04.09.06, 20:01
A co sądzicie o remakach horrorów..? Które, waszym zdaniem dorównują lub nie dorastają do pięt oryginałowi? Ostatnio był wysyp remaków: Amitywille, Hills have eyes, Texas Chainsaw Massacre, The Fog- ostatni szczególnie tragiczny :/

I jeszcze kwestia przeróbek japońskiego kina grozy przez amerykanów..zjadliwe to dla Was?

--
  • 14.09.06, 13:21
    generalnie nie lubię remake'ów, nie przypominam sobie, żebym widziała jakiś,
    który by mi się bardziej od oryginału podobał...
    co do przeróbek z azjatyckiego na amerykańskie - Ring widziałam najpierw po
    amerykańsku, a że był bardzo wierna kopią oryginału, to oryginał już nie zrobił
    na mnie zbyt dużego wrażenia... co do Ring 2 - to w ogóle jak dla mnie są to
    dwa zupełnie różne filmy, tyle, że amerykański jest bardziej bez sensu...
    pozostałe azjatyckie horrory oglądałam już tylko w wersji oryginalnej, bo
    ostatnio coraz mniej lubię kino amerykańskie, a horror w szczególności...

generalnie wolę książki od filmów... a ostatnio tym bardziej, że remakeu
    książki raczej się chyba nie da zrobić...
  • 28.06.16, 11:00
    Zazwyczaj remake jest znacznie gorszy, ale podejrzewam, że przez to, że produkcja jest nowsza to są znośniejsze dla młodszych widzów. Swoją drogą podrzucam artykuł o teorii remake'u horroru na postawie "Krzyku 4" www.gosiarella.pl/2015/07/krzyk-4.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.