie pojechałam sama . Jasne ,że fajnie byłoby zebrać chociaż kilka osób , otwartych na różne wypady . Będę śledzić ten wątek , kto wie ; może się uda .
  • piootr3 29.10.10, 10:14
    Jeżeli będziecie potrzebowali jakiejś porady, to służę ... Troszkę pojeździłem i mam zamiar jeszcze pojeździć... Pozdrawiam - Piotr
    --
    www.plecakowcy.pl/
  • ag540 26.12.10, 22:10
    Wybieram się na narty w drugiej połowie lutego. Na razie jestem sama. Liczę na towarzystwo. Cała reszta to drobiazg.
    Anna.
  • rege2 16.11.10, 07:33
    Hejka!
    dobry pomysł
    chętnie dołączę....
    na narty też
    póki co planuję wypad na Maderę i treking po lewadach...
    Pozdrawiam...
    --
    fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2403871,5,21,50262,Fruzia.html
  • luc-y50 16.11.10, 08:48
    Ja też chętnie dołączę na narty... jeżeli masz jakis pomysł i termin wyjazdu napisz... pozdrawiam
  • paulagola 21.11.10, 15:22
    Narty w styczniu we Włoszech? dałam ogłoszenie
    Pozdrawiam
    Ula
  • paulagola 21.11.10, 15:25
    W styczniu wybieramy się na narty do Włoch w terminie 08-15.01.2011, dolina Val di Fiemme. Jeżeli ktoś chciałby się dołaczyć do naszej wyprawy zapraszamy zmotoryzowanych i też niezmotoryzowanych, ważne chcących spędzić miło czas w miłym i szalonym towarzystwie na nartkach. Wyjeżdżamy z różnych części Polski. Są miejsca w samochodach i w apartamencie. Sytuacja cały czas się zmienia: ktoś potrzebuje osoby towarzyszącej do samochodu lub nie ma transportu, dobieramy się grupkami, wymieniamy kontaktami.
    Cena za apartament od osoby 100euro, cena skipassu 173Euro. Apartamenty w miejscowości Ziano di Fiemme, nowe, oddane do użytku w czerwcu 2010, z rozbudowanym kompleksem centrum wellness (w cenie pobytu): sauny, jacuzzi, zmysłowe prysznice... Wśród grupy jest dwóch instruktorów, którzy w wolnej chwili pomogą na stoku.
    ulagogola@o2.p
  • czantoria2 08.12.10, 11:11
    Witam. Ja też czesto jeżdżę sama w góry a zwłaszcza na narty. Na nartach jeżdże całkiem dobrze, ale niedawno odkrylam urok biegówek. Ponieważ jestem 50+ ,więc nauka na tych biegowkach idzie mi powoli. Mają one jednak tę zaletę,że można na nich mieć przyjemność bez nauki.Z powodu tych biegowek wybieram sie do Szklarskiej Poręby od początku lutego.
    Chętnie poznam kogoś, służę radą i pomocą bo dobrze znam tamte okolice.
  • minaapll 27.12.10, 12:44
    Ja jadę od 16 do 21 stycznia na 5 dni do Austrii - górna Austria, niedaleko Linz. Wykupiłam przez TUI pobyt w Windischgarsten. Miejscowość ta będzie dla mnie bazą wypadową do terenów narciarskich Wurzeralm/Hinterstoder, gdzie są bardzo fajne trasy. Jeśli ktoś chciałby się dołączyć, niech pisze w watku, albo tu: forum.gazeta.pl/forum/w,36015,119738616,,Narty_w_styczniu.html?v=2

ps. Ja 46+ wink więc nie wiem, czy łapię się do tej grupy smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka