Dodaj do ulubionych

50+ zapraszam na wedrowki oraz wypady rowerowe ,,

01.06.12, 16:53
,,, takie zwyczajnie ,, zadne tam udowadnianie kto lepszy ... Zeby nie siedziec w domu .. Mamy cale lato przed soba .. Wedrujmy i rowerujmy .. JA z Wroclawia .. Prosze piecdziesieciolatkowie oderwijcie sie od kanapy i telewizora smile) Pozdrawiam ___________________________________________
Edytor zaawansowany
  • janek48yamaha 01.06.12, 20:25
    Nie ma sprawy,czerwiec gdzieś około 15-20 ,4 -5 dni po czeskim pograniczu.Ja Kotlina Kłodzka.To na początek.Czekam na propozycje janek48yamaha@gazeta.pl
  • bondii_7 01.06.12, 22:29
    Oops ! Termin 15-20 czerwiec mam zajety .. Przepraszam ...
  • boroww 05.06.12, 20:39
    Ja tak spędzam urlop i większość weekendów.
    Może wybierzesz się z nami. Jedziemy na tygodniową przejażdżkę rowerową z Świętej Góry Grabarki przez Puszczę Białowieską - Jezioro Siemianowskie – Sokółka.
    Ja M 50+ z Warszawy, chętne są też trzy K 50+. Wyjazd 30 czerwca pociągiem do Sycz.

• laszka616 16.06.12, 09:53
    Ciszę się, ze są aktywni 50+, którą od niedawna jestem smile, również w W-wie. Co prawda znalazłam zbyt późno, ale na początek chętnie przyłączę się np. do wędrówk weekendowych w okolicach masta lub np. po Puszczy Białej. Pozdrawiam.
  • laszka616 16.06.12, 10:12
    Niestety nie doczytałam, że jesteś z Wrocławia, na wycieczki weekendowe to trochę dalekowink, może kiedyś raczej wakacyjnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka